Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Programi za rad sa Siemensima

[es] :: GSM - servisiranje :: Programi za rad sa Siemensima

[ Pregleda: 4180 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Woykhan
Mladenovac

Član broj: 1374
Poruke: 198
*.verat.net



Profil

icon Programi za rad sa Siemensima30.11.2001. u 02:11 - pre 272 meseci
Pošto sam se najzad domogao data kabla za M35, hteo bih da znam koje programe preporučujete za dekodiranje, flashovanje i ubacivanje jezika? Ovo prvo i treće sam primetio da ima martech, ali sam čuo da on ume da sjebe telefon pa me interesuje da li je sigurno dekodirati sa njim.
E da, zanimaju me vaša iskustva i preporuke, a ne "idi na www.xxxxxxx.com, tamo imaš more programa".

Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Programi za rad sa Siemensima30.11.2001. u 08:07 - pre 272 meseci
Sto se tice ubacivanja jezika,pre svega mislim na hrvatski,da li imas taj bin file posto nemogu nigde da ga nadjem a voleo bih ako imas i tacan link za martech da mi posaljes posto nemogu nigde da ga nadjem da ga skinem.
 
Odgovor na temu

Woykhan
Mladenovac

Član broj: 1374
Poruke: 198
*.verat.net



Profil

icon Re: Programi za rad sa Siemensima30.11.2001. u 11:52 - pre 272 meseci
Citat:
Bad Habbit je napisao:
Sto se tice ubacivanja jezika,pre svega mislim na hrvatski,da li imas taj bin file posto nemogu nigde da ga nadjem a voleo bih ako imas i tacan link za martech da mi posaljes posto nemogu nigde da ga nadjem da ga skinem.


Imam bin za hrvatski, 200 KB ali se ne sećam odakle sam ga skinuo. A evo ti i link odakle sam skinuo martecha
URL http://dragy.host.sk/others/x3...y_MARTECH_(fixed_by_Dragy).zip
Nego, ne odgovori ti meni na pitanja :-(
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Programi za rad sa Siemensima30.11.2001. u 14:53 - pre 272 meseci
Hvala ti za link za martech samo nije vise link aktuelan,sada je http://dragy.host.sk/others/x3...y_MARTECH_(fixed_by_Dragy).zip ako nekome treba.Zamilio bih da te da mi ako hoces posaljes na mail taj hrvatski bin file posto sam se rasturio trazeci ga i nigde ga nema a oni sto ga imaju nece da ga daju,ne znam zasto.Moj mail je [email protected] Sto se tice programa koje koristim za flashovanje i dekodiranje,to sam ranije radio i nisam bas imao lepa iskustva,imas na linku http://www.geocities.com/kuracodovce2001/software.htm o tome,tako da se sada bavim iskljucivo bezazlenim stvarima sa kablom pa ti nazalost nemogu mnogo pomoci ali ako nesto cujem javicu ti.
 
Odgovor na temu

Woykhan
Mladenovac

Član broj: 1374
Poruke: 198
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Programi za rad sa Siemensima01.12.2001. u 01:12 - pre 272 meseci
Citat:
Bad Habbit je napisao:
Hvala ti za link za martech samo nije vise link aktuelan,sada je http://dragy.host.sk/others/x3...y_MARTECH_(fixed_by_Dragy).zip ako nekome treba.Zamilio bih da te da mi ako hoces posaljes na mail taj hrvatski bin file posto sam se rasturio trazeci ga i nigde ga nema a oni sto ga imaju nece da ga daju,ne znam zasto.Moj mail je [email protected] Sto se tice programa koje koristim za flashovanje i dekodiranje,to sam ranije radio i nisam bas imao lepa iskustva,imas na linku http://www.geocities.com/kuracodovce2001/software.htm o tome,tako da se sada bavim iskljucivo bezazlenim stvarima sa kablom pa ti nazalost nemogu mnogo pomoci ali ako nesto cujem javicu ti.


Ne vidim razliku između tvog i mog linka ali ajde ;-))))
Jel' možeš da napišeš (na mail, ovde, svejedno) o tim lošim iskustvima, da znam čega da se čuvam.
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Programi za rad sa Siemensima01.12.2001. u 12:04 - pre 272 meseci
Pa nista,uratko menjao sam software i sve je proslo ok ali kada sam upalio telefon dobio sam poruku network lock.Tada nisam znao ovo sto znam sada pa sam bezuspesno pokusavao da to resim na najrazlicitije nacine ali nisam uspeo pa sam ga odneo u servis i oni su mi za to uzeli 30 dm.Sada kada znam vise oko toga mislim da je problem bio samo u tome sto je telefon trebao jos da se dekodira sto ja nisam uradio tako da su mi uzeli pare zbog neznanja.Posle toga nisam imao vise prilike da to probam u praksi tako da ni danas ne znam sigurno da li je to bilo resenje problema ali mislim da jeste.
Nego reci ti meni kako bi mogao da proverim verziju tog bin file-a hrvatskog i sta bi bio najbolje koristiti za ubacivanje,ja mislim da bih radio to preko martecha cim ga skinem posto je link koji si mi poslao toliko los da nemogu da ga skinem nikako.
 
Odgovor na temu

Kurko Dokolenko
Mudo Košaka
Kanabis land

Član broj: 1342
Poruke: 68
*.185.EUnet.yu

ICQ: 122400800
Sajt: chetnikpride.cjb.net


Profil

icon Re: Programi za rad sa Siemensima01.12.2001. u 20:20 - pre 272 meseci
Tražite odredjeni software?
Napišite koji i mi ćemo pokušati da ga pronadjemo za Vas!

http://gsm.online.co.yu/dekodiranje/premium.php

Znaci samo napisite sta vam treba!!!!!!!
Hard penetration in a nice, tight pussy and anal ass fucking in ass hole. Group sex pix with double penetration fucking and the orgy sex pix. Good fuck is allways good fuck!
 
Odgovor na temu

Woykhan
Mladenovac

Član broj: 1374
Poruke: 198
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Programi za rad sa Siemensima01.12.2001. u 20:49 - pre 272 meseci
Citat:
Bad Habbit:
Pa nista,uratko menjao sam software i sve je proslo ok ali kada sam upalio telefon dobio sam poruku network lock.Tada nisam znao ovo sto znam sada pa sam bezuspesno pokusavao da to resim na najrazlicitije nacine ali nisam uspeo pa sam ga odneo u servis i oni su mi za to uzeli 30 dm.Sada kada znam vise oko toga mislim da je problem bio samo u tome sto je telefon trebao jos da se dekodira sto ja nisam uradio tako da su mi uzeli pare zbog neznanja.Posle toga nisam imao vise prilike da to probam u praksi tako da ni danas ne znam sigurno da li je to bilo resenje problema ali mislim da jeste.
Nego reci ti meni kako bi mogao da proverim verziju tog bin file-a hrvatskog i sta bi bio najbolje koristiti za ubacivanje,ja mislim da bih radio to preko martecha cim ga skinem posto je link koji si mi poslao toliko los da nemogu da ga skinem nikako.


;-))))
E jesi lud ;-))))
Nije ti palo na pamet kad piše LOCK da ga UN-LOCKuješ? ;-))
Dobro je, ja sam pomislio da si sjebao neki telefon za stalno, pa da me to odgovori od mojih planova ;-)) Većina telefona koji su bili kodirani pa dekodirani posle promene FW-a moraju da se opet dekodiraju. E sad, ja tražim programe i za to i za flashovanje, a i za ubacivanje jezika, a ti mene pitaš koje da koristiš ;-)) Ja se baš u tebe uzdao jer si se ti drndao sa svim tim. Ne znam, i ja sam mislio da probam sa martechom, ajde ti probaj prvi pa javi kako je prošlo ;-))
E da, što se verzije tiče, ne možeš nikako (bar ja ne znam kako) da proveriš koja je verzija, ali ja mislim da je ona najbolja. Čini mi se da se o tom fajlu govorilo na hr.alt.cellular.gsm grupi pa da je neko poslao taj fajl.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Programi za rad sa Siemensima02.12.2001. u 08:54 - pre 272 meseci
Ma palo mi je napamet naravno ali kao sto sam ti rekao tada nisam znao mnogo o tome pa sam bezuspesno pokusavao da ga unlockujem preko nekuh programa i posto nisam uspeo odneo sam ga u servis.Tada nisam ni cuo za martech koji valjda to radi bez problema.Ja sam flashovanje radio uz pomoc ona dva file swup i swupinst i naravno samog software-a.Sve je super proslo ali onda je nastao taj problem za koji nisam tada znao pa sam ostao kratak za odredenu sumu love.
Problem je sto ljudi koji znaju oko toga nece nista da kazu ili su toliko uobrazeni da nece da se spusataju na nivo nekog pocetnika.
Evu dok pisem ovo upraov skidam martech.Mislis da preko njega mogu da ubacujem jezik i da dekodiram?
 
Odgovor na temu

loopkiller
Dado Bozovic

Član broj: 88145
Poruke: 1
*.cg.yu



Profil

icon Re: Programi za rad sa Siemensima13.12.2001. u 11:40 - pre 272 meseci
Pravo da vam kazem dragi moji nikad nisam koristio martechove programe za siemens posle loseg iskustva dsa dekodacijom c-30, tj moja preporuka bi bila da ih ni vi ne koristite ako niste 10000% sigurni sto radite jer ih posle ne mozete popraviti sa drugim programom nego ce te telefon ponijeti u servis pa ce da vam uzmu pare za to. Ovi swup su mnogo dobra stvar i to podrzavam jer ih i sam koristim
 
Odgovor na temu

Dexter
ŠA

Član broj: 2120
Poruke: 43
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Programi za rad sa Siemensima20.01.2002. u 18:08 - pre 270 meseci
[quote]Woykhan:
Pošto sam se najzad domogao data kabla za M35, hteo bih da znam koje programe preporučujete za dekodiranje, flashovanje i ubacivanje jezika? Ovo prvo i treće sam primetio da ima martech, ali sam čuo da on ume da sjebe telefon pa me interesuje da li je sigurno dekodirati sa njim.
E da, zanimaju me vaša iskustva i preporuke, a ne "idi na www.xxxxxxx.com, tamo imaš more programa".


Da li bi mogao da mi posaljes hrvatski bin za Siemensa M35i
na moj E - mail [email protected]

Zahvaljujem u napred !
Enjoy in life !
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: Programi za rad sa Siemensima

[ Pregleda: 4180 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.