Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mp3 ali nece ni jedan program da ga ocita

[es] :: Audio kompresija :: mp3 ali nece ni jedan program da ga ocita

[ Pregleda: 4049 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

serbian_boy

Član broj: 127694
Poruke: 459

Sajt: www.elitesecurity.org


+3 Profil

icon mp3 ali nece ni jedan program da ga ocita04.01.2007. u 01:48 - pre 209 meseci
Imam problem sa jednim folderom. hteo sam da ga zastitim i nesto sam radio odavno i uglavnom ceo folder gde je ta vrsta muzike je pozeleneo. sve je normalno funkcionisalo ali od kada sam reinstalirao windows pesme u tom folderu nece da rade, probao sam na window media playeru na winampu, na skoro svim playerima i izbacuje da je nepoznat format. cak sam probao i da konvertujem ali nece. po megabajtim se vidi da nisu prazni, probao sam cak i da narezm i da posaljem drugu preko msn-a ali ni on nije mogao da cuje. UNAPRED HVALA
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Moderator
Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.absolutok.com.



+56 Profil

icon Re: mp3 ali nece ni jedan program da ga ocita04.01.2007. u 09:30 - pre 209 meseci
Probaj neki od fajlova da ucitas u nekom editoru (adobe audition, sound forge, nero wave editor itd.)
 
Odgovor na temu

serbian_boy

Član broj: 127694
Poruke: 459

Sajt: www.elitesecurity.org


+3 Profil

icon Re: mp3 ali nece ni jedan program da ga ocita04.01.2007. u 11:17 - pre 209 meseci
probao sam sada u neru ali ispise da je neka greska, kao da ne moze da ga ocita. ali su MB tu na mestu
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
212.62.58.*



+5 Profil

icon Re: mp3 ali nece ni jedan program da ga ocita04.01.2007. u 12:08 - pre 209 meseci
Podaci su kriptovani i sumnjam da ces uspeti da uradis nesto!
 
Odgovor na temu

DeadRinger
Slobodan Matic - MaTa
MET skola
somewhere in Serbia

Član broj: 55532
Poruke: 22
195.178.57.*



Profil

icon Re: mp3 ali nece ni jedan program da ga ocita12.03.2007. u 18:38 - pre 207 meseci
Joj, imam slican problem. Ako iko ima neku ideju neka predlozi, znacilo bi mi dosta. 22gb muzike sam imao u tom folderu, sve najbolje sto sam slusao. I onda mi je pao sistem, podigao sam ga, kao i svaki put ranije, ali kad sam krenuo da pustam muziku, izbaciovao je gresku, na nekim, a na nekim se samo zacuo zvuk kao pucanje stakla na pocetku pesme i onda nista. A sto je najcudnije, neke pesme u tom folderu su ipak radile. Bilo kakva pomoc bi mi mnogo znacila.
Frka je ta jer sam imao tu muziku na nekoliko dvd-ova. I posle sam samo probao da ponovo ubacim muziku, ali nije citao dvd. Osteceni mislio. I bacio sam ih magarac, i na kraju se ispostavilo da je bilo do mog dvd citaca. Tu muziku ne mogu da nadjem tek tako ovde. Ne slusa bas puno ljudi, a i ovi sto slusaju, nemaju sve sto sam imao. Stvarno mi treba pomoc, ludom polako. Muzika mi bas mnogo znaci...

Unapred zahvalan... Ja...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: mp3 ali nece ni jedan program da ga ocita12.03.2007. u 20:13 - pre 207 meseci
Ako kod tebe nije bio problem sa zaštitom, onda je verovatno oštećeno pa teško da možeš da oporaviš, mada bi bilo isto i da je u pitanju zaštita. ;) Jedino da probam(o) da ti pomognem(o) tako što ćemo da nađemo tu muziku, 22GB i nije nešto, još samo da napišeš o čemu se radi. ;)
 
Odgovor na temu

DeadRinger
Slobodan Matic - MaTa
MET skola
somewhere in Serbia

Član broj: 55532
Poruke: 22
195.178.57.*



Profil

icon Re: mp3 ali nece ni jedan program da ga ocita13.03.2007. u 01:04 - pre 207 meseci
Pa ja cu probati da nadjem muziku, ali eto, ovo mi je bio onaj poslednji ocajnicki potez.
Muzika: Kolekcije Led Zeppelin, Pink Floyd, Nazareth, Deep Purple, AC-DC, Alice Cooper, Janis Joplin, Creedence Clearwater Revival, Bryan Adams, Vaya Con Dios, Whitesnake, Scorpions, Night Wish, Motorhead, Cranberries, Korn, SOAD, Cradle of filth, Children of bodom, Sepultura, Dimu Borgir, Dream Theater, Neil Young, ne mogu da se setim svega sad... Ovih zadnjih nekoliko nisu kompletne kolekcije, ali vecina ima.
Domace isto kolekcije:EKV, Azra, Divlje Jagode, Kerber, Idoli, Piloti, Indexi, Neverne bebe, Negativ, Block Out, Disciplina Kitschme (od njih nemam bas puno), Partibrejkers, Ritam Nereda, Ortodox Celts, Night Shift, Eyesburn, Bijelo dugme, Zabranjeno pusenje.... I ima jos :(
Isto nisu bas sve kolekcije, ali ima dosta pesama. A mnogo pesama od raznih grupa, sto imam samo po nekoliko, npr Johnny Be Good, Johnny B... to mi je isto velika frka, ali skidacu pomalo na "Bearshare", mada mi je slab net.
E, ja znam da sam propao, propusio sam od kad mi se ovo desilo. Nema sansi da nadjem sve ovo, a trazio sam dugo i dugo..
Poz i hvala na "pomoci"...
 
Odgovor na temu

draganmi
Beograd

Član broj: 61212
Poruke: 494
*.yuheritage.com.



+6 Profil

icon Re: mp3 ali nece ni jedan program da ga ocita15.03.2007. u 07:31 - pre 207 meseci
Citat:
DeadRinger:  I onda mi je pao sistem, podigao sam ga, kao i svaki put ranije, ali kad sam krenuo da pustam muziku, izbaciovao je gresku, na nekim, a na nekim se samo zacuo zvuk kao pucanje stakla na pocetku pesme i onda nista. A sto je najcudnije, neke pesme u tom folderu su ipak radile. Bilo kakva pomoc bi mi mnogo znacila.


Mada ti je opis kvara veoma štur i neprecizan, skoro 100% se radi o grešci na HD, odnosno u NTFS tabelama. Ali to nije tema za ovaj forum.
Postoji softver koji to može da ispravi. Probaj sa programima kao što su HDD regenerator, SpinRite, itd. Ako su greške u pojedinim bad sektorima, onda i GetDataBack for NTFS, Nucleus Kernel for FAT and NTFS itd. Ne preporučujem program Recover My Files, zbog čestih pogrešnih rezultata.
Što manje si u međuvremenu pisao po disku, veće su šanse da greške ispraviš.
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio kompresija :: mp3 ali nece ni jedan program da ga ocita

[ Pregleda: 4049 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.