Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pitanje u vezi maila

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Pitanje u vezi maila

[ Pregleda: 2606 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kikik
nezaposlen

Član broj: 183974
Poruke: 80
91.191.3.*



+19 Profil

icon Pitanje u vezi maila11.10.2013. u 18:34 - pre 127 meseci
Doživio sam veliku neprijatnost, ostavivši svoj mail otvoren, a pri tome dozvolivši kolegi da sjedne za moj računar.
Sada imam pitanje za vas, on se također logovao na svoj mail, na mom računaru, prošlo je od toga mjesec dana možda, e sada mene interesuje da li postoji mogućnost da ja uđem u njegov, tj. da li je to moguće, da li su ti podaci što se ukucavaju igdje spašeni?
 
Odgovor na temu

Thetaworld
General Partner
RCD usluge

Član broj: 2317
Poruke: 520

Sajt: www.rcdusluge.com


+60 Profil

icon Re: Pitanje u vezi maila11.10.2013. u 19:08 - pre 127 meseci
Citat:
kikik: Doživio sam veliku neprijatnost, ostavivši svoj mail otvoren, a pri tome dozvolivši kolegi da sjedne za moj računar.
Sada imam pitanje za vas, on se također logovao na svoj mail, na mom računaru, prošlo je od toga mjesec dana možda, e sada mene interesuje da li postoji mogućnost da ja uđem u njegov, tj. da li je to moguće, da li su ti podaci što se ukucavaju igdje spašeni?


Preporučujem da izbrišeš takvu poruku sa javnog foruma, jer podsticanje na kriminalna djela je kriminalno djelo, a dokaz na forumu ostavljaš zauvijek. Ako želiš riješiti situaciju, kontaktiraj tog čovjeka i riješi situaciju sa njim direktno. Ako misliš da ti je kompjuter kompromitiran, instaliraj novi sistem ili promijeni šifre ili pitaj ovde ljude za druge sigurnosne mjere koje možeš odraditi na svom kompjuteru.
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Pitanje u vezi maila11.10.2013. u 19:25 - pre 127 meseci
jesi li ga uopste pitao da li je gledao tvoju postu?
 
Odgovor na temu

kikik
nezaposlen

Član broj: 183974
Poruke: 80
91.191.3.*



+19 Profil

icon Re: Pitanje u vezi maila11.10.2013. u 21:43 - pre 127 meseci
Itekako sam siguran da je gledao, čak šta više nažalost. Znači ne postoji to... Ništa onda
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Pitanje u vezi maila

[ Pregleda: 2606 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.