Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[POSAO] Potreban SEO specijalista

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: [POSAO] Potreban SEO specijalista
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 659 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dejan Popović
Popart Studio doo
Novi Sad, Srbija

Član broj: 327803
Poruke: 105

Sajt: https://www.popwebdesign...

Profil

icon [POSAO] Potreban SEO specijalista03.07.2018. u 12:44 - pre 69 meseci
PopArt studio je u potrazi za stručnjakom za SEO. Prednost je ukoliko imate dosta iskustva na platformi WordPress (WooCommerce), ali je poželjno i da ste radili i na drugim platformama i custom rešenjima.

Prioritet pri odabiru kandidata biće odlično poznavanje osnovnih principa Gugl rangiranja, optimizacije sajtova, građenja mreže linkova, i poznavanje HTML-a i CSS-a.

Lokacije: Novi Sad i Beograd

KO SMO MI
PopArt studio je digitalna agencija iz Novog Sada i s kancelarijom u Beogradu koja se, pored veb dizajna i programiranja, bavi digitalnim marketingom, društvenim mrežama i oglašavanjem na Guglu. Da bismo proširili tim zadužen za optimizaciju sajtova u potrazi smo za specijalistom za SEO.

ZADUŽENJA:
- optimizacija vebsajtova (prilagođavanje programskog kôda) u skladu s propisanim pravilima
- komunikacija sa stranim i domaćim klijentima
- poštovanje pravila najvećih pretraživača
- poštovanje pravila prirodne pretrage (tzv. organski SEO)
- praćenje promene pravila za rangiranje i usvajanje preporuka u oblasti optimizacije
- izgradnja mreže linkova na prirodan način (eng. organic link building)
- saradnja s timom za optimizaciju
- saradnja s ostalim timovima (veb dizajn, veb programiranje, društvene mreže)

ŠTA OČEKUJEMO OD KANDIDATA:
- iskustvo u optimizaciji sajtova
- iskustvo u radu s klijentima na komercijalnim projektima
- veštine poslovne komunikacije
- poznavanje engleskog jezika (srednji nivo)
- rad sa alatima: Google analytics, Google search console (Webmaster tools), Google Ads, Keyword planner, PageSpeed
- HTML5/CSS3
- iskustvo u radu na platformama WordPress (WooCommerce), Joomla, Drupal, Shopify

PLUS JE AKO VEĆ IMATE OD NAVEDENOG:
- iskustvo u pravljenju sajtova
- sopstveni blog ili sajt
- osnovno znanje programskih jezika PHP i JavaScript
- iskustvo u radu s alatima: AdWords, Google trends, Ahrefs, Moz, Small SEO tools, SEO SpyGlass, Copyscape, SEMrush
- poznavanje protokola Open graph i Twitter cards i markacije Schema.org
- položen ispit za oglašavanje na Guglu (AdWords certificate)
- odlične analitičke sposobnosti
- iskustvo u radu sa inostranim klijentima

ŠTA NUDIMO:
- stalni radni odnos
- radno vreme (8.00–16.00, sa kliznim periodom) – rad iz kancelarije u Novom Sadu
- rad u okviru kreativnog tima saradnika
- konstantno učenje
- mogućnost napredovanja u svakom smislu
- plaćeni kursevi i edukacije

KAKO SE PRIJAVITI
Ako vam navedeni uslovi odgovaraju i ako posedujete navedene veštine i traženo iskustvo, pošaljite nam svoju radnu biografiju (curriculum vitae) sa portfoliom (primeri optimizacije sajtova za određene ključne reči i rezultate koje ste postigli za klijente s kojima ste sarađivali) na imejl adresu [email protected] i recite nam zašto baš vi treba da se pridružite našem timu.

Ukratko:
- CV i portfolio poslati na adresu [email protected] s naslovom mejla (obavezno): Specijalista za SEO do 30. jula 2018. godine.
- Prijave poslate nakon naznačenog roka, kao i prijave bez portfolija, neće biti uzete u obzir.

Samo će kandidati koji poseduju navedeno radno iskustvo biti pozvani na intervju.

Važna napomena: Ukoliko ste početnik koji tek uplovljava u vode optimizacije sajtova, ovaj oglas možda nije za vas. Nastavite da pratite naš sajt pošto će u budućnosti biti otvorene slične pozicije primerene vašem znanju i iskustvu.

Očekujemo vaše prijave!

PopArt Studio d.o.o.
[email protected]

0

Navigacija