Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko pisanja interfejsa za WCF servis

[es] :: C/C++ programiranje :: C/C++ za početnike :: Pomoc oko pisanja interfejsa za WCF servis

[ Pregleda: 1210 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shakall
Boris Jokanovic
Novi Sad

Član broj: 309183
Poruke: 5
*.dynamic.kdsinter.net.



Profil

icon Pomoc oko pisanja interfejsa za WCF servis27.11.2012. u 19:15 - pre 137 meseci
Napisati WCF servis koji implementira interfejs IKadrovska. Interfejs se sastoji od metoda Zaposli i Isplata. Zaposli
prima odeljenje u obliku enumeracije, ime, prezime i JMBG zaposlenog, i vraća jedinstveni celobrojni identifikator
zaposlenog. Uvesti sledeće vrednosti enumeracije odeljenja: Arhitektura, Dizajn, Projekti. Isplata prima identifikator
zaposlenog i vraća iznos plate (realan broj). Servis pokrenuti na lokalnoj mašini, na portu 10100. Servis konfigurisati
preko konfiguracionog fajla App.config. Ime klase koja implementira servis treba da bude Kadrovska i treba da se
nalazi u namespace-u DP.K3. Projekat treba da se zove Kadrovska_#broj_indeksa#.
Je li moze neko da mi pomogne sa pisanjem interfejsa za ovaj servis? Interesuje me kako treba da izgelda kod interfejsa.
None
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2789 Profil

icon Re: Pomoc oko pisanja interfejsa za WCF servis27.11.2012. u 19:53 - pre 137 meseci
A dokle si stigao?
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

shakall
Boris Jokanovic
Novi Sad

Član broj: 309183
Poruke: 5
*.dynamic.kdsinter.net.



Profil

icon Re: Pomoc oko pisanja interfejsa za WCF servis27.11.2012. u 20:23 - pre 137 meseci
pa za sada mi trebaju metode, ako bi mogao da ih napises bilo bi mi od velike pomoci
None
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: C/C++ za početnike :: Pomoc oko pisanja interfejsa za WCF servis

[ Pregleda: 1210 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.