Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ubnt airos airgrid antena problem sa najnovijim firmwerom 6.0.4

[es] :: Wireless :: Ubnt airos airgrid antena problem sa najnovijim firmwerom 6.0.4

[ Pregleda: 1152 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

yt1prm
Radovanovic Milan
Elektricar
Pirot/Budva

Član broj: 204940
Poruke: 271
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: www.elektricar.eu
ICQ: 363132976
Sajt: www.yt1prm.shopmania.biz


+16 Profil

icon Ubnt airos airgrid antena problem sa najnovijim firmwerom 6.0.420.05.2017. u 18:21 - pre 83 meseci
Pozdrav iz Pirota, nisam bio dugo na ES forumu a nadam se da će neko da me razume i pomogne mi da rešimo sledeći problem

Namie imam dve airgrid antene na 2.4 i još dve na 5.8 sa AirOS i sve sam ne znam ni ja iz kog razloga nadogradio na poslednji firmwer koji je ponudio i sad link izmedju antena na 5.8 funkcioniše ovoj što je u AP modu mogu normalno da pristupim a onoj što mi je na drugoj strani linka u station modu više ne mogu a izmedju i teret protok ima u ap anteni kad se pristupi vidi se ip adresa one druge koja je u station modu

A drugi problem imam sa ove dve koje su mi na 2.4 one obe rade u station modu ali sa nadogradnjom firmwera ja sad kad idem na skaning da pretrazi koje AP signale šta vidi antena iz spiska postoje signali koji mi ne dozvoljavaju i nema opcija da ga selektujem da čekiram da ga odaberem da se na njemu poveže antena ? Nisam jos uvek provalio šta utiče da mi jedne dozvoljava a druge ne nebitno je na kom su kanalu i koji mod bg ili n dali su zaključani ili ne nema pravila

Nisam antene vraćao na neki od predhodnih firmwera alibme interesuje zato je to sad tako
 
Odgovor na temu

cipko_hehe
Goran Cvetkovic
Gnjilane Kosovo

Član broj: 90021
Poruke: 30
82.114.87.*



Profil

icon Re: Ubnt airos airgrid antena problem sa najnovijim firmwerom 6.0.426.06.2017. u 07:28 - pre 82 meseci
Citat:
yt1prm:Namie imam dve airgrid antene na 2.4 i još dve na 5.8 sa AirOS i sve sam ne znam ni ja iz kog razloga nadogradio na poslednji firmwer koji je ponudio i sad link izmedju antena na 5.8 funkcioniše ovoj što je u AP modu mogu normalno da pristupim a onoj što mi je na drugoj strani linka u station modu više ne mogu a izmedju i teret protok ima u ap anteni kad se pristupi vidi se ip adresa one druge koja je u station modu


Jel ti izbacuje da stranice ne postoji ili neko upozorenje zbog bezbednosti?
 
Odgovor na temu

Mile-Lile
Beograd

Član broj: 269936
Poruke: 1176
*.ptt.rs.



+79 Profil

icon Re: Ubnt airos airgrid antena problem sa najnovijim firmwerom 6.0.426.06.2017. u 08:30 - pre 82 meseci

Citat:
A drugi problem imam sa ove dve koje su mi na 2.4 one obe rade u station modu ali sa nadogradnjom firmwera ja sad kad idem na skaning da pretrazi koje AP signale šta vidi antena iz spiska postoje signali koji mi ne dozvoljavaju i nema opcija da ga selektujem da čekiram da ga odaberem da se na njemu poveže antena ? Nisam jos uvek provalio šta utiče da mi jedne dozvoljava a druge ne nebitno je na kom su kanalu i koji mod bg ili n dali su zaključani ili ne nema pravila


verovatno je u pitanju "regdomain"...
u Srbiji su dozvoljeni kanali od 1-13 a podešeno je US 1-11...
 
Odgovor na temu

cipko_hehe
Goran Cvetkovic
Gnjilane Kosovo

Član broj: 90021
Poruke: 30
91.187.125.*



Profil

icon Re: Ubnt airos airgrid antena problem sa najnovijim firmwerom 6.0.426.06.2017. u 08:37 - pre 82 meseci
Sto se tice prvog problema moze pokusati drugi browser, meni na pojedine UBNT uredjaje nece google chrome da otvorio a pingam antenu, dok mozilla otvori.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Ubnt airos airgrid antena problem sa najnovijim firmwerom 6.0.4

[ Pregleda: 1152 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.