Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako u Srbiji pravno lice da da sa paypal-a novac dostvi na racun u banci?

[es] :: E-Poslovanje :: Kako u Srbiji pravno lice da da sa paypal-a novac dostvi na racun u banci?

[ Pregleda: 1616 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gandra404
inzenjer softwarea, ESS

Član broj: 169585
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Kako u Srbiji pravno lice da da sa paypal-a novac dostvi na racun u banci?20.10.2017. u 09:54 - pre 78 meseci
Klijent iz inostranstva me pita da li moze da plati fakturu paypal-om?
Knjigovodja kaze da moze. Ali problem je sto ne znam kako posle da pare koje stignu na paypal prebacim na racun firme.
Moja firma je uradila neki sitan posao preko upwork-a i preko paypal-a je naplatila 160 USD. Upwork je uzeo proviziju od 1 USD tako da sad na paypal nalogu firme(pravno lice) ima 159 USD. Postoji jedna opcija "Transfer funds" i kad kliknem na nju trazi mi dalinkujem banku. Kad klknem na link da linkujem banku nudu mi samo opciju da setujem USA banku.
Sa druge strane kad se ulogujem na drugi paypal account kao fizicko lice tu postoji opcija "Withdraw funds" i kad kliknem na nju pita me na koju karticu zelim da povucem novac. Sad to nisam nikad radio ali vidim barem postoji opcija.
Ima li neko vise iskustva sa ovim?
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Kako u Srbiji pravno lice da da sa paypal-a novac dostvi na racun u banci?20.10.2017. u 17:06 - pre 78 meseci
Ako ti je registrovan PayPal na Srbiju, dodaj Visa karticu na PayPal nalog, i moci ces da na nju povuces novac.
Ne mozes dodati Visa karticu firme, ako nemas prethodno evre na njoj. Mozda u Sberu moze, ako je samo dinarska.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Kako u Srbiji pravno lice da da sa paypal-a novac dostvi na racun u banci?

[ Pregleda: 1616 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.