Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Softwere za izmenu glasa!

[es] :: Audio softver :: Softwere za izmenu glasa!

[ Pregleda: 3040 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alfa-pro
Pancevo

Član broj: 241818
Poruke: 476
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Softwere za izmenu glasa!14.03.2011. u 16:50 - pre 158 meseci
Pozdrav ljudi da li mi neko moze preporuciti neki emulator glasa. Trebao bi ovakav efekat glasa da dobijem kao na donjem linku, da li je to moguce uopste da se izvede. Znaci da izmenim svoj glas i posle preko nekog softwera da ga samo izmenim..

Mozete cuti na ovom linku.
http://www.youtube.com/watch?v=JTGInuL6z68&feature=related
Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu
deo našeg života,
onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki
čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život. A nikad nemaju pojma
kako treba da prožive sopstveni život.
 
Odgovor na temu

popusicko

Član broj: 12568
Poruke: 678



+729 Profil

icon Re: Softwere za izmenu glasa!14.03.2011. u 22:36 - pre 158 meseci
Sound blaster live ili audigy.Hardverski to radi.Preset Zeus.
 
Odgovor na temu

alfa-pro
Pancevo

Član broj: 241818
Poruke: 476
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Softwere za izmenu glasa!15.03.2011. u 00:13 - pre 158 meseci
cek jel se to radi o nekom hardweru? meni treba softwere izvini ako gresim!
Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu
deo našeg života,
onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki
čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život. A nikad nemaju pojma
kako treba da prožive sopstveni život.
 
Odgovor na temu

Play
Kruševac

Član broj: 60620
Poruke: 187
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.floydmedia.net


+5 Profil

icon Re: Softwere za izmenu glasa!15.03.2011. u 01:11 - pre 158 meseci
"Efekat" nije nikakav probem. To je reverb.

Problem je što ne možeš dobiti takvu boju glasa. Oficijelni glas za ID&T odnosno "Sensation" je John B. Wells, svetska voiceover legenda koju imam čast da poznajem preko zajedničkih prijatelja.

Sajt: http://www.jbwells.com Poslušaj demo snimke i biće ti jasno.
> (Play) >> (Fast Forward)
 
Odgovor na temu

alfa-pro
Pancevo

Član broj: 241818
Poruke: 476
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Softwere za izmenu glasa!15.03.2011. u 08:08 - pre 158 meseci
Ma to sve sto si nabrojao nemam pojma nista od toga. Ja radim u Sony Acidu povremeno a moje zanimanje samo programiranje pa kada mi uleti tako nesto simple za neku smesnu lovu sto da neuzmem. U pitanju je jedna reklama i sve je uradjeno a lik oce tako neku foru samo sto nece biti sens... nego nesto drugo. Ne mora isto copy/paste. nesto slicno. NEverujem da ne postoji neki emulator koji bi mi to sredio. Nasao brdo onih free voice editora i svi bezveze nesto. Nista od toga sto meni treba. A ovaj zapeo oce tako pa oce tako. :(

Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu
deo našeg života,
onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki
čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život. A nikad nemaju pojma
kako treba da prožive sopstveni život.
 
Odgovor na temu

popusicko

Član broj: 12568
Poruke: 678



+729 Profil

icon Re: Softwere za izmenu glasa!15.03.2011. u 08:14 - pre 158 meseci
Najjednostavnije je da snimljen glas proturis kroz live\audigy zvucnu karticu na kojoj imas gomilu live preseta.Jedan od njih je jako slican tome sto trazis a zove se zeus
koji sam vec spomenuo.
Znaci u real time-u menja glas.
 
Odgovor na temu

Play
Kruševac

Član broj: 60620
Poruke: 187
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.floydmedia.net


+5 Profil

icon Re: Softwere za izmenu glasa!15.03.2011. u 10:59 - pre 158 meseci
Citat:
alfa-pro: Ma to sve sto si nabrojao nemam pojma nista od toga. Ja radim u Sony Acidu povremeno a moje zanimanje samo programiranje pa kada mi uleti tako nesto simple za neku smesnu lovu sto da neuzmem. U pitanju je jedna reklama i sve je uradjeno a lik oce tako neku foru samo sto nece biti sens... nego nesto drugo. Ne mora isto copy/paste. nesto slicno. NEverujem da ne postoji neki emulator koji bi mi to sredio. Nasao brdo onih free voice editora i svi bezveze nesto. Nista od toga sto meni treba. A ovaj zapeo oce tako pa oce tako. :(


Onda mu lepo reci da ga Sensation ne plaća toliko koliko ga plaća da nema takvu boju glasa. Šta misliš, da nikome tamo do sada nije palo na pamet "ajd mi lepo da snimimo to sami, pa da pustimo kroz neki efekat i sačuvali smo par hiljada evra umesto što plaćamo lika da nam pozajmi glas?" E pa nije baš tako.
Može nešto što će izdaleka podsećati na to, ali ovako - nikako.
> (Play) >> (Fast Forward)
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: Softwere za izmenu glasa!

[ Pregleda: 3040 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.