Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nastavak studiranja posle Visoke škole elektrotehnike i računarstva strukovnih studija(VISER)

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Nastavak studiranja posle Visoke škole elektrotehnike i računarstva strukovnih studija(VISER)

[ Pregleda: 4659 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nikola199666
Nikola Nikolic

Član broj: 334974
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Nastavak studiranja posle Visoke škole elektrotehnike i računarstva strukovnih studija(VISER)03.10.2016. u 22:21 - pre 91 meseci
Ima li nekog ovde ko je nastavio studiranje posle VISER-a?Da li je moguće prebacivanje sa VISER-a na neki faks i ako jeste kojji su uslovi?
 
Odgovor na temu

krispi
Beograd

Član broj: 5048
Poruke: 7

Sajt: default.co.yu/~krispi


+2 Profil

icon Re: Nastavak studiranja posle Visoke škole elektrotehnike i računarstva strukovnih studija(VISER)03.10.2016. u 23:36 - pre 91 meseci
Mogao bi da razmislis o RAF-u (Racunarski fakultet) ili FIT-u (Fakultet Informacionih Tehnologija), na oba fakulteta bi trebalo da mozes da nastavis studiranje sa VISER diplomom. Ja sam pre 10-ak godina posle VETS (smer Racunarska tehnika) nastavila studije na RAF-u na 3. godini smer Programiranje. Osnovne studije traju 4 godine, a smer mislim da su u medjuvremenu preimenovali, ali nije bitno, pogledaj sta te zanima od onoga sto sada nude. Koliko se secam nisam polagala razliku u ispitima ili je bilo nesto trivijalno, u svakom slucaju zavisi koje ispite imas polozene na VISER i na kom smeru bi nastavio na odabranom faksu, tj. sta bi od polozenih ispita mogli da ti priznaju. Najbolje da na sajtu faksa pogledas koji smer te zanima, pa da se prosetas do njih i raspitas koja je procedura (sigurno ce ti trebati potvrda o polozenim ispitima/bodovima sa VISER i sl.).
Bilo bi dobro da to uradis sto pre ako bi nastavljao studije ove skolske godine :)
 
Odgovor na temu

krispi
Beograd

Član broj: 5048
Poruke: 7

Sajt: default.co.yu/~krispi


+2 Profil

icon Re: Nastavak studiranja posle Visoke škole elektrotehnike i računarstva strukovnih studija(VISER)04.10.2016. u 01:21 - pre 91 meseci
Vidim da se ovde pisalo i o nastavku studiranja posle VISER na FTN u Novom Sadu, mozes i to da pogledas:

http://www.elitesecurity.org/t...le-na-fakultet-tehnickih-nauka
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.net.upcbroadband.cz.



+638 Profil

icon Re: Nastavak studiranja posle Visoke škole elektrotehnike i računarstva strukovnih studija(VISER)04.10.2016. u 17:52 - pre 91 meseci
Sto bi to radio? To je gubljenje vremena u zivotu.
 
Odgovor na temu

cvaaki
Nikola Ivanovic
Naucni saradnik
Medical University Innsbruck
Innsbruck

Član broj: 335631
Poruke: 1
*.cgn.dynamic.surfer.at.

ICQ: 6020


Profil

icon Re: Nastavak studiranja posle Visoke škole elektrotehnike i računarstva strukovnih studija(VISER)08.12.2016. u 19:59 - pre 88 meseci
Pozdrav kolege,
zavrsio sam VISER 2010. i upisao ovaj master program: http://www.fhwn.ac.at/Studium/Technik/Master/MedTech
Sada sam na doktorskim studijama u Insbruku sa jos dvojicom kolega sa VISER-a. Svake godine odrzavamo prezentacije na VISER-u kako bi promovisali ovu opciju za nastavak studija.
Ove godine (2016), odrzacemo prezentaciju 26.12.2016 u 14h na VISER-u u gornjoj sali levo (GSL). Uskoro ocekujte i zvanicnu vest na sajtu skole.

Do tada, evo PDF-a iz 2013. http://viser.edu.rs/download/master-studije-at.pdf

Pozdrav
Ivanovic
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Nastavak studiranja posle Visoke škole elektrotehnike i računarstva strukovnih studija(VISER)

[ Pregleda: 4659 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.