Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Screen lock, ne mogu da otkljucan tel dok je u horizontalnom polozaju.

[es] :: Smartphone :: Android :: Screen lock, ne mogu da otkljucan tel dok je u horizontalnom polozaju.

[ Pregleda: 639 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Screen lock, ne mogu da otkljucan tel dok je u horizontalnom polozaju.15.05.2018. u 22:15 - pre 72 meseci
recimo dok mi je telefon na stolu, vidim da imam neke notifikacije, ako hocu da ih procitam moram da otkljucam telefon, ali ako to uradim tok je u horizontalnom polozaju, ili totalnom mraku, samo mi na sekundu blinkne ekran, ne stignem ni da otkucam password odmah se zatamni screen.

Pretpostavljam da je to namerno tako zbog ustede baterije, da ekran ne svetli dok je u dzepu u totalnom mraku. Mada mi nema logike dok je na stolu.

Nigde da pronadjem takvu opciju, a mislim da je nisam ja aktivirao.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Screen lock, ne mogu da otkljucan tel dok je u horizontalnom polozaju.15.05.2018. u 23:21 - pre 72 meseci
deaktivirao sam "Keep screen turned off", mada se ne secam da sam ga uopste ukljucivao ili je podefault. I sad je OK.
Sad pretpostavljam da mozda ta funkcija ne radi na osnovu totalnog mraka, nego ako ne vidi lice.
Jer nocu kad legnem u tom mrklom mraku mi mozda telefon ne detektuje obrise lica. A i kad je na stolu, lice mi nije iznad telefona
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Screen lock, ne mogu da otkljucan tel dok je u horizontalnom polozaju.

[ Pregleda: 639 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.