Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko google adwords-a

[es] :: Pretraživači i SEO :: Pomoc oko google adwords-a

[ Pregleda: 1537 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Matke_013
Stefan Maitijevic
Internet preduzetnik
Pancevo, Srbija

Član broj: 305878
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.bmartdesign.com


Profil

icon Pomoc oko google adwords-a13.08.2012. u 17:39 - pre 141 meseci
Pozdrav svima! Moje ime je Stefan i ja sam nov na forumju. Imam neke nedoumice, pa sam odlucio da vam se obratim.

Zelim da zapocnem google adwords kampanju. Razumem se dosta u internet marketing, ali posto nikad nisam probao google, nisu mi jasne neke stvari...

Prva stvar koja mi stvara dilemu jesu keywords kod adwordsa. Ako sam ja nasao neku keywords frazu za koju zelim da se prikaze moj oglas, tipa doktor Novi Beograd, da li bi ja trebao, kada pokrecem kampanju, da upisem ove kljucne reci, bas tako kako sam napisao? Ako sam te reci odabrao, da li ce google da mi prikazuje oglas samo za tu ukucanu frazu, ili ce da ih prikazuje za neke druge kombinacije, tipa doktor beograd?

Druga nedoumice je max cena po kliku. Razumem da, kada ima vise oglasa na jednoj frazi kljucnih reci, da prednost imaju oni oglasi koji su ponudili vecu cenu po kliku. Medjutim, ako pronadjem neke kljucne reci za koje ne postoje oglasi, da li ja mogu da ponudim neku ultra malu cenu po kliku, jer nema konkurencije, ili...?

Treca stvar, kada se oglasi prikazuju gore, a kada s desne strane rezultata?

Nadam se da sam bio dovoljno jasan, posto ne znam drugacije da formulisem svoje dileme Pretpostavljam da bi se ustosio kada bih poceo sa kampanjom, ali posto mi je budzet veoma mali, ne bih bacao pare

Kako vi pokrecete vase kampanje? Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

StaX_
Stanislav Žirović
Zrenjanin

Član broj: 150266
Poruke: 23
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.alatshop.rs


+2 Profil

icon Re: Pomoc oko google adwords-a14.08.2012. u 08:24 - pre 141 meseci
Mislim da će ti Istokov tekst odgovoriti na večinu tih pitanja

http://www.istokpavlovic.com/blog/google-adwords-vodic-je-l-mogu-ja-da-platim-guglu-da-budem-prvi-u-pretrazi/
Beza alata nema ni zanata
www.alatshop.rs
 
Odgovor na temu

Matke_013
Stefan Maitijevic
Internet preduzetnik
Pancevo, Srbija

Član broj: 305878
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.bmartdesign.com


Profil

icon Re: Pomoc oko google adwords-a14.08.2012. u 13:21 - pre 141 meseci
Hahaha! Postavio sam isto pitanje i na Bureku, a dobio sam isti odgovor :D Citam Istokov blog, ali mi je ovaj tekst promakao. Hvala puno na odgovoru! ;)
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Pomoc oko google adwords-a

[ Pregleda: 1537 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.