Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Treba mi pomoc, ne znam vise gdje da idem...

[es] :: Web aplikacije :: Treba mi pomoc, ne znam vise gdje da idem...

[ Pregleda: 2390 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

wex-alpha
Sarajevo

Član broj: 7580
Poruke: 845
*.rb-163.bih.net.ba.



+13 Profil

icon Treba mi pomoc, ne znam vise gdje da idem...16.12.2005. u 12:44 - pre 224 meseci
Ako iko zna skriptu (php, mysql) za pretragu stranice, mnogo bi mi pomogao.

Pretrazio sam dosta skripti (hotscripts), ali vecina ih ne radi. I one koje rade imaju nekakvih problema.

Uglavnom, rok mi se blizi (u pitanju je 4 jezicni web sajt), a ja sam pred zidom :(

Da li ima nekakva skripta koja provjereno radi.

Probao sam TSEP, sphider, mazot... ali uvijek ima nekakav problem koji ne mogu da prevazidjem.

Hvala unaprijed
 
Odgovor na temu

sale83
Australia
Sydney

Član broj: 41625
Poruke: 729
*.inabox.net.



+30 Profil

icon Re: Treba mi pomoc, ne znam vise gdje da idem...16.12.2005. u 12:56 - pre 224 meseci
Pa nije problem u Scriptama Vec je ocigledno problem u tebi i tvom prilagodjavanju doticne scripte prema tvojim potrebama!!


_______________________________________
PS -> www.hotsrcipts.com -> Zakon za sve !!


Sto mozes danas ne ostavljaj za sutra!
 
Odgovor na temu

zlatko-kg
Zlatko Stojanovic
Kragujevac

Član broj: 75437
Poruke: 51
*.neobee.net.

Sajt: www.123rf.com/src_zlatko/..


Profil

icon Re: Treba mi pomoc, ne znam vise gdje da idem...16.12.2005. u 13:59 - pre 224 meseci
Citat:
sale83: Pa nije problem u Scriptama Vec je ocigledno problem u tebi i tvom prilagodjavanju doticne scripte prema tvojim potrebama!!


_______________________________________
PS -> www.hotsrcipts.com -> Zakon za sve !!



Ma naravno, na hotsrcipts moze da nadje sve, a i neka pogleda na http://sourceforge.net/ a moj predlog je phpdig moze da se prilagodi da indeksira ili jedan sajt ili stotine, ladno indexira desetine hiljada stranica....
Royalty Free - Stock Image and Photo WWW.SHUTTERSTOCK.COM - WWW.123RF.COM - WWW.DREAMSTIME.COM
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Treba mi pomoc, ne znam vise gdje da idem...16.12.2005. u 21:12 - pre 224 meseci
mozes i sa ovim
http://www.mnogosearch.org/
 
Odgovor na temu

2p_ko_boodak
u senci divljeg kestena

Član broj: 72091
Poruke: 46
*.kalik.info.

Sajt: parfemi.net


Profil

icon Re: Treba mi pomoc, ne znam vise gdje da idem...18.12.2005. u 11:47 - pre 224 meseci
Pazi ovako, program se zove Search engine builder, jako je jednostavno napraviti pretragu za sajt, potpuno moze da se kostumizuje, moze da izaberes da li ce da ide u bazu podataka ili ne, nije obavezno, e jedino ako je sajt mnogo veliki preko 200 strana onda mora da se plati program, sve manje sljaka ko lud.
pozz
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Treba mi pomoc, ne znam vise gdje da idem...

[ Pregleda: 2390 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.