Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Omiljeni broj na telenoru

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Omiljeni broj na telenoru

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10884 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

_TRANSPORTER_

Član broj: 169798
Poruke: 14
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Omiljeni broj na telenoru21.12.2010. u 13:18 - pre 161 meseci
Preuzeto sa sajta http://www.telenor.rs/sr/Priva...im-odlukama/Omiljeni-broj#tab1,
* Cena

Razgovarajte koliko želite uz mesečnu pretplatu od 290 dinara.

Cena razgovora sa izabranim omiljenim brojem je 0 dinara po minutu, uz besplatnu uspostavu veze.

PDV i porez na upotrebu mobilnog telefona su uračunati u cenu.



* Aktivacija


Telenor dodatak „Omiljeni broj“ moguće je aktivirati na jedan od sledećih načina:

slanjem besplatnog SMS-a u formatu: „ OB 06xxxxxxx” na broj 9000

pozivanjem „Mog Menija” na broju *111#

preko portala „Moj Telenor“

pozivanjem Telenor Kontakt centra na 063/9000

u Telenor prodavnici


* Deaktivacija


Telenor dodatak „Omiljeni broj" moguće je deaktivirati na jedan od sledećih načina:

slanjem besplatnog SMS-a u formatu: " OB STOP" na broj 9000

pozivanjem „Mog Menija” na broju *111#

preko portala „Moj Telenor“

pozivanjem Telenor Kontakt centra na 063/9000

u Telenor prodavnici


* Uslovi korišćenja


Telenor dodatak „Omiljeni broj“ možete promeniti slanjem identične poruke kao u slučaju aktivacije, a koja sadrži novi broj. To možete učiniti tri puta mesečno u istom obračunskom periodu, a svaka promena će se naplatiti 290 dinara

Besplatni minuti u okviru Telenor dodatka „Omiljeni broj” odnose se samo na pretplatnički broj sa koga je usluga aktivirana (broj A), ne i za broj koji se poziva (broj B)

Ukoliko se „broj A“, na kome je aktiviran „Omiljeni broj“, nalazi u zemlji, svi pozivi ka „broju B“ biće besplatni, bio on u zemlji ili inostranstvu

Ukoliko se „broj A“, na kome je aktiviran „Omiljeni broj“, nalazi u inostranstvu, pozivi kao „broju B“ neće biti besplatni i tarifiraće se po cenovniku za roming

SMS i MMS poruke nisu uključene u ovu uslugu

Pozivi u okviru Telenor dodatka "Omiljeni broj" će se trošiti pre besplatnih minuta iz vašeg tarifnog paketa (ukoliko vaš paket uključuje besplatne minute)

Aktivirani Telenor dodatak će se automatski produžavati svakog meseca dok ga ne deaktivirate na jedan od dostupnih načina.


* Fair usage

Politika fer korišćenja usluge (Fair usage)

Ukoliko je upotreba servisa koji podrazumevaju besplatan saobraćaj u okviru usluge prekomerna, Telenor zadržava pravo da promeni način na koji uslugu naplaćuje, kako bi ona bila dostupna svim postpejd korisnicima pod najboljim uslovima i kako bi se istovremeno zaštitio kapacitet i obezbedio potreban kvalitet usluge i osnovnih servisa koji su zagarantovani opštim uslovima.
Telenor preuzima odgovornost za pravovremeno, transparentno i sa zakonom usklađeno obaveštavanje korisnika u vezi početka primene ovih „Fair usage” pravila koje može uticati na promenu u načinu njene naplate.
 
Odgovor na temu

_TRANSPORTER_

Član broj: 169798
Poruke: 14
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru21.12.2010. u 13:21 - pre 161 meseci
E sad molim vas za jednu potvrdu.
Da li je neko u skorije vreme uplatio omiljeni broj i da li je stvarno tacno ovo sto im pise da je uspostava veze i minuti sa omiljeni brojem 0 dinara?
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.rs.



+15 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru21.12.2010. u 14:09 - pre 161 meseci
Ako je uspostava veze stvarno 0 dinara onda je to mnogo bolje od mt:s-ovog "najdražeg broja" gde uspostava veze zavisno od tarifnog profila košta 4,99 ili 7,55 dinara (sa uračunatim porezom).
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
212.200.65.*



+115 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru21.12.2010. u 15:12 - pre 161 meseci
pa da,ako si postpaid,onda je mnogo bolje.
 
Odgovor na temu

_TRANSPORTER_

Član broj: 169798
Poruke: 14
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru21.12.2010. u 15:53 - pre 161 meseci
Ovo je za prepaid korisnike i nekad je bilo da se svaki minut tarifira sa 1 dinar sad je sve to dzabe kao sto je prebilo. Izgelda su izmenili sve i 290 dinara platimo i imamo 30 dana price non stop bez i jednog dinara vise po minti i uspostave veze sa tim nasim omiljenim brojem. Ako je neko uplatio omiljeni u skorije vreme nek javi ovde da znam da uplacujem ili ne.

I naravno imam stari broj 063/199-**** i novi broj 062/969-****. Da li mogu da uplatim omiljeni na bilo koji od njih. Posto sam citao da na neki od brojeva omiljeni ne moze da se uplati?
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru21.12.2010. u 16:19 - pre 161 meseci
dobra-godina-pocinje-dobrim-odlukama je kolekcija promocija za POSTPAID korisnike, dakle ovo ne važi za prepaid.
Ne znam kako ste to pomešali.
 
Odgovor na temu

_TRANSPORTER_

Član broj: 169798
Poruke: 14
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru21.12.2010. u 18:13 - pre 161 meseci
Za samo 99 dinara mesečno možete da razgovarate sa omiljenom osobom po ceni od 1 dinar po minuti! Telenor dodatak Dodaj omiljeni broj namenjen je svim pripejd korisnicima, bez obzira na tarifni profil koji koriste.
Uspostavljanje veze se naplaćuje 2,9 dinara . PDV i porez na upotrebu mobilnog telefona nisu uračunati u cenu.


Strasno, ne da mi je promaklo ali sam se barem ponadao :(
 
Odgovor na temu

shut_down
Bg

Član broj: 115337
Poruke: 256
*.ptt.rs.



+37 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru22.12.2010. u 11:45 - pre 161 meseci
Zar ovo nije bolje?

http://www.telenor.rs/sr/Priva...im-odlukama/Dodaj-minute/#tab1

Razgovarajte koliko želite sa brojevima iz Telenor mreže uz mesečnu pretplatu od 290 dinara i besplatnu uspostavu veze.
PDV i porez na upotrebu mobilnog telefona su uračunati u cenu.


Za prepaid, izgleda da su pustili za sve tarife. Ja sam uzeo dodaj SMS pre par dana i radilo je. Nameravam da probam da uplatim i ovo.
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru22.12.2010. u 12:10 - pre 161 meseci
^
Citat:
MP3MP3: dobra-godina-pocinje-dobrim-odlukama je kolekcija promocija za POSTPAID korisnike, dakle ovo ne važi za prepaid.
Ne znam kako ste to pomešali.



Ovde se prica za prepaid, mada cela ova tema treba da se izbrise.
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.rs.



+15 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru22.12.2010. u 12:20 - pre 161 meseci
Najbolji im je taj deo "Razgovarajte koliko želite...", a onda pročitaš "Fair usage" i shvatiš da ne smeš razgovarati sa Telenor mrežom duže od oko pola sata dnevno (ili koliko već, kada ti zaokruživanje pojede dobar deo od 1000 minuta). Naravno da niko ne očekuje da ga puste da priča pola dana, ali pola sata je totalni unfair "fair usage"!
Da ne budem pogrešno shvaćen, ja smatram da je 1000 minuta u mreži za 290 dinara dobra ponuda (s obzirom na situaciju na tržištu), ali takođe smatram da takva promocija mora da glasi: "Kupite 1000 minuta u mreži za 290 dinara", a ne "Razgovarajte koliko hoćete, mesec dana, za 290 dinara".
 
Odgovor na temu

operic
Beograd

Član broj: 2901
Poruke: 261
195.178.47.*



Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru22.12.2010. u 13:43 - pre 161 meseci
sada su cak iz fair usage politike izbacili taj deo u kome se navodi 1000 minuta.

"Ukoliko je upotreba servisa koji podrazumevaju besplatan saobraćaj u okviru usluge prekomerna, Telenor zadržava pravo da promeni način na koji uslugu naplaćuje"

sta ovo znaci? ko definise koliko je to "prekomerno"? sada mogu naprasno da pocnu da naplacuju razgovore posle potrosenih npr 300 min...


"Telenor preuzima odgovornost za pravovremeno, transparentno i sa zakonom usklađeno obaveštavanje korisnika u vezi početka primene ovih „Fair usage” pravila koje može uticati na promenu u načinu njene naplate."

^ ovo verovatno znaci da ce na nekoj zabacenoj web stranici koja je optimizovana jedino za ie 6.0 i stariji, u poslednjem tabu, najsitnijim slovima napisati obavestenje.
umesto da te npr obaveste pre uspostave veze i sl...
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru22.12.2010. u 14:17 - pre 161 meseci
Citat:
DR83: ^


Ovde se prica za prepaid, mada cela ova tema treba da se izbrise.


Nisi pažljivo čitao, znam da se priča o pripejdu ali promocija o kojoj se priča važi za potpaid, to sam rekao.
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
212.200.65.*



+115 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru22.12.2010. u 16:27 - pre 161 meseci
@shut_down Nije bas tako dobro,prvo se trose minuti iz pretplate pa onda besplatni minuti ka Telenor mrezi.

Ja sam ovo shvatio kao npr.1000 min minimum a moze i vise ako ne opterecujes mrezu,e sad koji je to kriterijum opterecivanja mreze to ne znam.Ispravite me ako gresim.
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru22.12.2010. u 21:10 - pre 161 meseci
Citat:
MP3MP3: Nisi pažljivo čitao, znam da se priča o pripejdu ali promocija o kojoj se priča važi za potpaid, to sam rekao.


Tvoju poruku sam citirao kao odgovor shut_down-u.
 
Odgovor na temu

Bonafides
Freelance

Član broj: 273416
Poruke: 190
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru16.11.2013. u 12:14 - pre 126 meseci
Omiljeni broj

15. novembar 2013
- Od 1. decembra 2013. korisnicima više neće biti dostupan tarifni dodatak ’’Omiljeni broj’’.

Svi korisnici koji do tad kupe dodatak moći će da iskoriste sve pogodnosti u okviru ove kampanje sve do isteka trajanja tarifnog dodatka

http://www.telenor.rs/sr/O-Tel...vosti/2013/Omiljeni-broj/?pn=1

Hm, da li se to nesto kuha novo u Telenoru, npr. mnogo povoljnije zvanje u okviru mreze ili duzi rok trajanja minuta iz promocija. Izgleda da im i oni dodaci "Dodaj vise" i "Dodaj sve" vaze do 2. decembra 2013. (pri aktivaciji nove Telenor prepaid karice dobio sam poruku da cu taj besplatan dodatak moci da aktiviram do navedenog datuma). I red je bio da ga zamene necim boljim, jer su ovi dodaci bili aktuelni od juna 2012.
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru16.11.2013. u 12:19 - pre 126 meseci
Ili će da ukinu sve, oni već oko dve godine u nazad prave takve promašaje...
Kako je bilo divno koristiti kvalitetan Telenor...
A sad kartica stoji u telefonu, i ističe u februaru iduće godine, ili možda i malo ranije.
 
Odgovor na temu

Horejšio
Beograd

Član broj: 283750
Poruke: 86
*.adsl-a-10.sezampro.rs.



+14 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru16.11.2013. u 14:39 - pre 126 meseci
Ja nisam napustao Telenor bas zbog tog omiljenog broja. Ako ga ukinu i ne uvedu alternativu, stvarno ne znam sta cu... Potpisao sam ugovor i sad ne mogu da ih napustam. Samo me je to sprecavalo da napustim budjavi Telenor. Ccccc!
 
Odgovor na temu

Horejšio
Beograd

Član broj: 283750
Poruke: 86
*.adsl-a-10.sezampro.rs.



+14 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru16.11.2013. u 14:40 - pre 126 meseci
I stvarno mi nije jasno zasto ga ukudaju kad je to bio najbolji dodatak i retko hvaljena stvar kod Telenora! I sta planiraju u zamenu za to, ako uopste planiraju da uvedu nesto drugo?! Stvarno sam razocaran... Postali su dno dna! Nema covek vise za sta da ih pohvali...i to malo sto je vredelo, sad postepeno nestaje. Taj dodatak jednostavno nema zamenu, ne vidim cime bi to mogli da ga zamene. Bio je idealan, a veoma povoljan.
Samo lud covek moze da placa njihovu "pametnu mrezu" tri puta skuplje nego kod ostalih provajdera, a da pri tom ne dobija nikakve dodatne pogodnosti.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru16.11.2013. u 15:27 - pre 126 meseci
Ja koristim najmanji paket Prenesi i dopuni i to sa akcijom 50% pa ako zanemarim ostalo, imam 1000 minuta u Telenor mreži. Malo li je za 300 mesečno? ;)
 
Odgovor na temu

Horejšio
Beograd

Član broj: 283750
Poruke: 86
*.adsl-a-10.sezampro.rs.



+14 Profil

icon Re: Omiljeni broj na telenoru17.11.2013. u 07:33 - pre 126 meseci
Taj paket nije los za one koji mnogo pricaju sa jednim brojem, al sta za pozive kad drugim mrezama i internet? Ja, recimo, imam smartphone.
Mnogo vise mi odgovara Omiljeni broj.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Omiljeni broj na telenoru

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10884 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.