Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Remote control stabilnost

elitemadzone.org :: MadZone :: Remote control stabilnost

[ Pregleda: 1263 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DB23212
Novi Sad

Član broj: 337803
Poruke: 9
87.116.178.*



Profil

icon Remote control stabilnost29.01.2018. u 16:49 - pre 75 meseci
Pozdrav,

Jedno pitanje, treba mi najbolje resenje za sledecu stvar...
Recimo da zelim da 10ak ljudi iz srbije radi nesto u americi, sa racunara koji se tamo nalaze,kako to izvesti?
Prvo mi je palo na pamet koristeci remote control desktop, medjutim nije stabilno, puca itd. koji je najbolji i najpouzdaniji nacin da se ovo izvede?
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Remote control stabilnost29.01.2018. u 17:17 - pre 75 meseci
Citat:
DB23212: Pozdrav,

Jedno pitanje, treba mi najbolje resenje za sledecu stvar...
Recimo da zelim da 10ak ljudi iz srbije radi nesto u americi, sa racunara koji se tamo nalaze,kako to izvesti?
Prvo mi je palo na pamet koristeci remote control desktop, medjutim nije stabilno, puca itd. koji je najbolji i najpouzdaniji nacin da se ovo izvede?


Teamviewer?
 
Odgovor na temu

DB23212
Novi Sad

Član broj: 337803
Poruke: 9
87.116.178.*



Profil

icon Re: Remote control stabilnost29.01.2018. u 19:34 - pre 75 meseci
Da, pokusao sam, ali je dosta nestabilno, puca, a ti ljudi treba da obavljaju fulltime job preko te konekcije...

Nista spektakularno, ali i dalje zahteva da se racunar nalazi na tlu amerike, a znate i sami da da je ovde radna snaga dosta jeftinija pa zbog toga trazim nacin da tamo smestim masine,a ovde ljude koji ce da rade.

posao je vezan za zakazivanje poslova, tura kamionima itd. ne zahteva nista sem chroma...
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Remote control stabilnost30.01.2018. u 07:42 - pre 74 meseci
Napravi taj racunru SAD da radi kao proksi ili nat ruter, pa ovi is Srbije nek se kace na njega preko VPN, on će prosleđivati dalje, tako da ko god prati, videće konekcije da dolaze sa tog računara.

 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Remote control stabilnost04.02.2018. u 11:38 - pre 74 meseci
Citat:
DB23212: Da, pokusao sam, ali je dosta nestabilno, puca, a ti ljudi treba da obavljaju fulltime job preko te konekcije...

Nista spektakularno, ali i dalje zahteva da se racunar nalazi na tlu amerike, a znate i sami da da je ovde radna snaga dosta jeftinija pa zbog toga trazim nacin da tamo smestim masine,a ovde ljude koji ce da rade.

posao je vezan za zakazivanje poslova, tura kamionima itd. ne zahteva nista sem chroma...


Ja koristim Teamviewer već godinama, na prste jedne ruke mogu nabrojati kad je "pukao". Doduše koristim Corporate verziju, a ne besplatnu. Mada pitanje i kakvu internet vezu koristiš, moguće da je tu problem.
 
Odgovor na temu

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Remote control stabilnost04.02.2018. u 11:49 - pre 74 meseci
Da, internet brzina je jako bitna. Često i ja koristim Teamviewer za konektovanje na računar u Srbiji ali je često problem mala brzina UL u Srbiji.
Skoro sam se konektovao na računar sa istom brzinom na kojoj je i moj internet priključak i utisak je da radim na svom računaru.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Remote control stabilnost

[ Pregleda: 1263 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.