Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povlacenje novca sa moneybookersa na Visa Virtuon - RF banke

[es] :: E-Poslovanje :: Povlacenje novca sa moneybookersa na Visa Virtuon - RF banke

[ Pregleda: 4036 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ackom
Aleksandar Mihajlovic
nezaposljen
Niš

Član broj: 160320
Poruke: 76
89.110.212.*



+3 Profil

icon Povlacenje novca sa moneybookersa na Visa Virtuon - RF banke14.08.2012. u 21:55 - pre 141 meseci
Otvorio sam nalog na MB, imam Visa Virtuon karticu, prosla verifikacija kartice (bank. racun nisam verifikovao jos).
Sad sam probao da sa MB prebacim par evra, cisto radi probe, ali mi ne dozvoljava da to uradim na verif. karticu.
Prilikom upisa visa virtuon kartice na mb, izabrao sam iz select polja prvu opciju "Visa", postoji i opcija "Visa elektron" i "Delta / Visa debit".
Mozda sam trebao da izaberem neku drugu opciju?
Da napomenem da verifikacija adrese nije izvrsena.
Da li je uopste moguce prebacivati novac sa MB na visa virtuon karticu?

Imao sam ja ranije nalog na MB i imao sam verfikovan bank. racun i neku karticu (ne mogu da se setim tacno koju, ali mislim da je bila visa virtuon), i secam se da sam sa MB prebacivao novac na tu karticu, a sad ne mogu.


Na stranici prebacivanja novca sa MB na karticu ili bank racun stoji ovako: http://www.banje-srbije.com/mb.jpg ali ne mogu da izababerem prebacivanje na karticu stoji (To withdraw to your Visa, click here to verify your identity via credit/debit card )





 
Odgovor na temu

JohnnyNT
Nikola Tomić
Srbija

Član broj: 236732
Poruke: 39
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://dzoni.net


+1 Profil

icon Re: Povlacenje novca sa moneybookersa na Visa Virtuon - RF banke22.08.2012. u 20:20 - pre 141 meseci
Šta se desi kad klikneš na ovo da verifikuješ karticu? Ja sam to pre nedelju-dve radio čini mi se, skinuli su mi sa kartice neki mali iznos, pa sam morao da saznam tačan iznos kod banke i unesem ga na MB.

EDIT: sad vidim da kažeš da si verifikovao tu karticu, onda zaista ne znam zašto bi zezalo.
 
Odgovor na temu

ackom
Aleksandar Mihajlovic
nezaposljen
Niš

Član broj: 160320
Poruke: 76
89.110.212.*



+3 Profil

icon Re: Povlacenje novca sa moneybookersa na Visa Virtuon - RF banke22.08.2012. u 20:26 - pre 141 meseci
Citat:
JohnnyNT:
Šta se desi kad klikneš na ovo da verifikuješ karticu? Ja sam to pre nedelju-dve radio čini mi se, skinuli su mi sa kartice neki mali iznos, pa sam morao da saznam tačan iznos kod banke i unesem ga na MB.

EDIT: sad vidim da kažeš da si verifikovao tu karticu, onda zaista ne znam zašto bi zezalo.


Johnny, reci mi, ti mozes da prebacujes novac sa moneybookersa na tu karticu koju si verifikovao?

Pisao sam podrsci i dobio sledeci odgovor, pa ako neko razume ovo (posto meni ni google prevod ne pomaze nesto):

"Following up on your message, we would like to inform you that in order for your visa card to be authorized for withdrawal transaction it should first be verified and you also need to have a successful gaming deposit with it.
We noticed that you have successfully managed to verify the Visa card registered on your Skrill (Moneybookers) account, therefore, you only need now to make a deposit for gaming purposes with it from the "Upload funds" section on our website."


 
Odgovor na temu

ŽIKI

Član broj: 57957
Poruke: 145



+41 Profil

icon Re: Povlacenje novca sa moneybookersa na Visa Virtuon - RF banke22.08.2012. u 22:24 - pre 141 meseci
Ti si samo verifikovao karticu, kao što su ti i oni odgovorili, da bi povlačio sredstva na tu karticu moraš prvo da uplatiš na MB neki iznos sa njom.
Inače uplate/isplate idu normalno bez problema.
 
Odgovor na temu

JohnnyNT
Nikola Tomić
Srbija

Član broj: 236732
Poruke: 39
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://dzoni.net


+1 Profil

icon Re: Povlacenje novca sa moneybookersa na Visa Virtuon - RF banke27.08.2012. u 09:16 - pre 141 meseci
Citat:
ackom:
Citat:
JohnnyNT:
Šta se desi kad klikneš na ovo da verifikuješ karticu? Ja sam to pre nedelju-dve radio čini mi se, skinuli su mi sa kartice neki mali iznos, pa sam morao da saznam tačan iznos kod banke i unesem ga na MB.

EDIT: sad vidim da kažeš da si verifikovao tu karticu, onda zaista ne znam zašto bi zezalo.


Johnny, reci mi, ti mozes da prebacujes novac sa moneybookersa na tu karticu koju si verifikovao?

Pisao sam podrsci i dobio sledeci odgovor, pa ako neko razume ovo (posto meni ni google prevod ne pomaze nesto):

"Following up on your message, we would like to inform you that in order for your visa card to be authorized for withdrawal transaction it should first be verified and you also need to have a successful gaming deposit with it.
We noticed that you have successfully managed to verify the Visa card registered on your Skrill (Moneybookers) account, therefore, you only need now to make a deposit for gaming purposes with it from the "Upload funds" section on our website."





Da, mogu da prebacujem novac na nju sa MB (mada izgleda da traje duže nego prebacivanje na devizni račun).

A ovaj mejl, to ti kažu da si je uspešno verifikovao, i da možeš novac sa te kartice da prebaciš na MB da bi ga koristio za klađenje/kocku.
 
Odgovor na temu

Sadun
Zemun

Član broj: 94350
Poruke: 244
194.156.48.*



+14 Profil

icon Re: Povlacenje novca sa moneybookersa na Visa Virtuon - RF banke27.11.2012. u 10:22 - pre 137 meseci
Ako može neko ko je već odradio povlačenje novca da napiše koliko vremenski to traje?
VIdeo sam na skrill.com u delu koji se tiče povlačenja da može proći i do mesec dana dok se taj novac ne pojavi na kartici.
Ima li ko iskustvo koliko to traje, nadam se da nije stvarno nedelju dana, meni već 3 dana ništa nema na računu, a na skrill-u uredno piše da je novac povučen....
 
Odgovor na temu

Sadun
Zemun

Član broj: 94350
Poruke: 244
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Re: Povlacenje novca sa moneybookersa na Visa Virtuon - RF banke29.11.2012. u 19:06 - pre 137 meseci
Stiglo :)

3 radna dana su prosla dok novac nije legao na racun. I samo napomena onima koji imaju $ na Skrill-u, RF automatski odradi konverziju u EUR, tako da se ne iznenadite.
 
Odgovor na temu

ackom
Aleksandar Mihajlovic
nezaposljen
Niš

Član broj: 160320
Poruke: 76
89.110.212.*



+3 Profil

icon Re: Povlacenje novca sa moneybookersa na Visa Virtuon - RF banke29.11.2012. u 21:08 - pre 137 meseci
Citat:
Sadun:
Ako može neko ko je već odradio povlačenje novca da napiše koliko vremenski to traje?
VIdeo sam na skrill.com u delu koji se tiče povlačenja da može proći i do mesec dana dok se taj novac ne pojavi na kartici.
Ima li ko iskustvo koliko to traje, nadam se da nije stvarno nedelju dana, meni već 3 dana ništa nema na računu, a na skrill-u uredno piše da je novac povučen....



Meni je poslednji put trajalo oko 7 dana, prvi put je bilo 3 dana.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Povlacenje novca sa moneybookersa na Visa Virtuon - RF banke

[ Pregleda: 4036 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.