Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Asf--->MP3--Ako moze neki prof da mi odgovori.

[es] :: Audio kompresija :: Asf--->MP3--Ako moze neki prof da mi odgovori.

[ Pregleda: 3747 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shoshone

Član broj: 17792
Poruke: 127
*.beograd-3.tehnicom.net



+2 Profil

icon Asf--->MP3--Ako moze neki prof da mi odgovori.02.02.2004. u 00:32 - pre 246 meseci
Ajde da pitam nekog profija...Naime,skinuo sam par fileova u asf formatu...Konvertovao sam ih u MP3 nekim neznamnijakakvimprogramcicimakojisumibilipriruci.Medjutim pri slusanju tih mp3 primetio sam da je zvuk pomalo cudan...Kao da je npr sa kasetefonom snimano sa tv(ne znam kako drugacije da objasnim).Isto sam primetio i pucketanje u pozadini.Probao sam sa vishe fileova razlicite produkcije,medjutim isti rezultat dobijam.
Mene zanima da li je asf-mp3 konverzija kvalitetna,da li se ikako moze dobiti kvalitetan mp3 file i ako moze sta koristiti u te svrhe.Molim nekog da mi lepo objasni,posto te asf koje imam ne mogu da nadjem ni u jednom normalnije obliku,a to je `zika koja mi je jako potrebna...Nadam se da sam bio jasan i hvala unapred.
 
Odgovor na temu

koska
London, UK

Član broj: 987
Poruke: 823
*.beotel.net



+61 Profil

icon Re: Asf--->MP3--Ako moze neki prof da mi odgovori.05.02.2004. u 22:48 - pre 245 meseci
postoji program koji se zove, koliko mi se cini total recorder ili tako nesto i koji snima bilo kakav zvuk koji se emituje na kompu... znaci ne vrsi nikakvu konverziju iz formata u format vec direktno zapisuje u wav (mp3) ono sto ide na out kartice... probaj sa tim....
 
Odgovor na temu

findi
zanzibar

Član broj: 1437
Poruke: 301
*.dip.t-dialin.net



Profil

icon Re: Asf--->MP3--Ako moze neki prof da mi odgovori.07.02.2004. u 06:40 - pre 245 meseci

Hallo

Mozda nadjes ovde nesto bolje


http://www.yui.ru/index.php?FThema=0101
Ne VOZI brze nego tvoj ANDJEO moze LETJETI !!!!!
 
Odgovor na temu

7e7
Somewhere in between

Član broj: 54333
Poruke: 100
*.eurocontrol.int.



Profil

icon Re: Asf--->MP3--Ako moze neki prof da mi odgovori.06.04.2005. u 13:55 - pre 231 meseci
Imas u Audio Mp3 Editoru opciju cini mi se da snima sa zvucne nesto sto svira drugi player, il streaming npr.
www.download.com/Audio-Mp3-Edi...70_4-10341483.html?tag=lst-0-6
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio kompresija :: Asf--->MP3--Ako moze neki prof da mi odgovori.

[ Pregleda: 3747 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.