Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Optimizacija RS domena

[es] :: Pretraživači i SEO :: Optimizacija RS domena

[ Pregleda: 1800 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

petkochb
petkochb
Student
Beograd

Član broj: 218983
Poruke: 38
95.180.15.*



Profil

icon Optimizacija RS domena07.05.2013. u 13:12 - pre 132 meseci
Pozdrav svima. Moj problem je sledeći. pokrenuo sam sajt Iskustva.rs pre 2 nedelje. Sajt sam radio u dreamweaver-u. Korišćen je PHP, MySql i javascript. sajt sam prijavio na google i bing, ubacio h1 tagove, metatagove i ostalo. Problem je što kada pretražujem po ključnoj reči "iskustva", moj sajt se uopšte ne prikazuje u rezultatima, a kada pretražujem "iskustva.rs" izbaci ga prvog, ali mi google sugeriša "da li ste mislili na iskustva.com". To se dešava i u google.rs i u google.com. Pokušao sam na sve moguće načine da rešim problem, ali mi ne ide. Moram da napomenem da nisam stručnjak za SEO optimizaciju, ali one osnovne stvari znam, a i pratio sam savete sa nekih blogova. Molim Vas da mi skrenete pažnju ako negde grešim. Ja sam mislio da će google da mi sa pretragom ključne reči "iskustva", sajt izbacivati među prvima zbog domena, ali izgleda da sam se prešao. Do sada je uvek tako bilo sa .com domenima. Voleo bih da ga barem na google.rs izbacuje po toj ključnoj reči na prvoj strani, ali nikako da uspem . Molim Vas za savete i za Vašu pomoć. Hvala Vam unapred

P.S.: Nisam rekao da sam sve stranice na sajtu nazvao tako da sadrže ključnu reč u sebi npr. jedna se zove Iskustva.php, druga Ljubavna_Iskustva.php, treća Seksualna_Iskustva.php i.t.d.

[Ovu poruku je menjao petkochb dana 07.05.2013. u 14:35 GMT+1]
Trange Frange - ePijaca. Postavljajte Vaše oglase BESPLATNO
www.trangefrange.org
 
Odgovor na temu

prolecedolece
Ivan Muljevski
Nis

Član broj: 300991
Poruke: 43
*.ninet.rs.

Sajt: www.ninet.rs


+5 Profil

icon Re: Optimizacija RS domena07.05.2013. u 13:33 - pre 132 meseci
Nemoj da se ljutis ali mislim da bi trebalo tek da citas o optimizaciji sajtova. Za 2 nedelje pa i 2 meseca ne mozes da ocekujes neke posebne rezultate.
Tvoj sajt je mlad i google jos uvek nije prepoznao o cemu se radi i zasto bi bas tebe odabrao za kljucnu rec.
Imas premalo sadrzaja na istom, svega 3 strane i to one koje se skroluju. Linkova imas ukupno nula pa nije ni cudo sto te google nije video.

Pogledaj malo po blogovima teme kao sto su linkbuilding i off site seo i bice ti neke stvari jasnije.

p.s. Na isti nacin optimizujes sajtove i na .rs i na .com domenu...
 
Odgovor na temu

cyBerManIA
I ovo T ono
Space

Član broj: 25195
Poruke: 698
82.208.215.*

Sajt: www.facebook.com/cyberman..


+263 Profil

icon Re: Optimizacija RS domena07.05.2013. u 13:34 - pre 132 meseci
To je isuvise malo vremena da bi Google rankirao tvoj sajt kao pouzdan i kvalitetan. Neka prodje malo vremena.
EDM ( Exact Domain Match ) vise nema neki znacaj kao sto je imao ranije.
 
Odgovor na temu

petkochb
petkochb
Student
Beograd

Član broj: 218983
Poruke: 38
95.180.15.*



Profil

icon Re: Optimizacija RS domena07.05.2013. u 13:41 - pre 132 meseci
Citat:
prolecedolece:
Nemoj da se ljutis ali mislim da bi trebalo tek da citas o optimizaciji sajtova. Za 2 nedelje pa i 2 meseca ne mozes da ocekujes neke posebne rezultate.
Tvoj sajt je mlad i google jos uvek nije prepoznao o cemu se radi i zasto bi bas tebe odabrao za kljucnu rec.
Imas premalo sadrzaja na istom, svega 3 strane i to one koje se skroluju. Linkova imas ukupno nula pa nije ni cudo sto te google nije video.

Pogledaj malo po blogovima teme kao sto su linkbuilding i off site seo i bice ti neke stvari jasnije.

p.s. Na isti nacin optimizujes sajtove i na .rs i na .com domenu...


Naravno da se ne ljutim , hvala na brzom odgovoru i odvojenom vremenu. Nisam baš najbolje razumeo za strane i za linkove. Sajt ima za sada 5 stranica. Imaće uskoro i šestu "o nama" stranicu. Tu baš i ne mogu mnogo toga da uradim, jer je sajt tako zamišljen. A što se tiče linkova, jel bi mogao da mi kažeš nešto više o tome (kako misliš da na sajtu ima 0 linkova)? Hvala.
Trange Frange - ePijaca. Postavljajte Vaše oglase BESPLATNO
www.trangefrange.org
 
Odgovor na temu

prolecedolece
Ivan Muljevski
Nis

Član broj: 300991
Poruke: 43
*.ninet.rs.

Sajt: www.ninet.rs


+5 Profil

icon Re: Optimizacija RS domena07.05.2013. u 13:51 - pre 132 meseci
Procitaj ovaj vodic i neke stvari ce ti biti jasnije.
http://www.seomoz.org/beginners-guide-to-seo

Pogledaj i ovo http://en.wikipedia.org/wiki/Backlink
 
Odgovor na temu

petkochb
petkochb
Student
Beograd

Član broj: 218983
Poruke: 38
95.180.15.*



Profil

icon Re: Optimizacija RS domena08.05.2013. u 22:07 - pre 132 meseci
ljudi da ne otvaram novu temu pitacu ovde, posto je vezano za ovaj sajt.

neko mi hakuje sajt preko textboxa. Najme desava se da napise neko iskustvo (neki kod) ili komentar i uz pomoc toga promeni mi pozadinu na sajtu. koristio sam php i mysql. da li neko zna kako ovo da resim? Hvala unapred

Ludi, Resio sam problem sa strip_tags (), to sam zaboravio :)

[Ovu poruku je menjao petkochb dana 09.05.2013. u 00:05 GMT+1]
Trange Frange - ePijaca. Postavljajte Vaše oglase BESPLATNO
www.trangefrange.org
 
Odgovor na temu

Deni web dizajn
web dizajner, web programer
Beograd

Član broj: 295445
Poruke: 344
*.dynamic.sbb.rs.



+71 Profil

icon Re: Optimizacija RS domena09.05.2013. u 16:50 - pre 132 meseci
Dosta mlad sajt treba jos vremena i samo polako nemoj da radis previse seo.

Pisi redovno tekstove na sajtu, trudi se da imas unikatan sadrzaj...


...
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Optimizacija RS domena

[ Pregleda: 1800 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.