Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Anycool i89 problem sa instalacijom skype-a

[es] :: GSM - telefoni :: Anycool i89 problem sa instalacijom skype-a

[ Pregleda: 4661 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dechak
Web master
Beograd

Član broj: 250920
Poruke: 1
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.olm.rs


Profil

icon Anycool i89 problem sa instalacijom skype-a11.02.2010. u 13:08 - pre 172 meseci
E ovako ,danima se patim sa kinezom ( anycool i89) , znachi treba mi skype na njmu i naravno probao sam fring tj pokushao da probam , fring neće da se instalira ili ja ne znam koji model telefona da biram, u spisku nema nijednog modela anycool , pokushao sam i sa nimbuzz-om ali problem sledeći : instaliram nimbuzz , uradim username i password i kad treba da se ulogujem ne dozvoljava mi da kliknem na dugme "login" , jednostavno netje , zashto , kako, koliko ... to ne znam pa mozda moze neko od vas da mi odgonetne ovu zagonetku :)) , takodje ako zna za josh neku aplikaciju i sajt preko koga mogu da koristim skype voleo bih da to podeli sa mnom :) . pokushao sam sa google i masa postova koji kazu da nimbuzz i fring rade profi ali kod mene netje, mozda treba neshto negde da podesim ??? :)
Hvala unapred
Samo reci "DA" i sve će biti u redu :)
 
Odgovor na temu

drvlada75
Prokuplje

Član broj: 153703
Poruke: 1204
..3.252.195.static.beotel.net.



+34 Profil

icon Re: Anycool i89 problem sa instalacijom skype-a23.02.2010. u 12:38 - pre 172 meseci
Problem sa Skype i nekim drugim aplikacijama je da ne postoji adekvatna verzija za ovaj telefon,tj.potrebno je pronaci pravi telefon medju ponudjenim modelima. Instalacija Skype-a prepoznaje Anycool I89 kao Sony Ericsson w800i koji nema ekran osetljiv na dodir pa je nemoguce birati opcije preko touch screena.
Nisam imao vremena da trazim pravi tip telefona pa sam uspeo sam da se logujem na skype servis preko wap.nimbuzz.com i mogao sam da komuniciram
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - telefoni :: Anycool i89 problem sa instalacijom skype-a

[ Pregleda: 4661 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.