Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

molba za pojashnjenje (mono, dual-mono, stereo, joint stereo)

[es] :: Audio kompresija :: molba za pojashnjenje (mono, dual-mono, stereo, joint stereo)

[ Pregleda: 3575 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dEADCTRL
Kosta Kircanski
Novi Sad

Član broj: 148543
Poruke: 55
93.86.73.*

Sajt: gambling.projectsydney.co..


Profil

icon molba za pojashnjenje (mono, dual-mono, stereo, joint stereo)12.08.2008. u 05:33 - pre 190 meseci
mislim iskljuchivo na mp3 extenziju ! znachi, ako znate gde bih mogao da prochitam ili josh bolje ako imate neshto za chitanje i za obuku oko ovog mog problema, ili .. josh bolje, ako znate da mi objasnite razlike, date neke preporuke i tako to ? veoma zahvalan ! poz.
[ ::A::L::T::C::T::R::L:: ]
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: molba za pojashnjenje (mono, dual-mono, stereo, joint stereo)12.08.2008. u 13:57 - pre 190 meseci
stereo i joint stereo: http://www.google.com/custom?d...tesearch=www.elitesecurity.org
iliti http://www.elitesecurity.org/t13569-0 (odlicno objasnjenje Ivana Dikomovica)

za LAME jos uvek vazi ;)
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Moderator
Član broj: 85406
Poruke: 1173
89.216.92.*



+56 Profil

icon Re: molba za pojashnjenje (mono, dual-mono, stereo, joint stereo)12.08.2008. u 21:08 - pre 190 meseci
Ako je original mono znaci jedan audio kanal, kodirati ga kao mono uvek.

Ako je Stereo, uvek Joint Stereo, mada kvalitetni MP3 encoderi automatski odredjuju da li ce uzeti klasican stereo ili joint. Za veci bitrate preko 256kbps moze i klasican stereo, ali joint je uvek preporucljiv, odnosno da encoder sam proceni.
 
Odgovor na temu

dEADCTRL
Kosta Kircanski
Novi Sad

Član broj: 148543
Poruke: 55
79.101.86.*

Sajt: gambling.projectsydney.co..


Profil

icon Re: molba za pojashnjenje (mono, dual-mono, stereo, joint stereo)13.08.2008. u 04:19 - pre 190 meseci
prochitao sam .. mada nisam 100% skapirao, moracu josh par puta da prochitam / ovo gde me je momsab uputio .. hvala vam na brzim odgovorima, pomogli ste mi puno - i sa vremenom, i sa zhivcima .. btw, uskoro kupujem novi mob. pa se razmishljam isto na ovu temu - da li da kupim neki sa mono ili neki sa stereo zvuchnicima .. elem, to je vec offtopic . Pozdrav !
[ ::A::L::T::C::T::R::L:: ]
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio kompresija :: molba za pojashnjenje (mono, dual-mono, stereo, joint stereo)

[ Pregleda: 3575 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.