Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji tig aparat izabrati za auspuh servis

[es] :: Elektrotehnika :: Koji tig aparat izabrati za auspuh servis

[ Pregleda: 1503 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Petar030
Petar Petrović
Bor
Bor

Član broj: 335756
Poruke: 157
..252.195.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: https://m.facebook.com/pr..


+45 Profil

icon Koji tig aparat izabrati za auspuh servis09.02.2018. u 11:02 - pre 74 meseci
Od svoje 19-te godine radim auspuhe, mašine za savijanje i širenje cevi nemam, to radim kod drugara.
Imam jedan dogovor sa nekim linkovima, da radim titanijumske izduvne grane, od motora.
Tu Ima i za motocikle i automobile.
Kod tog druga gde savijam cevi, od njega i uzimam aparat tig fronius magicwave 2200, skupo ga platio,6500eura,dobar je stvarno ali je nekako malecak, ali mi se svidja kako radi, nema vodeno hladjenje pištolja.
Vario sam titanium froniusom, trebalo mi mesec dana da se uvezbam, 500eura sam bacio na titanijumske cevi.

Iskreno, pored aparata tig AC/DC, dali da kupim tračnu testeru za sečenje titanijumskih cevi ili ger, ger Imam devaltow, ali ne znam kakva ploča za rezanje se stavlja, za titanijum.
Treba mi i mašina za savijanje titanijumskih cevi.

Ima stahlwerk tig za 800eura,ima i plazma sekač i rel, ali je to djubre, radi posao, ali titanijum nemože da radi, zatim walter, on vari ali ne vari kao fronius.

Prvo da počnemo od AC/DC tig hf pulse aparata, koji, i onda ostalo gde da kupim,

Ja sam gledao miller dynasty280,350, 400,kemppi,esab,jasic,fronius,lincoln electric.
Obavezno bi kupio vodeno hladjenje za tig pištolj uz aparat.

Što se tiče novca, Imam tačno 16000eura,voleo bi da kupim nešto kvalitetno, lako za rukovanje.
Gledao sam miller dynasty 400 i 350,košta poprilično, ali ne znam kakav je u odnosu na fronius i ostale navedene mašine.
Jasic je mnogo jeftiniji ali ne znam kakav je za titanijum.
Gde Ima da se kupuju tig pištolj mali precizni, jer bi radio zavarivanje i po neke glave motora na automobilima.
Evo na ovom linku, koriste mali tig pištolj.
https://youtu.be/EpJkmsXMpSI
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektrotehnika :: Koji tig aparat izabrati za auspuh servis

[ Pregleda: 1503 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.