Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 27494 | Odgovora: 108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srdjandakic

Član broj: 11297
Poruke: 430
*.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta09.05.2005. u 23:54 - pre 231 meseci
Citat:
mulaz: mah samo da ne pocnu da hapse one kojima su se otvarali banneri i ta sranja u crack_progname.zip fajlovima..


Gledaj da ti se otvaraju oni MILF sajtovi, to ti je bezbedno :)

 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 02:18 - pre 231 meseci
Da li vi svi pobornici smrtne kazne razmisljate da neko moze i nevin da bude osudjen? To nije retkost, ljudi su prefrigani, podvale nekom. Sasvim je dovoljna i kazna od 7-8 godina za najteza krivicna dela osim ubistva.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 05:56 - pre 231 meseci
@zus

Citat:
U ovakvim situacijama ne treba biti human. Za njega je smrtna kazna spasenje.

(naravno ako se dokaze da je kriv)


Je li, kako bi bilo tebe da spasimo? :D
Ceo svet ukida smrtnu kazno a bas si ti bogom dan da odredjujes ko treba da umre..
:(
 
Odgovor na temu

zus
marketing

Član broj: 41900
Poruke: 354
*.air.tehnicom.net.

Sajt: www.sr.wikipedia.org


+20 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 08:18 - pre 231 meseci
@bojane
Verovatno me nisi lepo razumeo, ja i jesam protiv smrtne kazne ( rekao sam da bi za njega to bilo spasenje).
I ako moze jedno pojasnjenje, koji "ceo svet"

@BluesRocker
Verujem de ces verovatno drugacije pricati kada budes imao decu.


[Ovu poruku je menjao zus dana 10.05.2005. u 09:28 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao zus dana 10.05.2005. u 09:29 GMT+1]
Juce je proslost.....
Sadasnjica je tajna.....
Sutrasnjica je poklon
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 08:23 - pre 231 meseci
Nemojmo da idemo u offtopic teme, tema je u naslovu i nije da li treba uvesti smrtnu kaznu ili ne.
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 14:23 - pre 231 meseci
@zus
Jedno je sta bih ja u afektu nekom uradio, a drugo kako zakon funkcionise. Uvek postoji mogucnost zloupotrebe zakona, neko moze da lazima nekog posalje na robiju. Samo zbog toga sam protiv smrtne kazne, jer je uzasno kad nekog ubiju zbog neceg sto nije uradio. Ne zato sto mi je zao ubica i siledzija.

Necu vise da idem u ot.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 15:03 - pre 231 meseci
@zus

Citat:
I ako moze jedno pojasnjenje, koji "ceo svet"


jbg, samo zato sto postujem na forumu morate da me shvatate doslovce?
Mislio sam na civilizovane zemlje koje kulturno, barem, ako ne vojno, prednjace u odnosu na ostale i definisu ono sto nazivamo civilizacijom (citaj tu EU). Busa i njegov Texas nemoj da mi spominjete.
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 17:12 - pre 231 meseci
Od kada je ukinuta smrtna kazna u nekim zemlja veoma se povecao broj silovanja i ubistva male dece itd....

Da, ja jesam za to da bude smrtna kazna i ja bih za mnogo stvari stavio smrtnu kaznu.

Protiv idiota, psihopata, kriminalaca itd... moze se jedino tako ici. Sigurno neces sa svinjom da probas razumno da pricas i da joj objasnis neke stvari, a ona nema pojma o cemu ti pricas.

Druga je stvar sto su nasi sudovi s*****, ali kada je zlocin ocigledan kada svi znaju da je neko ucionio neko veliko zlo (ne da nagadjaju) onda treba smrtna kazna.

Neko ko je normalan i postuje neke stvari nikada necu uraditi tako neku glupost.

Evo ti primer
Vozi klinac od 16 godina kola i zgazi dete i sta...?? nikom nista, jer jebiga ima veze. Nema dozvolu i jos je pri tome jurio 100 na sat, a u gradu je dozvoljeno 50. Ne mora smrtna kazna za njega, ali barem 10-tak godina zatvora.

[Ovu poruku je menjao abishai dana 10.05.2005. u 18:26 GMT+1]
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 17:17 - pre 231 meseci
Zaboravili ste onaj slucaj dal je bilo u NS ne mogu da tacno da se setim.

Kada su ona dva "lopova" upala u kocu ljudima i onda su coveka ubili u sobi, zena je krenula niz stepenice jer je cula nesto dole oni su i nju ubili i zatim kako su preturali po kuci u wc-u su zatekli dete na nosi i ubili i njega!

I sta sada VI sto se borite protiv smrtne kazne, reci ce te pa ne treba ih ubiti, nisu oni tako mislili!!!

Zamislite sta se tek dasava u svetu, jer kod nas jos i nema "onakvih" psihopata kakvih u nekim zemlja (i to razvijenim)

[Ovu poruku je menjao abishai dana 10.05.2005. u 18:33 GMT+1]
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 17:21 - pre 231 meseci
... ja se izvinjavam za offtopic, ali stvarno me mnogo nervira kada neko .... kako treba ukinuti smrtne kazne.
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

zus
marketing

Član broj: 41900
Poruke: 354
*.air.tehnicom.net.

Sajt: www.sr.wikipedia.org


+20 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 17:30 - pre 231 meseci
I ja sam "protiv" smrtne kazne. Mislim da je "veca" kazna da nekoga osude na dozivotnu robiju, nego na smrtnu kaznu.
Mislim da ove slucajeve pedofilije treba iskoreniti u korenu.
To je stvarno dno, mulj.....
Juce je proslost.....
Sadasnjica je tajna.....
Sutrasnjica je poklon
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 17:34 - pre 231 meseci
Citat:
Mislim da ove slucajeve pedofilije treba iskoreniti u korenu


Naravno
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.com.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 17:34 - pre 231 meseci
smrtna kazna nije efektivna kazna. to je izvlacenje. dozivotna robija je teza kazna za pocinioca, a manja za njegovu porodicu.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 18:17 - pre 231 meseci
Jos nesto da primetim - pedofilija je teska prljavstina i za one sa druge strane resetaka. Sta mislite, kako ce da se provede u zatvoru :D
 
Odgovor na temu

Lewis Carroll

Član broj: 57928
Poruke: 7
81.248.1.*



Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 20:55 - pre 231 meseci
Stvarno ste mi se smucili , moram da se ukljucim u temu.

Sta vi znate o pedofiliji? Znate ono sto ste culi na medijima! Drugim recima , neznate nista! Pod jedan , pedofilija nije krivicno delo a nije ni zabranjena zakonom. Pogledajte tu rech u recniku sta znaci. Pod dva, cak iako je neko "aktivni pedofil" , sta je tu lose? Na primer , seksualni odnos izmedju momka od 21 godine i devojke od 13? Ako se oboje slazu sa tim? Nije u pitanju sex pod prisilom , oboje uzivaju, sta je tu lose?

Naravno nikad necu braniti one koji siluju decu ili ih povredjuju, njih bi sve pobio , ali svrstavati sve pedofile u jednu kategoriju je suludo. Pedofilija nije bolest to je samo seksualno opredeljenje.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 21:05 - pre 231 meseci
Nesto si pobrkao bato - a to je da je pedofilija odnos sa osobom u PREADOLESCENTNOM (tj ispod 13) periodu

Mozda mi nista ne znamo, ali tu je Google
pedofilija je jedan oblik parafilije (poput nekrofilije ili zoofilije)
http://www.google.com/search?q...rt=0&ie=utf-8&oe=utf-8
http://en.wikipedia.org/wiki/Paraphilia
http://health.discovery.com/centers/sex/sexpedia/paraphilia.html

Pedofi.lija je i SOCIJALNO NEPRIHVATLJIVA jer uvek povlaci zlostavljanje druge osobe - za razliku od vojerizma ili fetisizma koji mogu biti bezazleni, ali su opet parafilije.
 
Odgovor na temu

Lewis Carroll

Član broj: 57928
Poruke: 7
81.248.1.*



Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 21:17 - pre 231 meseci
Zasto devojka od 13 godina mora da bude u pubertetu?Ja znam jednu koja do 15te god nije usla u pubertet. Pre toga je imala sex odnse i uzivala je. Isto tako bi uzivala i devojka (devojcica) od 12 ili 11 godina,zavisi od fizicke gradje. Ne kazem da je dobro imati odnose sa decom od 4 godine i to , ona nebi uzivala, ali ako je sex obostrano uzivanje sto da ne?

Ko kaze da se pri sexualnim odnosima zlostavja partner? Dali to znaci da ti zlostavljas svoju zenu (devojku) svaki put kad vodite ljubav?
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 21:38 - pre 231 meseci
Da li si ti citav bre?

Znas, odnos OD SAMOG POCETKA PA DO KRAJA MORA BITI UZ OBOSTRANI PRISTANAK - zena je polugola, ali kaze ne i to je NE - preko toga je to silovanje
 
Odgovor na temu

Lewis Carroll

Član broj: 57928
Poruke: 7
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 22:04 - pre 231 meseci
>

Pa ti nikako da vidis moju poentu. Pedofilija nije
isto sto i silovanje!!!!!Kao sto kod "normalnih" ljudi
imas one koji siluju a i one koji vode ljubav sa nekim
uz obostrani pristanak isto to imas i kod pedofila.




__________________________________
Do you Yahoo!?
Yahoo! Mail - Find what you need with new enhanced search.
http://info.mail.yahoo.com/mail_250
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta10.05.2005. u 22:12 - pre 231 meseci
@Lewis Carroll
Nije bas ni normalno da karas devojcicu od 12-13 godina. To sto tebe to pali to je druga stvar i takodje je druga stvar da tip ima npr. 50 godina, a ona ima 20, to je druga stvar jer je ona vec odrasla osoba itd... a sta klinka od 12 godina zna?
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: U Šapcu otkriven prvi pedofilski lanac u Srbiji, fotografije slane preko Interneta

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 27494 | Odgovora: 108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.