Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows Media Audio 9 Plugin? Kako...

[es] :: Audio kompresija :: Windows Media Audio 9 Plugin? Kako...

[ Pregleda: 3323 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

7e7
Somewhere in between

Član broj: 54333
Poruke: 100
*.teol.net.



Profil

icon Windows Media Audio 9 Plugin? Kako...09.01.2006. u 18:46 - pre 222 meseci
Pozdrav, imam jedan problemcic sa codec-ima pa ako bi neko znao kako da izvedem sledece:
htio bih da u Nero 6 (Nero/Extras/Encode Files) ubacim plugin za WMA 9. Radi se o tome da trebam veliki broj fajlova iz mp3 formata prebaciti u WMA9!! Cool Edit Pro 2.0 ima mogucnost da ucita i konvertuje vise fajlova odjednom, ali on samo podrzava WMA8. Za sada to mogu jedino tako da ucitam pjesmu u Nero Wave Editor i onda Save As..., ali jednu po jednu!! Odgovaralo bi mi ako uspijem da dodam plugin ili u Cool Edit ili u Nero. Ako neko zna kako da to uradim, gdje da u racunaru pronadjem te fajlove (ili da ih skinem sa interneta) i gdje da ih kopiram. Jer vec imam instaliran "Windows Media 9 Runtime Files" i WMP9.

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 10.01.2006. u 11:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Windows Media Audio 9 Plugin? Kako...20.01.2006. u 00:59 - pre 222 meseci
uzmes lepo novi WMP10, neki drugi audio convertor, recimo GX Transcoder, koji radi sa WMA9, 9.1 itd,koliko videh u opcijama za video convertor, ili onaj drugi, manji poznatiji program, nesto dpamp


Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

7e7
Somewhere in between

Član broj: 54333
Poruke: 100
81.93.81.*



Profil

icon Re: Windows Media Audio 9 Plugin? Kako...23.01.2006. u 11:21 - pre 222 meseci
Rijesio sam prvo i u Cool Edit-u a onda kasnije i instalcijom WM10 na drugom racunaru. U C:\Program Files\Ahead\Nero... nalazi se fajl msa.dll, treba ga prekopirati u folder Cool Edit-a i iako i dalje samo nudi WMA8, u stvari kompresuje u WMA9. Zgodna varka. Poz
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio kompresija :: Windows Media Audio 9 Plugin? Kako...

[ Pregleda: 3323 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.