Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wallet from the Scratch ili koriscenjem nekog tudjeg API

[es] :: Cryptocoins :: Wallet from the Scratch ili koriscenjem nekog tudjeg API

[ Pregleda: 1458 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cure126
Srbija, Uzice

Član broj: 67027
Poruke: 227
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Wallet from the Scratch ili koriscenjem nekog tudjeg API28.01.2018. u 13:20 - pre 75 meseci
Zanima me za pravljenje jednog ozbiljnog wallet-a za domace trziste da li je bolje koristiti third party APi kao sto je Coinbase ili Blockcypher ili je bolje napraviti sve od pocetka, implementirati postojece biblioteke kao sto je za .NET NBitcoin ili NodeJSova biblioteka i sam hostovati celu stvar? Pros and Cons. Naravno u oba slucaja nisu toliko bitna sredstva koja je ptorebno uloziti...
rs.ceevee.com/nenad.curcic
 
Odgovor na temu

VirtualPoP
VirtualPoP

Član broj: 87655
Poruke: 123
*.adsl.eunet.rs.



+24 Profil

icon Re: Wallet from the Scratch ili koriscenjem nekog tudjeg API28.01.2018. u 17:33 - pre 75 meseci
Mozda bolje da probas u sekciji programiranje. Mada mozda ima programera ovde? Nisam siguran da ces napraviti posao sa domacim walletom. Malo je trziste, srecno u svakom slucaju.
 
Odgovor na temu

cure126
Srbija, Uzice

Član broj: 67027
Poruke: 227
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Wallet from the Scratch ili koriscenjem nekog tudjeg API28.01.2018. u 17:47 - pre 75 meseci
Ma samo pitah da li je bolje koristiti neki tudj wallet APi ili poceti sve iz pocetka koriscenjem postojecih biblioteka.
rs.ceevee.com/nenad.curcic
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Wallet from the Scratch ili koriscenjem nekog tudjeg API28.01.2018. u 21:36 - pre 75 meseci
Sta zapravo hoces da uradis? Da napravis wallet software za postojecu kripto-valutu ili da napravis novu kriptovalutu i software za nju?
 
Odgovor na temu

cure126
Srbija, Uzice

Član broj: 67027
Poruke: 227
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Wallet from the Scratch ili koriscenjem nekog tudjeg API28.01.2018. u 21:43 - pre 75 meseci
Wallet na vec postojece. Ali da imam korisnike i da mogu za nove korisnike da kreiram i nove wallete. Sa jedne strane, možda je lakše koristiti tuđ wallet preko API ali njihov servis se uvek može promeniti i postoje limiti u requestovima ka njima. A da sam iskoristim neku biblioteku i kreiram sam od početka wallet koji se kači na neki node, jes malo više posla, ali nemam ograničenja nekih i sve je moje.
rs.ceevee.com/nenad.curcic
 
Odgovor na temu

[es] :: Cryptocoins :: Wallet from the Scratch ili koriscenjem nekog tudjeg API

[ Pregleda: 1458 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.