Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

telenor klik iskustvo

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: telenor klik iskustvo

[ Pregleda: 2143 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon telenor klik iskustvo04.04.2011. u 08:43 - pre 158 meseci
posle iskoristenih 150mB reko da vidim bas kako funkcionise taj net po sporijoj brzini.pomislih ne moze biti bas toliko sporo da ne mogu otvoriti neku stranicu ali gadno sam se prevario.
sramota je uopste koristiti rec brzina za tako nesto.merio sam speedtest-om i to iznosi 20-30kb (malo b). stranice se otvaraju danima,a cesto se desava da se otvore na pola i telefon zaboravi sta je krenuo da radi od te "brzine".cisto mucenje.
nisam ocekivao da mi neko da nesto sto nisam platio ali ovo je cisto ponizavanje.casnije bi bilo da po isteku tih 150mB deaktiviraju uslugu i da se nastavi skidati sa racuna kredit.

kakva su vasa iskustva?
 
Odgovor na temu

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
212.178.236.*



+32 Profil

icon Re: telenor klik iskustvo04.04.2011. u 09:43 - pre 158 meseci
Ponovo mi je aktiviran KLIK, pred kraj proslog meseca, jer sam primetio da Telenor ima 3g baznu stanicu ciji signal mogu da uhvatim.
Nazalost, moje razocarenje je veliko.
Nakon nekoliko meseci koriscenja VIP interneta preko mobilnog, ovo je pravo mucenje.
Cesto se desava da se signal 3g izgubi a tada ostane samo g i onda nastaje problem.
Telefon zabaguje, gusi se, probao sam da ga ostavim i po nekoliko sati da nesto ucita i na kraju ubacim karticu drugog operatera.
U subotu u Borci (deo naseg najveceg grada) nisam uspeo da upload-ujem sliku na FB. (obicna slika velicine oko 500kb)

Do "sporije" brzine nisam ni dosao, uspeo sam za devet dana da potrosim 8MB.

Morace dobro da se potrude i da stvarno obnove svoju mrezu ukoliko misle da zadrze korisnike.
Nece biti dovoljno to sto sad nude 6 meseci besplatnog klika uz neke pakete, kad to ne radi posao.
Mozda u blizini bazne stanice to radi bez problema, ja dizem ruke od Telenor interneta i klika u bilo kom obliku za sada.
 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: telenor klik iskustvo04.04.2011. u 09:47 - pre 158 meseci
kakvu pogodnost nudi vip za internet?
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: telenor klik iskustvo

[ Pregleda: 2143 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.