Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko wds ???

[es] :: Wireless :: Pomoc oko wds ???

[ Pregleda: 1612 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Adi_007

Član broj: 204103
Poruke: 31
*.dynamic.telemach.ba.



Profil

icon Pomoc oko wds ???30.11.2015. u 00:16 - pre 101 meseci
Veliki pozdrav svima, vec 3 sata se borim i posustao sam nemogu vise niti znam treba mi necija pomoc!!!
U sobi imam ruter kablovskog operatera telemach "Cisco EPC3925 EuroDocsis 3.0 2-PORT Voice Gateway" , unutar moje sobe wifi i sve radi super , medjutim kako je stan velik dvoja vrata hodnik, uglavnom u dnevnom boravku i u ostalim sobama internet nije kako treba!! Takodjer imam i "LINKSYS WRT54G2" i na njega sam nabacio dd wrt.
Zelio sam da ih uvezem wds-om ali bezuspjesno jer ovaj prvi epc kaze da ako hocu da koristim wps moram enkripciju staviti na wep sto rezultira onda generisanjem neke sifre to sam probao al mreza padne odnosno ne moze se vise spojiti na epc, ili kaze da se ostavi open sistem!!
Zelim da linksys stavim u dnevni boravak da komunicira wirelesom sa epc kako bi taj signal ravnomjerno rasiro po stanu odnosno da bi svi bili zadovoljni, kako i na koji nacin da to uradim razumijem se nesto malo i mrezu al me ovo izmorilo i izludilo..Ako nekom nije tesko tutorial jedan da mi slozi bio bih mu jako jako zahvalan...Ali bas za ova dva rutera jer mislim da je neka specificna situacija ??

Unaprijed hvala!!!
 
Odgovor na temu

Mile-Lile
Beograd

Član broj: 269936
Poruke: 1176
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+79 Profil

icon Re: Pomoc oko wds ???30.11.2015. u 07:30 - pre 101 meseci
Preporučio bih ti da kreneš odavde http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/WDS_Linked_router_network

obrati pažnju na broadcom to broadcom sekciju.... jer mislim da su oba rutera sa broadcom čipom... što je jako bitno a imaš i objašnjenje zašto mora WEP...
 
Odgovor na temu

Adi_007

Član broj: 204103
Poruke: 31
*.dynamic.telemach.ba.



Profil

icon Re: Pomoc oko wds ???30.11.2015. u 10:29 - pre 101 meseci
Hvala druze na odgovoru !!
 
Odgovor na temu

Adi_007

Član broj: 204103
Poruke: 31
*.dynamic.telemach.ba.



Profil

icon Re: Pomoc oko wds ???06.12.2015. u 00:07 - pre 101 meseci
koliko sam uspio vidjeti nemoguce je uspostaviti wds sa ruterom Cisco EPC3925...
imam na drugoj strani wrt54g2 sa ubacenim ddwrt..??
Ima li neko drugi prijedlog u sobi mi se nalazi Cisco EPC3925 signal dibar stan ne velik imaju dvoja vrata do dnevnog boravka tamo pokazuje nekad dvije nekad jednu crt skroz slabo radi mislio sam wds al evo neda se ??
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.dynamic.sbb.rs.



+536 Profil

icon Re: Pomoc oko wds ???06.12.2015. u 00:51 - pre 101 meseci
Kupi neki WiFi repeater za desetak evra i uživaj. Ima ih sa 802.11n 300mbit što je mnogo više od 54mbit u g standardu što taj zastareli Liknsys može da protera. Sumnjam da imaš sporiji net od 30mbit (što je već više nego što Linksys može da podnese).


Ja sam ovo kupio pre 2 godine i radi upravo ono što ti hoćeš. Samo ga zabodeš u struju u hodniku i uživaš.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Pomoc oko wds ???

[ Pregleda: 1612 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.