Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa micro SD karticom

[es] :: Storage :: Problem sa micro SD karticom

[ Pregleda: 1854 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bojan4040

Član broj: 322947
Poruke: 10



Profil

icon Problem sa micro SD karticom06.01.2015. u 12:30 - pre 112 meseci
Imam problem sa memorijskom karticom (microsd 8gb Transcend). Toliko sporo se ucitava da ne mogu da joj pristupim, niti da je formatiram, pokusao sam preko adaptera na laptopu sa chkdsk, ispise mi samo “The type of the file system is FAT32” i posle 15+ minuta samo stoji tako. Probao sam klasicnim formatiranjem iz windowsa medjutim onaj mali prozor za formatiranje nece ni da se otvori, takodje sam probao preko nekih programa kao sto je Sd formatter medjutim samo kad pokusam da formatiram program se blokira, probao sam i na telefonima sa simbijanom i windowsom, oba se zablokiraju kad se ubaci kartica, jedino na androidu, gde sam i koristio karticu, u file manageru posle desetak minuta se ocitaju fajlovi i kad uspem da ih obrisem posle duzeg vremena, stoji da imam oko 7,8gb slobodno, onda probam da je formatiram preko androida i uspem, ali mi onda vrati stanje na kartici i fajlove i foldere kao da ih nisam brisao. Jel postoji neki nacin da povratim karticu (nisu mi potrebni podaci na njoj) ili je gotova?
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: Problem sa micro SD karticom

[ Pregleda: 1854 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.