Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Izuzetno visok ping

[es] :: SOHO Networking :: Izuzetno visok ping

[ Pregleda: 3372 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ilDuceo
Novi Sad, Vojvodina

Član broj: 74882
Poruke: 252
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Izuzetno visok ping26.11.2010. u 22:32 - pre 162 meseci
Imam sledeci problem,
imam 4mbps net kod telekoma, OS je Win 7. Isti ruter koristimo nas troje (ja preko kabla i jos dvoje preko wirelessa). Svima net radi ok, osim meni. Kad testiram brzinu preko speedtest. net dobijam da mi je ping oko 530, sto mogu da primetim i pri odzivu svih sajtova, youtube itd. Imam instalirane klasicne programe, tj. nista posebno. AV je NOD32 (sa sve firewallom). Imate li neku ideju sta moze biti?
 
Odgovor na temu

ilDuceo
Novi Sad, Vojvodina

Član broj: 74882
Poruke: 252
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Izuzetno visok ping26.11.2010. u 22:38 - pre 162 meseci
Problem resen, a pravio ga je NOD32 Suite... cim sam ga obrisao ping se unormalio na ispod 30.
Moderator moze da obrise temu ili ostavi ako neko drugi bude imao slican problem.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Izuzetno visok ping02.12.2010. u 17:57 - pre 162 meseci
Ah taj NOD... xD Vise stete nego koristi.

Ostace tema za slucaj da neko ima isti problem...

 
Odgovor na temu

Aleksandar1992
Aleksandar Milenkovic
Johnson Electric
Nis,Srbija

Član broj: 320158
Poruke: 201
*.dynamic.vipmobile.rs.



+2 Profil

icon Re: Izuzetno visok ping07.03.2015. u 19:16 - pre 110 meseci
mrzim kad vidim da ljudi imaju net,a ne znaju kako se koristi. logicno da ces iskljuciti automatski update antivirusa (koji god da imas),kao i sve procese u task manageru,koji koriste internet konekciju u neke svoje svrhe,te na taj nacin usporavaju rad konekcije.ugasite sve browsere,torente i sve zivo sto koristi internet.zatim,najlaksi nacin da proverite da li vam nesto "jede" protok,je da lupite dupli klik dole na taskbaru,na ikonicu konekcije i vidite da li ide protok.tamo gde pise send i received.broj podataka mora da bude konstantan (da ne varira).ali ako se obe brojke stalno povecavaju za po nekoliko kilobajta,znaci da vam nesto koristi internet.drugi nacin da proverite da li vam nesto koristi konekciju,jeste da udjete u task manager i pod tab "networking" (zadnja cetvrta opcija),vidite da li stoji na 0%.mora uvek da stoji na 0% (idle state),to znaci da vam trenutno nista ne koristi net.a ako ide preko toga,ako se penje,onda vam nesto koristi konekciju,a Vi otkrijte sami sta je to.
acika1992
 
Odgovor na temu

ilDuceo
Novi Sad, Vojvodina

Član broj: 74882
Poruke: 252
*.mts.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Izuzetno visok ping07.03.2015. u 21:33 - pre 110 meseci
Oh, my time machine works! It's 2010. again!:D
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Izuzetno visok ping

[ Pregleda: 3372 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.