Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

odys digitalni fotoaparati

[es] :: Digitalni fotoaparati :: odys digitalni fotoaparati

[ Pregleda: 4406 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

goran638
tuzla

Član broj: 70279
Poruke: 93
217.71.52.*



Profil

icon odys digitalni fotoaparati08.12.2005. u 14:15 - pre 223 meseci
ljudi da li neko ima iskustva sa digitalnim apratima marke odys?
konkretno mislim na aparat odys slim 5z koji kosta oko 85 eura?
ima 3megapixela, video zapis 640x480 sa zvukom, interna memorija 16 mb, i veoma je malih dimenzija, garancija je na godinu dana, nema optickog zuma ima samo digitalni, sd kartice koristi
unaprijed hvala
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati08.12.2005. u 23:33 - pre 223 meseci
Mozes misliti kakav je fotoaparat koji toliko malo kosta :)
 
Odgovor na temu

goran638
tuzla

Član broj: 70279
Poruke: 93
*.dlp320.bih.net.ba.



Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati09.12.2005. u 09:29 - pre 223 meseci
znam da je to malo para za digitalac, ali mislio sam da li je neko imao iskustva sa njim, da li se kvari kakve su slike...proizvodjac je Kina, realno ne moze se ocekivati vrhunski kvalitet ali ipak cijena je stvarno povoljna a i lijepo izgleda aparat
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati09.12.2005. u 09:51 - pre 223 meseci
To je samo niska cena, ne verujem da je povoljna.
 
Odgovor na temu

goran638
tuzla

Član broj: 70279
Poruke: 93
*.dlp381.bih.net.ba.



Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati09.12.2005. u 20:21 - pre 223 meseci
sutra cu otici do ovog shopa gdje se prodaje ovaj aparat drug mi radi tu, probacu ga i prebaciti slike na racunar i izraditi koju da vidim kakva je kvaliteta
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.neobee.net.



+1269 Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati09.12.2005. u 21:23 - pre 223 meseci
Dragi prijatelju,
Postoje nekakvi momenti u zivotu koji su mnogo vredniji od aparata sa kojim su zabelezeni. Dogadjaji koji ce se snimiti sa aparatom su u svakom slucaju vredniji od samog aparata ma kakav on bio. Koga je briga, kad jednog dana bude gledao vase fotografije sa kojim je aparatom to napravljeno.
Ima jedna druga stvar: preneti te dogadjaje sto je moguce vernije je jedno od najbitnijih stvari. Da bi ste to ostvarili ipak je potrbno posedovati odredjene uslove, a jedan od njih je optimalni aparat. Danas se za 1 procenat kvalitetnije fotografije placa i po nekoliko hiljada eura vise, zato je moj savet da za aparat pronadjete bar 100 eura vise. Ako nista drugo bar da vam savest bude mirna.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

goran638
tuzla

Član broj: 70279
Poruke: 93
*.dlp95.bih.net.ba.



Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati10.12.2005. u 19:04 - pre 223 meseci
ma jasno je meni da se ovaj aparat ne moze porediti sa onima koji su proizvedeni od strane sony-ja,olympusa...da ne nabrajam dalje, ali ako kvalitet slike bude zadovoljavajuci zasto ne bih uzeo ovaj aparat, imam neki kodakov (nije digitalni) koji sam prije 3godine platio novog 15-tak eura u foto shopu i slike su fantasticne, zasto i ovaj ne bi bio za mene dobar, ali me samo strah da se nece pokvariti, jeste da ima 1 godinu garancije.
isao sam danas i slika par slika,malo snimao, nisam skinuo na racunar nisam imao vremena, ali sam spojio aparat sa tv-om snimak je odlican stvarno sam odusevljen ima i ton, ma strah me nepoznat proizvodjac...a s druge strane ova firma odys nekako moraju zainteresovati trziste a to je sa niskom cijenom...uostalom kada skinem koju sliku sa aparata postavicu je na ovu stranicu
pozdrav
 
Odgovor na temu

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
*.dial-up.dsl.siol.net.

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati10.12.2005. u 19:30 - pre 223 meseci
hmm.. probaj da napravis i neku sliku u malo tamnijim okolostima.. nesto slikaj u tami (idi ispod stola ako treba i tamo slikaj kablove ili ensto ispod.. samo da se vidi koliko je suma.. i slikaj nesto sa zoomom do kraja
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
Odgovor na temu

Foto-man
beograd

Član broj: 63843
Poruke: 246
*.beotel.net.



Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati11.12.2005. u 12:30 - pre 223 meseci
nemoj da kupujes nesto sto nema opticki zum.
digitalni zum ti nije zum to nicemu ne sluzi, to je da predju ljude, i digitalnim zumom nista ne uvecavas zaistinski. skupi jos pedeset evra i kupi canon a410, nikon 3500, sa 3mpix i 3*optickum zumom mozes da uzmes za 135 evra, i sigurno ce ti zavrsiti posao mnogo bolje i mnogo povoljnije nego taj od 85 za koji ces shvatiti da nicemu ne vredi.
NE verujem da bilo ko ovde ima iskustva sa odysom, a sve ovo ti kazem jer ne zalim da se zeznes, pogotovu sto sada mozes da kupis soliden aparate renomiraniranih firmi, preverenog kvaliteta , sa optickim zumom, za relativno male pare. malo pristedi i uzmim taj nikon, koji ti za te pare preporucujem ili onaj canon, bices mnogo zadovoljniji.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati11.12.2005. u 15:44 - pre 223 meseci
Citat:
goran638: ... imam neki kodakov (nije digitalni) koji sam prije 3godine platio novog 15-tak eura u foto shopu i slike su fantasticne, zasto i ovaj ne bi bio za mene dobar...


Pa, ako ti je bio dobar fotoaparat koji je pre tri godine kostao 15 evra, onda ti je ovaj sto danas kosta 80 fenomenalan izbor. Ne razmisljaj vise ni malo.
 
Odgovor na temu

goran638
tuzla

Član broj: 70279
Poruke: 93
*.dlp395.bih.net.ba.



Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati12.12.2005. u 11:53 - pre 223 meseci
znam da digitalni zum nicemu ne sluzi. Jos cu malo da vidim...ne zuri mi se...gledao sam cannon ja mislim da je ili a400 ili a410 uglavnom ima opticki zoom,cijena mu je oko 140 eura, fin aparat svidja mi se

 
Odgovor na temu

tjelka
zvonko staklic
Hollywood

Član broj: 7185
Poruke: 109
*.dsl.iskon.hr.

Sajt: www.modul-c.com


Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati24.12.2005. u 02:04 - pre 223 meseci
Ti cannon su ok koje nabrajaš, ja imam oba. Bavimo se webom pa nam je fotografija skroz ok. Kupili smo prvo a400 pa zatim a410 jer nije bilo više a400. Nema baš nešto funkcija, svega par, koje su za rad koji ne zahtjeva specijalne performanse ali se da stvarno puno izvuć iz njega kada ga naućiš. Nema perverzija kao što je podešavanje jaćine flasha kao napr. A85 ali sa svoja 3.5 megapixela ostavlja ti dosta prostora naknadne intervencije na fotki u recimo photoshopu. Kao i u svemu uvijek se i alat da prilagoditi materijalu kojeg obrađuje. Sve je u performansama koje postavljaš kao zadatak pred sebe i svoje spremnosti mijenjanja okoline kako bi se ona uklopila u tvoj savršen kadar.
Odys imam mp3 player već godinu i nešto, 512 mb sjećam se da je bio 70-tak € i radi još danas, stalno mi visi po džepu, autu i oko vrata. Plastika je malo, ali skroz malo, koma ali je funkcionalnost tipaka još uvijek ok i nema nedostataka. Uglavnom ok firma za male pare, tada je neki sony ili creative sa slićnim karakteristikama bio 120-130 €.
Hvala najljepša!
 
Odgovor na temu

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati24.12.2005. u 17:02 - pre 223 meseci
mp3 plejer se ne moze porediti sa dig. aparatom. u apratu imas mehanickih stvari, imas senzor za koej je jako bitno ko ga proizvodi.

jednostavno ja ne bih sudio o kvalitetu neke firme na osnovu mp3 plejera koje sada pravi i kuka i motika.


 
Odgovor na temu

tjelka
zvonko staklic
Hollywood

Član broj: 7185
Poruke: 109
*.dsl.iskon.hr.

Sajt: www.modul-c.com


Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati26.12.2005. u 15:18 - pre 223 meseci
Definitivno se slažem sa time.
Hvala najljepša!
 
Odgovor na temu

goran638
tuzla

Član broj: 70279
Poruke: 93
*.dlp327.bih.net.ba.



Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati27.12.2005. u 18:28 - pre 223 meseci
pa i kod ovog aparata je plastika, kako bih rekao...jeftina...
nisam imao vremena ali trebam da odem do ovog prijatelja sto radi u shopu gdje sam vidio aparat pa da prebacimo nekoliko slika na racunar i malo da snimamo da vidimo kako to sve izgleda...
 
Odgovor na temu

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati28.12.2005. u 00:20 - pre 223 meseci
mogao bih ti odmah reci sta da ocekujes.

boje, kao plastelin koji je stajao na suncu 20 godina. veličina tačke kao si udarao tupom olovkom, oči crvene da odmah pomislis da ideš doktoru, iako si se skoro obrijao pomisliš da ti opet treba brijanje. tako ukratko izgledaju slike sa digitalaca do 100 Evra.

na kraju oni nisu jeftini nego skupi, u odnosu na ono šta daju.


 
Odgovor na temu

goran638
tuzla

Član broj: 70279
Poruke: 93
*.dlp213.bih.net.ba.



Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati28.12.2005. u 10:05 - pre 223 meseci
moguće, moguće, ali znaš kako je na ovom današnjem vremenu (nevremenu) da je čovjeku da u svemu prođe što jeftinije...
 
Odgovor na temu

tjelka
zvonko staklic
Hollywood

Član broj: 7185
Poruke: 109
*.dsl.iskon.hr.

Sajt: www.modul-c.com


Profil

icon Re: odys digitalni fotoaparati29.12.2005. u 00:30 - pre 223 meseci
Sjećam se jedne TV-IP kamere koja ima foto-osjetljivi čip kao digitalni fotoaparati i razlika između čipa koji se ugrađuje u šund i onaj za 50 € skuplji je dan i noć. Onaj loši ćip daje nekakvu maglicu i neke iglice, a osobito ako je malo tamnije ili pre svjetlo na nekom djelu kadra, koje stvarno nitko ne želi na fotki dok je kod skupljih modela slika bistra i jedino je pitanje koliko pixela. I još se sječam da je na jeftinim čipovima kroz otprilike godinu dana stvar postajala sve gora i gora pa smo prešli na skuplje modele jer su klijenti bili strašno nezadovoljni.
Hvala najljepša!
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: odys digitalni fotoaparati

[ Pregleda: 4406 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.