Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

2 zvucne karte 2 winampa

[es] :: Audio softver :: 2 zvucne karte 2 winampa

[ Pregleda: 1957 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

avlijas
Avlijas Petar
Banjaluka

Član broj: 37994
Poruke: 152
*.atvbl.com.



Profil

icon 2 zvucne karte 2 winampa28.10.2010. u 17:55 - pre 164 meseci
Znam da je ovo vec davno prozvakano ali evo opet problema a on se zove Dvije Creativove karte (Audigy i XFi) 2 Winampa i Windows 7.Ovakvo nesto mi je uvijek na XP-u radilo bez ikakvih problema.Jedan winamp instaliram regularno a drugi u napravljeni folder pod Program files recimo, Winamp1 i to je bila dobitna kombinacija.E sad je doslo do problema u Windows 7.Kako god instalirao Winampe oni jedan od drugog preuzimaju privilegije i prave mi haos.Namjestim jedan sa crosfejderom a drugi bez,odvojim ih na razlicite kartice i to sljaka bez problema.Ugasim winampe a ono sve drugacije .Jedan od drugog preuzeo i karticu i privilegiju.Pomozite mi jer mi gori pod nogama i nemojte me pitati zasto ce mi to jer mi treba.
Hvala unaprijed.
 
Odgovor na temu

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
*.dynamic.sbb.rs.



+141 Profil

icon Re: 2 zvucne karte 2 winampa28.10.2010. u 20:27 - pre 164 meseci
A da probaš winamp + neki drugi program koji nije winamp. Ako može... Ili različite verzije winampa.
PS
zanima me za čega to služi.
Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
Odgovor na temu

MPesic
Beograd

Član broj: 164946
Poruke: 124
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+25 Profil

icon Re: 2 zvucne karte 2 winampa28.11.2010. u 16:03 - pre 163 meseci
Mislim da bi instaliranje dve razlicite verzije Winampa resilo problem. Trenutno ne mogu 100% biti siguran u to jer nemam racunar sa instaliranim win7 pa neka neko drugi pokusa.
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: 2 zvucne karte 2 winampa

[ Pregleda: 1957 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.