Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebne informacije...PS>Ako neznas ili neces da pomognes neulazi u diskusiju!!!

[es] :: PHP :: Potrebne informacije...PS>Ako neznas ili neces da pomognes neulazi u diskusiju!!!
(Zaključana tema (lock), by boccio)

[ Pregleda: 1737 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

^:^

Član broj: 48162
Poruke: 34
213.244.197.*



Profil

icon Potrebne informacije...PS>Ako neznas ili neces da pomognes neulazi u diskusiju!!!03.02.2006. u 14:11 - pre 223 meseci
Poceo sam da ucim PHP,Apache,MySQL naravano bio sam na njihovim adresama i puno stvari mi nije jasno.Za pocetak koristim windows98 i skinuo sam sa neta
php-5.1.2-Win32.zip i i treba mi detaljno upustvo kako da ga instaliram na kompu i jer moze da radi na 98?Ako ne moze koju verziju php-a da skinem?
takodje tacan link za download za Apache,MySQL i instalacija,nesto vise o njima.

Nista vise i ovo je mnogo!!!

************************PS*********************


ZNAM DA JE BILO MILION OVAKVIH TEMA ALI NISAM IH ISPRATIO I ZAMOLIO BIH ONE KOJI NECE DA POMOGNU DA NEODMAZU...
UJEDNO TO JE SVRHA FORUMA INFORMISANJE I DISKUSIJE.
 
0

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.dynamic.sbb.co.yu.



+257 Profil

icon Re: Potrebne informacije...PS>Ako neznas ili neces da pomognes neulazi u diskusiju!!!03.02.2006. u 14:28 - pre 223 meseci
SVE
ali
S - V - E
ti je vec odgovoreno na maltene prvom linku ovog foruma:
http://www.elitesecurity.org/tema/96073-PHP-FAQ
pa citaj.

Inace, PROCITAJ PRAVLINIK PHP foruma, on je tu da bi se citao!
http://www.elitesecurity.org/t...-PHP-foruma-obavezno-procitati

P.S.
I OBAVEZNO, ali OBAVEZNO pogledaj SVE na sledecoj adresi, narocito drugi link tamo:
http://pravopis.tripod.com/latinica/l-index.html





[Ovu poruku je menjao Jbyn4e dana 03.02.2006. u 15:31 GMT+1]
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Potrebne informacije...PS>Ako neznas ili neces da pomognes neulazi u diskusiju!!!03.02.2006. u 14:32 - pre 223 meseci
Ma ne trazis mnogo. Ima ko ce da dodje i da ti cita uputstva posto tebe mrzi. Ako terba moze i da to to sve instalira - DZABE.

Samo treba da pokrijes putne troskove i obezbedis hranu + razonodu + spavanje ako je potrebno.
 
0

^:^

Član broj: 48162
Poruke: 34
213.244.197.*



Profil

icon Re: Potrebne informacije...PS>Ako neznas ili neces da pomognes neulazi u diskusiju!!!03.02.2006. u 14:41 - pre 223 meseci
Ok daj br racuna koliko hoces da ti uplatim sedaj u kola i dodji.
 
0

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Potrebne informacije...PS>Ako neznas ili neces da pomognes neulazi u diskusiju!!!03.02.2006. u 15:23 - pre 223 meseci
Sta reci... Dobri ljudi su se potrudili da sastave FAQ teme i TOP-uju ih, upravo zbog korisnika koji nemaju iskustva i prvi put se susrecu sa LAMP-om. Napisane su tako da samo oni koje zaista mrzi da procitaju 10 recenica nisu u stanju da shvate sta treba uraditi.

Svojim stavom samo nipodastavas trud ljudi koji su se pomucili da sazvakaju sve pocetnicima. Bravo majstore...


Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
0

[es] :: PHP :: Potrebne informacije...PS>Ako neznas ili neces da pomognes neulazi u diskusiju!!!
(Zaključana tema (lock), by boccio)

[ Pregleda: 1737 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.