Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li neko jos uvek dolazi na ovaj podforum?

[es] :: 3D programiranje :: Da li neko jos uvek dolazi na ovaj podforum?

[ Pregleda: 15976 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pailhead
Dusan Bosnjak
freelance
Oakland baby, CA

Član broj: 16715
Poruke: 862
*.hsd1.ca.comcast.net.

ICQ: 55993773


+9 Profil

icon Da li neko jos uvek dolazi na ovaj podforum?28.07.2013. u 20:14 - pre 129 meseci
Na zalost, tek sam sad usao u realtime 3d pricu. Znam za ovaj podforum odavno, ali mi je uzasno strano sve bilo. A sad vidim da su zastarile poruke.

Zanima me da li neko jos uvek dolazi ovde :)

Takodje, da li ima unity developera? Kupio sam pro licencu, poceo da ucim c#, shaderi mi dobro idu, cini mi se jer sam arhitekta i jako dobro mi je isla nacrtna geometrija, pa tacno znam sta hocu, sta moze, kako se dobija, i sta mi fali da dobijem nesto. Dosta CS koncepata mi je i dalje strano.

Cudi me takodje da sa ovom novom web/smart phone revolucijom, ovaj forum ne cveta od zivota.


what we want, we must create
 
Odgovor na temu

Milan Milosevic

Član broj: 67
Poruke: 932
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+31 Profil

icon Re: Da li neko jos uvek dolazi na ovaj podforum?22.08.2013. u 04:53 - pre 129 meseci
Ja povremeno.
Cinimi se da za 3d programiranje niko vise nije zainteresovan u ovoj zemlji ili su presli na neke druge forume.
 
Odgovor na temu

zeenmc
Nedeljko Scepanovic
Beograd City

Član broj: 54186
Poruke: 419
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Da li neko jos uvek dolazi na ovaj podforum?24.08.2013. u 22:00 - pre 128 meseci
Citava prica oko foruma je pukla, na Elitesecurity jedna od popularnijih tema je jedno vreme bila u vezi bastovanstva, sada je zasto mladi nemaju posla (haah kakvo pitanje pa i stari nemaju citava zemlja u frci a covek se pita zasto nema posla o.O.... jbg tuga), ne znam, bas mi zao za ES, bio je nekad kul forum, danas...nista, teme na Mrezama, bude jednom u 10 dana i to retko ko odgovori...jbg nema ljudi,
CCNP Security, CCNA R&S, CCNA Security, CCNA Voice
LinuxIsFree
 
Odgovor na temu

Milan Milosevic

Član broj: 67
Poruke: 932
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+31 Profil

icon Re: Da li neko jos uvek dolazi na ovaj podforum?27.08.2013. u 15:40 - pre 128 meseci
Ja sam ovde od samog pocetka foruma i stvarno je forum upao u tesku krizu.
Valjda se ljudi vise ne interesuju za inovativne stvari vezane za informatiku i sl. vise ih interesuje politika.
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Da li neko jos uvek dolazi na ovaj podforum?27.08.2013. u 18:43 - pre 128 meseci
Verovatno.
 
Odgovor na temu

bondja

Član broj: 10286
Poruke: 167
*.static.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Da li neko jos uvek dolazi na ovaj podforum?25.11.2013. u 14:18 - pre 125 meseci
Mozda je najveci problem to sto na svaku izjavu (makar to bili i ljudi sa visegodisnjem iskustvom u oblasti)
imas nekoga ko kaze e nije tako!, a onda su se ljudi koji znaju nesto, jednostavno se povukli iz price jeste - nije.

Npr veoma popularan i koristan sajt http://stackoverflow.com/ - jednostavno brisu nebitna naklapanja, a ljudi daju bodove,
te one korisne informacije isplivaju u prvi plan (ne znam koliko ljudi u pozadini odrzava taj sajt i vodi racuna o svemu tome...).

Na zalost, ovde se polemika vodi na 100 strana, i moras da iscitas mnoogoo teksta da bi dosao do korisne informacije,
a danas niko nema vremena za citanje bilo cega... Danas se uci iz video tutorijala.... ko ce ga znati...

Nemojte pogresno da me razumete, elitesecurity.org je nas najbolji IT sajt i imam sve pohvale za njihov rad!!!
(moj prvi post ovde je bio 31.08.2004. znaci pre nesto vise od 9 godina!)

Pozdrav!


 
Odgovor na temu

[es] :: 3D programiranje :: Da li neko jos uvek dolazi na ovaj podforum?

[ Pregleda: 15976 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.