Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ispit za licencu

[es] :: Vodič za učenje :: Ispit za licencu
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1269668 | Odgovora: 3574 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

iwa79
hemicar, skola

Član broj: 240088
Poruke: 50
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Ispit za licencu14.05.2010. u 16:46 - pre 170 meseci
Nastavnica Luna
Kada si dobila poziv? U kojoj skoli predajes osnovnoj ili srednjoj
 
Odgovor na temu

zbunjena1

Član broj: 259668
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ispit za licencu14.05.2010. u 19:12 - pre 170 meseci
Ima li pravnika na ovom forumu? Zaboravljeni smo. Cekam poziv za cas od oktobra. Imate li informacija sta se desava?
 
Odgovor na temu

nastavnica luna
nastavnik

Član broj: 258120
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ispit za licencu14.05.2010. u 21:08 - pre 170 meseci
Poziv sam dobila pra 7 dana. predajem u srednjoj skoli.
 
Odgovor na temu

zbunjena1

Član broj: 259668
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ispit za licencu15.05.2010. u 10:59 - pre 170 meseci
Nastavnice Luna, sta polazes tj. koji predmet drzis?
 
Odgovor na temu

nastavnica luna
nastavnik

Član broj: 258120
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ispit za licencu15.05.2010. u 16:05 - pre 170 meseci
predajem zdravstvenu negu u med. skoli. Ti?
 
Odgovor na temu

Ekaterina
Prof. srpskog jezika. Tehnol.skola

Član broj: 210204
Poruke: 126
*.uforce.net.



+1 Profil

icon Re: Ispit za licencu15.05.2010. u 18:17 - pre 170 meseci
Dragi moji, sutra za BG a u ponedeljak u 7.30h pocinju moje muke. Jos mi rekose da moramo biti svi tamo u isto vreme, pa kad kome red dodje. Kakav sam maler, znam da cu imati 6. cas! Uzasno! Ma samo neka dodje utorak, ne mogu vise!!!
 
Odgovor na temu

prakticar
slobodan arsenovic
nastavnik,elektro tehnicka skola
Beograd,Srbija

Član broj: 258588
Poruke: 8
212.200.65.*



Profil

icon Re: Ispit za licencu15.05.2010. u 19:10 - pre 170 meseci
Samo da se pohvalim polozio sam pedagogiju i psihologiju. Profesori su bili korektni. Pitali su osnovno ,podele,vrste teorije... mora se znati, a hoce i da podsete. Pozdrav za danasnju ekipu sa polaganja. Pa se vidimo na zakonimia, situacijama i odbrani casa. Nadam se posle raspustaaaaa
 
Odgovor na temu

dino2010
abs, beograd

Član broj: 258533
Poruke: 5
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 07:53 - pre 170 meseci
Cestitam prakticar.
Ja sam polagao u grupi od 13 i 30, polozi sam.
Profesori su extra.
Ucite samo i bez nervoze...


 
Odgovor na temu

toni81
profesor zdravstvene nege, srednja
medicinska skola...

Član broj: 257340
Poruke: 19
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 08:28 - pre 170 meseci
kolege, da se i ja pohvalim polozio sam psihologiju, 15.05.!!!!
polagao sam od 14H kod prof. Vere Rajovic.
od dvadeset kandidata prosli su svi, a tako je bilo i u prethodnoj grupi koja je polagala od 10:30H.
sto se tice same organizacije na ulazu su nas docekale neke cudne i namrgodjene cike, i provlacili su neke kolege kroz detektor za metal i vise puta....
nakon toga su nas prozvali i uputili na peti sprat gde nas je docekala neka fina zenica, prosvetni savetnik, koja je tog dana imala ulogu sekretara komisije za polaganje.Sve informacije koje su nam potrebne mozete dobiti od nje vrlo je pristupacna i peredusretljiva...podelila nam je neke anketne listove os dvadesetak pitanja o tome kakva su nam iskustva u dosadasnjem radu, sta bi smo menjali tokom pripravnickog staza, sta bi smo menjali u nacinu polaganja ispita za licencu .....
Posle popunjene ankete u kancelariju ulaze po cetiri kandidata, izvucu se po dve kvitice i pise se koncept...zaprepasceni smo bili kviticama koje su rukom napisane, i uz tesku muku i pomoc prof Vere (ona ih je inace pisala) uspeli da ih desifrujemo...a onda sledi sledeci sok kada skontamo da su pitanja formulisana sasvim drugacije nego na onom spisku pitanja u prirucniku, otprilike su pitanja sastavljena tako da morate da kombinujete sve ono sto ste ucili
KOncept se pise onoliko dugo koliko ona proceni da treba a zatim se predaje njoj....cita svaki koncept pojedinacno i dok ga iscitava postavlja odredjena pitanja (ako je koncept dobro napisan a cini mi se da treba da bude i malo opsirniji a ne samo u tezama, moze vam se desiti da vas nista i ne pita). Tokom razgovora sa jednim kandidatom ukljucuju se i ostali.... Sve sto budete rekli trazi da se potkrepi nekim primerom iz literature ili iz zivota....u proseku svaka grupa kandidata se zadrzi od 45min do sat vremena. Prof ucestvuje tokim razgovora hoce da pomogne i da navede na odgovor...dakle bez trauma...


i ono sto smo naknadno saznali da poziv za cas mozemo ocekivati tek oko 15 oktobra, jer u skole ne ulaze posle prve nedelje juna i u prvim nedeljama septembra....

POZDRAV ZA SVE KOLEGE KOJE SU JUCE POLAGALE..A OSTALIMa ZELIM DA PRODJU AKO NE ISTO KAO MI, ONDA JOS BOLJE OD NAS !!!!
 
Odgovor na temu

gaga biologija
profesor biologije

Član broj: 249836
Poruke: 20
*.com
Via: [es] mailing liste



+2 Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 08:43 - pre 170 meseci
>

--0016e6dab0638c23650486b1446d
Content-Type: text/html; charset=ISO-8859-1
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable

Da li znas do kada pozivaju za pedagogiju i psihologiju, posto je meni stigao zahtev za dopunu dokumentacije, pa ocekujem poziv?Da li pozivaju za jun, jul, avgust?<br><br>
<div class="gmail_quote">2010/5/16 toni81 <span dir="ltr">&lt;<a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a>&gt;</span><br>
<blockquote class="gmail_quote" style="PADDING-LEFT: 1ex; MARGIN: 0px 0px 0px 0.8ex; BORDER-LEFT: #ccc 1px solid">kolege, da se i ja pohvalim polozio sam psihologiju, 15.05.!!!!<br>polagao sam od 14H kod prof. Vere Rajovic.<br>
od dvadeset kandidata prosli su svi, a tako je bilo i u prethodnoj grupi koja je polagala od 10:30H.<br>sto se tice same organizacije na ulazu su nas docekale neke cudne i namrgodjene cike, i provlacili su neke kolege kroz detektor za metal i vise puta....<br>
nakon toga su nas prozvali i uputili na peti sprat gde nas je docekala neka fina zenica, prosvetni savetnik, koja je tog dana imala ulogu sekretara komisije za polaganje.Sve informacije koje su nam potrebne mozete dobiti od nje vrlo je pristupacna i peredusretljiva...podelila nam je neke anketne listove os dvadesetak pitanja o tome kakva su nam iskustva u dosadasnjem radu, sta bi smo menjali tokom pripravnickog staza, sta bi smo menjali u nacinu polaganja ispita za licencu .....<br>
Posle popunjene ankete u kancelariju ulaze po cetiri kandidata, izvucu se po dve kvitice i pise se koncept...zaprepasceni smo bili kviticama koje su rukom napisane, i uz tesku muku i pomoc prof Vere (ona ih je inace pisala) uspeli da ih desifrujemo...a onda sledi sledeci sok kada skontamo da su pitanja formulisana sasvim drugacije nego na onom spisku pitanja u prirucniku, otprilike su pitanja sastavljena tako da morate da kombinujete sve ono sto ste ucili<br>
KOncept se pise onoliko dugo koliko ona proceni da treba a zatim se predaje njoj....cita svaki koncept pojedinacno i dok ga iscitava postavlja odredjena pitanja (ako je koncept dobro napisan a cini mi se da treba da bude i malo opsirniji a ne samo u tezama, moze vam se desiti da vas nista i ne pita). Tokom razgovora sa jednim kandidatom ukljucuju se i ostali.... Sve sto budete rekli trazi da se potkrepi nekim primerom iz literature ili iz zivota....u proseku svaka grupa kandidata se zadrzi od 45min do sat vremena. Prof ucestvuje tokim razgovora hoce da pomogne i da navede na odgovor...dakle bez trauma...<br>
<br><br>i ono sto smo naknadno saznali da poziv za cas mozemo ocekivati tek oko 15 oktobra, jer u skole ne ulaze posle prve nedelje juna i �u prvim nedeljama septembra....<br><br>POZDRAV ZA SVE KOLEGE KOJE SU JUCE POLAGALE..A OSTALIMa ZELIM DA PRODJU AKO NE ISTO KAO MI, ONDA JOS BOLJE OD NAS !!!!<br>
<font color="#888888"><br>--<br><a href="http://www.elitesecurity.org/p2601162" target="_blank">http://www.elitesecurity.org/p...;/a><br></font>
<div>
<div></div>
<div class="h5"><br>Prijave/odjave: <a href="http://www.elitesecurity.org/pracenje#156895" target="_blank">http://www.elitesecurity.org/p...t;/a><br><br>Ne menjajte sledece dve linije ukoliko odgovarate putem emaila!<br>
esauth:156895:195bfa88e743aed50daf5c210693c81d<br>Odgovor pisite *iskljucivo* ispod ove linije:<br></div></div></blockquote></div><br>

--0016e6dab0638c23650486b1446d--
 
Odgovor na temu

tratincicca
nastavnik,ss
novi sad

Član broj: 258664
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 09:06 - pre 170 meseci
Evo, da se i ja pohvalim, juce sam polagala ped. i psih. u grupi od 9h i polozila, sve je bili ok, mada je palo jedno petoro (nisam tacno sigurna za broj) kod prof. Grandica. Bilo je i onih koji su pali i drugi put, ali koliko sam ja shvatila, nisu znali. Sve sto je vec raceno za prof. Grandica stoji, znaci, mora da se zna jer te proseta kroz celu knjigu. Za GAGU BIOLOGIJA, ja sam dobila poziv za polaganje otprilike mesec i po dana od kada su trazili dopunu dokumenata, tako da ti je moj savet da ipak krenes da citas. Gospodja koja nas je juce docekala na polaganju mi je rekla da misli da ce ovo trajati do polovine juna, pa mozda jos stignes da polazes. Za sve koji su juce polagali, pozz.
 
Odgovor na temu

dino2010
abs, beograd

Član broj: 258533
Poruke: 5
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 09:54 - pre 170 meseci
U mojoj grupi iz psihologije kod prof. Nesica pao je jedan kandidat (nije mi jasno kako je uspeo, profesor je ok, prijatan, postavi pitanje i razgovars s njim, pomaze, ako vidi da si ucio polazes, zaista je predivan), prof. Grandic pita kao sto stoji na forumu, kratka pitanja i odgovori, seta kroz celu knjigu (omiljena mu je didaktika), ali pomaze d se prisetite..., zaista je fer, ko je ucio nema sanse da padne. Iz moje grupe pala su dva kandidata, jos dve koleginice su ostale da polazu...
Pozdrav za sve iz grupe..
Onima koji treba da polazu srecno...





[Ovu poruku je menjao dino2010 dana 16.05.2010. u 11:17 GMT+1]
 
Odgovor na temu

toni81
profesor zdravstvene nege, srednja
medicinska skola...

Član broj: 257340
Poruke: 19
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 09:59 - pre 170 meseci
za GAGU, zaista ne znam da ti odgovorim jer nismo o tome diskutovali jer svi iz moje skole su polagali juce, a bilo na sje desetak, tako da smo se raspitivali za drugi deo ispita...

TRATINCICCE...cestitam....i ja sam cuo od kandidata koji su izlazili sa ispita da prof.Grandic trazi celokupno gradivo, postavlja i po sedam-osam pitanja iz glave, a ne sa kvitica ali da je korektan...takodje sam cou da ih je 5-6 palo medju kojima ima i onih koji su drugi put izasli na polaganje ali kazu da oni zaista nisu znali nista.....
 
Odgovor na temu

flu
Srbija

Član broj: 76585
Poruke: 37
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 11:29 - pre 170 meseci
Pre nekoliko dana organizovano je i polaganje (čas, odbrana časa, zakon i pedagoške situacije) za fizičare. Bilo je 6 fizičara i svi su položili. Mogu reći da je iskustvo bilo lepo (iako smo svi imali tremu, bili umorni od puta i slično), komisija izuzetno korektna (razgovarali su sa kandidatima o održanom času, dali predloge za bolji rad, ali umeli i da pohvale), sve suprotno od onoga što se moglo pročitati ovde. Od zakona: školska radna godina, oduzimanje licence, rad ustanove, prestanak rada, organ upravljanja, mreža ustanova, rad na određeno vreme...Pedagoške situacije su one iste koje se mogu i ovde videti (za odgovaranje nema nekog šablona, važno je da vide da brinete o pravima deteta, da reagujete na problem i očekujte dosta podpitanja). Inače žene koje su ispitivale u ministarstvu (nažalost, trema je učinila svoje, ne sećam se imena) su bile jako pristupačne i fine. Savet za fizičare koji treba da polažu: vodite računa kako se izražavate na času, obavezno stavite neki demonstracioni ogled, vodite računa da ne napravite materijalnu grešku, na kraju časa obrazložite zašto ste koristili baš taj oblik rada, tu metodu i slično, budite spremni da učenici možda i ne poznaju svo gradivo fizike koje bi trebali za svoj uzrast, i da neke stvari treba da im razjasnite na licu mesta, iako to niste planirali, ne treba se nešto mnogo zadržavati na tome, da se ne udaljite od svog plana časa, ali što kraće odgovorite i razjasnite. Koliko vidim u ministarsvu, izgleda da su sada nešto ubrzali i da se svakodnevno polaže, najviše ima srbista, engleza, fiskulturnika, za neki dan polažu hemičari, ma svi su zastupljeni. Nadam se da su ove informacije nekome pomogle i puno sreće
 
Odgovor na temu

iwa79
hemicar, skola

Član broj: 240088
Poruke: 50
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 14:31 - pre 170 meseci
Flu da li se ovo za hemičare odnosi na osnovnu ili srednju školu, jos uvek nisam dobila poziv za cas, pa me to izluđuje, a polagala sam februara
 
Odgovor na temu

flu
Srbija

Član broj: 76585
Poruke: 37
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 14:38 - pre 170 meseci
Nastavnici hemije koji predaju u osnovnoj školi
 
Odgovor na temu

milovanML
TSM
Mladenovac

Član broj: 259813
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 16:44 - pre 170 meseci
Ovako je sve pocelo:
Dana 29.04 leta Gosponjeg 2010_te godine dok sam doruckovao,zvoni mi telefon.Zvr zvr zvr!
Uzimam telefon u ruku i kazem:"Alo!"A sa druge strane cuje se dobro poznati glas koleginice sekretara,koja mi kaze:"Milovane,samo da te obavestim da si dobio poziv za polaganje pedagogije i psihologije".Ja se zagrcnuh i umalo ne okoncah svoju "zivotnu karijeru",jer mi je paprika otisla u stranu.Jedva nekako,kroz kasalj,dok su mi oci ispadale kao cajni kolutici izgovorih "Dobro,dobro".
Povratih se nekako kada progutah papriku.Na brzinu se obukoh i odoh do skole da vidim da se ne sprdaju mozda sa mnom.
Stigoh tamo i sekretar uz osmeh na licu pruza papir i kaze:"Nek` je sa srecom,musko!"Uzeh ja papir i videh:Ministarstvo prosvete bla bla bla,kandidat Milovan bla bla bla,pedagogija,psihologija bla bla bla 15.05 2010.,13.30h Nemanjina Beograd.Pade mi mrak na oci,uzeh papir i otidoh kuci.
Bacih se u veliku dubiozu razmisljajuci gde sam koju knjigu ostavio.Knjige sam zaduzio pre tri godine i moje traganje za njima je potrajalo dobrih dva sata.Kada ih nadjoh,koliko mi je bilo drago,toliko mi je bilo i krivo.Sada moram da ucim.Kao svaki 'dobar ucenik",prvo pogledam koliko ima stranica.Kada videh,zaprepastih se.Pedagogija 360 a psihologija 205 strana.Pa da je krvnih zrnaca,mnogo je.
I tada pocinje moja "borba".Posto sam ja "dobar ucenik",prvo uzmem ovu knjigu koja ima manje stranica.Borio sam se cetiri duga dana sa:licnostima,emocijama,testovima,faktorima,koeficijentima,motivima,nagonima,misljenjima...Ako mislite da je borba bila laka,nije!Bila je teska i mukotrpna u trajanju od po osam sati dnevno.To ne bi izdrzao ni Majk Tajson a Boga mi ni Muhamed Ali.
Nakon tih dugih iscrpljujucih borbi krece iscrpljujuca kontraofanziva pedagogije.Njena teska artiljerija sa ciljevima,prebacuje moje ciljeve,dok se ja u rovovskim bitkama borim sa principima i zadacima i polako gubim bitku.Zatim uvodim u boj rezervne divizije i to:preko levog krila skolskog pedagoga,dok mi desno krilo drzi skolski psiholog a u centar bojnog polja uvodim moju Kosovku devojku(koja je inace iz Srema).Odstupnicu mi stiti koleginica koja je u istom ratu kao i ja,samo na drugom frontu u 9.30h..
Tuce pedagogija ni trava ne raste.Drzim se nekako.I ona povlaci svoje rezervne divizije od 205 strana psihologije koje su se "reorganizovale",iako su bile "potucene"u prva cetiri dana.Neprijatelj je obucio nove elitne jedinice i koristio je hemijsko,ontogenetsko i filogenetsko oruzje i pokosio prvu liniju odbrane.Ali,rezervne jedinice i ja ne posustajemo.Naredjenje je:Proboj po svaku cenu!Borba je trajala 13 dana i 13 noci,do dana za proboj.
Kada dodje dan D i moje iskrcavanje iz Lastinog busa u Nemanjinu ulicu,teskim koracima,uz neprestanu paljbu:emocija,licnosti,ciljeva,zadataka,razvoja,principa,didaktike,oblika...dodjoh do velike kule u kojoj sede dva generala.Na samom ulazu doceka me 30 saboraca,koji isto trpe teske gubitke i znaju da ce neko za cilj pasti.
Dodje i taj trenutak u 13.30 gde nas spijun pusti u utvrdu,ali nam torbe ozraci i nista ne zapista.Uze nam podatke i rece:"Krenite tiho gore na sesti sprat kule,al`nemojte pusiti jer vas posmatramo sa IC uredjajima.A ako pusite,imate sigurne zone za to.Krenusmo grupno da se penjemo u kulu.Neko prvim elevatorom,neko drugim,uglavnom svi se popesmo.Na vrhu kule nam se divizija razdvoji u dva bataljona.Jedan krenu na psihologiju a drugi na pedagogiju.
Psihologija brzi proboj pravi.Ulaze saborci,neki izlaze zivi a neki su i pali.
Bitka za pedagogiju duze traje.Al` svaki treci saborac pade.
Moja bitka krenu prvo na psihologiji.General izvodi elitne jedinice u obliku testova i N faktora,gde ih ja potukoh do nogu i izadjoh kao pobednik.
Zatim krenu moja agonija i panika u mojim redovima sto ne znam da se borim sa savremenim i tradicionalnim metodama ali uz nadljudske napore potukoh ih na hodnicima velike kule.
Dodje i to vreme da ja udjem na veliki dvoboj kod generala pedagogije.
Udjoh u velike dvore sa velikim stolovima i mnogo stolica i general kaze:"Sedi tu." i pita "Jesi spreman?".
Krenu paljba nakon predstavljanja kao uvoda.

Posla general preko mog levog krila principe pedagoske.Oni navalise,ali nekako izdrzah.U tom njegova teska artiljerija udari po mom desnom krilu u obliku elitnih jedinica ciljeva i zadataka pedagogije. Vidim ja gusto je i izgubicu bitku te pocnem se ja povlaciti,ali nadljudskim naporima nekako izdrzah. Ne uspeh ni da se osvestim a po centru krenu konjica od tipova casova.Tu ih odmah sasekoh svojom logikom i popadase po bojnome polju. Odjednom general poce napad po svim frontovima....sa nastavnickim linostima,pa sa didaktickim principima,heuristickim razgovorom,dijalogom,ulogom odelenjskog staresine...
Sve is pokosih logikom i znanjem.
Zatisje....prestade paljba.
Pitam ja:"Sta bi gospodine generale?",kaze on: "Dobro si se borio,pobedio si i hajde sada napolje,zovi sledeceg saborca!"
Izadjoh vani sav srecan i presrecan sto sam pobedio na oba fronta.

Zelim da se zahvalim svojim rezervnim jedinicama Kosovci devojci(koja je iz Srema),skolskom pedagogu,skolskom psihologu,i koleginici koja je vodila bitku i pobedila u 09.30.h
Zelim jos da se zahvalim generalu Grandicu i generalu Nesicu na fer i korektnoj borbi.

Pozdrav za sve ucesnike velike bitke u Nemanjinoj ulici dana 15.05.2010. u 13.30h

Vas saborac Milovan




[Ovu poruku je menjao milovanML dana 16.05.2010. u 23:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Nastavnica Ana
Nastavnica Ana
osnovna škola, srpski jezik

Član broj: 257104
Poruke: 22
*.adsl.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 18:03 - pre 170 meseci
Milovane, šta predaješ? U osnovnoj ili srednjoj? Veoma slikovito;)
"Htela je krila da zvezde dohvati, ja joj nisam dao da se od zemlje odvoji...
Htela je snagu da svet osvoji... Nisam je pustio da diše i sada ...nema je više..."
 
Odgovor na temu

gaga biologija
profesor biologije

Član broj: 249836
Poruke: 20
*.com
Via: [es] mailing liste



+2 Profil

icon Re: Ispit za licencu16.05.2010. u 19:19 - pre 170 meseci
>

--0016e649c96ceb54a00486ba2613
Content-Type: text/html; charset=ISO-8859-1
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable

Hvala!<br><br>
<div class="gmail_quote">2010/5/16 tratincicca <span dir="ltr">&lt;<a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a>&gt;</span><br>
<blockquote class="gmail_quote" style="PADDING-LEFT: 1ex; MARGIN: 0px 0px 0px 0.8ex; BORDER-LEFT: #ccc 1px solid">Evo, da se i ja pohvalim, juce sam polagala ped. i psih. u grupi od 9h i polozila, sve je bili ok, mada je palo jedno petoro (nisam tacno sigurna za broj) kod prof. Grandica. Bilo je i onih koji su pali i drugi put, ali koliko sam ja shvatila, nisu znali. Sve sto je vec raceno za prof. Grandica �stoji, znaci, mora da se zna jer te proseta kroz celu knjigu. Za GAGU BIOLOGIJA, ja sam dobila poziv za polaganje otprilike mesec i po dana od kada su trazili dopunu dokumenata, tako da ti je moj savet da ipak krenes da citas. Gospodja koja nas je juce docekala na polaganju mi je rekla da misli da ce ovo trajati do polovine juna, pa mozda jos stignes da polazes. Za sve koji su juce polagali, pozz.<br>
<font color="#888888"><br>--<br><a href="http://www.elitesecurity.org/p2601184" target="_blank">http://www.elitesecurity.org/p...;/a><br></font>
<div>
<div></div>
<div class="h5"><br>Prijave/odjave: <a href="http://www.elitesecurity.org/pracenje#156895" target="_blank">http://www.elitesecurity.org/p...t;/a><br><br>Ne menjajte sledece dve linije ukoliko odgovarate putem emaila!<br>
esauth:156895:195bfa88e743aed50daf5c210693c81d<br>Odgovor pisite *iskljucivo* ispod ove linije:<br></div></div></blockquote></div><br>

--0016e649c96ceb54a00486ba2613--
 
Odgovor na temu

Dangie
Profesor engleskog jezika

Član broj: 247161
Poruke: 36
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+6 Profil

icon Re: Ispit za licencu17.05.2010. u 10:58 - pre 170 meseci
Milovane, careeeeeeeeee! :))))))
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Ispit za licencu
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1269668 | Odgovora: 3574 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.