Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekom IPTV i problem sa standby na novoj platformi i novom STB-u

[es] :: Digitalna Televizija :: Telekom IPTV i problem sa standby na novoj platformi i novom STB-u

[ Pregleda: 2066 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zexoni70
Beograd

Član broj: 82968
Poruke: 374



+4 Profil

icon Telekom IPTV i problem sa standby na novoj platformi i novom STB-u29.05.2015. u 14:26 - pre 107 meseci
Jedno pitanje za sve koji su na novoj IPTV platformi!
Od pre neki dan mi se desava cudna stvar,kada god ugasim STB na plavo dugmence na daljinskom (Standby) i posle ga upalim STB pocne ponovo da dize sistem i ponasa se kao da je nestajala struja ili kao da sam ga gasio na ono dugme OFF koje se nalazi sa zadnje strane STB-a!
To se desava svaki put kada se STB ugasi i stavi u Standby na plavo dugme,a znam sigurno da se ranije to nije desavalo posto sam na novoj platformi vec oko 3 meseca a ovo je pocelo da se desava od pre 4,5 dana od kako su nesto cackali i radili neki update!
Bili majstori danas iz Telekoma i kazu da i oni nemaju pojma dal' tako treba,ali navodno misle da je to OK.A ja ih pitam koja je fora da se svaki put STB uredjaj is standby moda dize i bootuje ceo sistem i da to traje 60-ak sekundi!
Da li je i kod vas tako i neka neko proveri pa javi ovde.Pozz!
TRUST NO ONE,THE TRUTH IS OUT THERE!
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: Telekom IPTV i problem sa standby na novoj platformi i novom STB-u

[ Pregleda: 2066 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.