Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung i7500 Galaxy (Android)

[es] :: GSM - telefoni :: Samsung i7500 Galaxy (Android)

[ Pregleda: 7250 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
77.46.207.*



+21 Profil

icon Samsung i7500 Galaxy (Android)05.08.2009. u 13:36 - pre 178 meseci


Oznaka modela: Samsung i7500 Galaxy

Karakteristike telefona:

* GPRS
* EDGE
* UMTS/3G
* MMS
* Kamera
* Radio
* MP3
* Bluetooth
* Wireless
* E-Mail


Dimenzije: 115 x 56 x 11.9 mm
Masa: 119g

Glavne karakteristike
• Android™ operativni sistem
• AMOLED ekran osetljiv na dodir sa prepoznavanjem rukopisa
• Digitalna kamera rezolucije 5 Mpix
• Podrška za 3G, HSDPA i Wi-Fi
• GPS
• Muzički i video plejer
• Podrška za primanje i slanje emailova
• Ugrađen Internet pretraživač

Android™ operativni sistem
Samsung i7500 Galaxy radi sa Android™ operativnim sistemom. Android™ obezbeđuje vezu sa Android™ marketom odakle korisnici mogu preuzeti najnovije programe i igrice za svoj telefon.

Ekran osetljiv na dodir
Samsung Galaxy poseduje AMOLED ekran osetljiv na dodir dimenzije 3.2 inča. OLED tehnologija obezbeđuje kvalitetnu, oštru sliku sa preciznim prikazom i najsitnijih detalja. Takođe, ekran omogućava prepoznavanje rukopisa i ima ugrađen senzor koji u zavisanosti od orijentacije aparata, rotira sliku.

5.0. Mpix kamera
Telefon poseduje impresivnu kameru rezolucije 5.0 Mpix sa funkcijama autofokusa, LED blica i mogućnošću beleženja video zapisa. Za skladištenje video materijala zadužena je prostrana interna memorija kapaciteta 8GB koja se dodatno može proširiti memorijskim karticama.

3G podrška
3G podrazumeva transfer podataka velikim brzinama čime je omogućeno ostvarivanje video poziva između kompatibilnih telefonskih aparata.

HSDPA
Podržana brza Internet konekcija.

Wi-Fi
Uz pomoć podrške za Wi-Fi svoj Samsung Galaxy možete povezati na lokalnu bežičnu mrežu i konektovati se na Internet. Ovo omogućava jeftinije (ponekad i besplatno) primanje mejlova, razmenu dokumenata ili surfanje Internetom.

GPS
Sa ugrađenim GPS prijemnikom svoj Samsung Galaxy možete koristiti dok ste na putovanju kao navigacioni uređaj. Naravno, za to vam je potrebna i odgovarajuća aplikacija sa mapama koja se posebno nabavlja.

Muzički plejer
Ugrađeni muzički plejer podržava većinu digitalnih muzičkih formata uključujući MP3 i AAC.

Email podrška
Samsung Galaxy poseduje email klijent koji vam dozvoljava da primite email sa svog ličnog naloga, pošaljete fotografiju, video ili text na bilo koju email adresu. Pristup emailu sa telefona je jednostavan za podešavanje.

Internet pretraživač

Galaxy ima ugrađenu aplikaciju za surfanje Internetom pomoću koje stei u mogućnosti da pristupite bilo kom internet sajtu kada ste u pokretu.

Ostale karakteristike
• Rezolucija ekrana 320x480 pix, 16M boja
• Interna memorija proširiva microSD memorijskim karticama (TransFlash) do maksimalnih 32 GB
• Bluetooth 2.0
• Java
• E-mail
• MP3 melodije
• WAP 2.0 / XHTML
• Quad band

Detaljne specifikacije: GSM ARENA: Samsung i7500

Prikaz telefona: GSM Arena: Samsung I7500 preview: First look

Ponuda domaćih operatera: Telenor: Samsung i7500 Galaxy


[Ovu poruku je menjao Catch 22 dana 06.08.2009. u 12:27 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
79.101.144.*



+21 Profil

icon Re: Samsung i7500 Galaxy (Android)07.08.2009. u 10:18 - pre 178 meseci
Još jedan prikaz na GSM Arena:

The Samsung i7500 Galaxy shows up in white, looks fresh

Citat:
The I7500 Galaxy runs on Android 1.5 and sports a 3.2-inch AMOLED touchscreen, 5 megapixel camera with LED flash, 8GB internal storage and microSD slot. All possible connectivity is onboard - quad-band GMS, 3G, Wi-Fi, GPS, Bluetooth and microUSB.



 
Odgovor na temu

Mr One
BG

Član broj: 71129
Poruke: 317
*.dynamic.sbb.rs.



+32 Profil

icon Re: Samsung i7500 Galaxy (Android)08.08.2009. u 14:29 - pre 178 meseci
Da napišem i ovde. Telefon nema radio - provereno u Telenoru. Greška je u specifikaciji na sajtu.
 
Odgovor na temu

De_Zan

Član broj: 278671
Poruke: 13
77.239.76.*



+3 Profil

icon Re: Samsung i7500 Galaxy (Android)02.02.2011. u 09:43 - pre 160 meseci
Ja sam telefon kupio nov ( preko Telenora), međutim, baterija ne može da izdrži 2h, jedva. Da li postoji mogućnost da joj 'produžim život'?

I takođe me zanima kako da instaliram Android 2.2. ?
 
Odgovor na temu

De_Zan

Član broj: 278671
Poruke: 13
77.239.76.*



+3 Profil

icon Re: Samsung i7500 Galaxy (Android)21.02.2011. u 17:11 - pre 159 meseci
Da li neko može da mi objasni kako da instaliram Android 2.2 na Samsung i7 500?!


Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.ptt.rs.



+76 Profil

icon Re: Samsung i7500 Galaxy (Android)17.11.2011. u 09:19 - pre 150 meseci
Imam priliku da uzmem od prijatelja ovaj telefon.

On ga je kupio u Telenoru, tada je doplatio 20ak hiljda, bio je 40i kusur, sada mu je istekla obaveza, podneo je zahtev za unlock kod, i uzeo drugi telefon, neku nokiu.

Telefon je sasvim OK, očuvan je, znam kako se ophodi on sa tim stvarima.

E, sada, imam par pitanja, ako neko zna ko je ovde postovao, da ne lutam kroz 70ikusur strana teme.

Pošto on nikada ništa nije čačkao "dublje" oko njega, uradili smo mu samo hard reset i format SDa, i verujem da je sada u onom fabričkom/provajderskom stanju kao kada ga je uzeo.

Kako i gde da proverim koju verziju androida ima?
Koja je najnovija/najbolja za njega, a pošto nema više garancije, može i ti "kuvani" i slično....?
Vredi li 90 evra, ako mu platim na 3 rate? Na mesec dana po 30 evra.
Da li može unlock da se uradi sa tim zezanjima, da ne čekamo telenor 15 dana, i onda stignu opgrešni kodovi, kao što se ljudima dešavalo.
Trenutno mi ništa više ne pada na pamet, ali ako znate vi na šta da obratim pažnju, javite .....
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - telefoni :: Samsung i7500 Galaxy (Android)

[ Pregleda: 7250 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.