Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ispit za licencu

[es] :: Vodič za učenje :: Ispit za licencu
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1270171 | Odgovora: 3574 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

samigm
nastavnik TIO i informatike u OŠ

Član broj: 172260
Poruke: 19
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ispit za licencu23.03.2010. u 21:00 - pre 172 meseci
Citat:
duleselakovic: Pozdrav od nastavnika Tehničkog koji je upravo završio ispit za licencu!

Dakle, drage kolege tehničari i informatičari - nemojte mnogo da se brinete, zaista je sve korektno tokom čitavog dana. Čas sa decom koja su oduševljena što im je nov nastavnik, komisija korektna, samo daju utiske na kraju časa u kratkom razgovoru, u ministarstvu pedagoške situacije se izvlače od 6 ponuđenih,koje vidite ispred sebe, tako da nema šanse da nešto ne znate a veoma je važno da opširno pričate i najbolji utisak jedna predobra žena, Slobodanka Popić, koja toliko korektno propituje zakon i pomaže kao detetu. Sve u svemu, lep izlet i upoznavanje dosta vrednih ljudi


Čestitam, kolega. Vi ste sigurno držali čas tehičkog. Zanima me samo kada su Vas pozvali na polaganje i kada ste dobili nastavnu jedinicu, da li ste kontaktirali nastavnika iz škole u koj ste držali čas?

Pozdrav
 
Odgovor na temu

postar2
Telekom Srbija A.D.
Beograd

Član broj: 35119
Poruke: 10
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Ispit za licencu23.03.2010. u 22:16 - pre 172 meseci
Pozdrav svima !

Da li neko zna ko ispituje pedagogiju 10.aprila ? Gde bismo mogli dobiti takvu informaciju ?
??? !!! ???
 
Odgovor na temu

wlada1313
Cuprija

Član broj: 153498
Poruke: 43
*.ptt.rs.



+7 Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 06:27 - pre 172 meseci
Sta se polaze za pravni deo? Cuo sam da ne treba ustav. Da li je to tacno?
 
Odgovor na temu

Sellena78
prof.engleskog,OŠ

Član broj: 252953
Poruke: 22
*.exe-net.net.



+1 Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 12:34 - pre 172 meseci
Molila bih kolege i kolegenice profesore engleskog (a vidim da ih ima prilicno na ovom forumu) da mi posalju pripremu za cas ako imaju neku ili svoju ako su vec polozili.
Moj mail je [email protected]
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

ctct
Ceca Miric
prof,osnovna skola
Sabac

Član broj: 252608
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 12:53 - pre 172 meseci
Za branxm- tacno je!!
 
Odgovor na temu

ctct
Ceca Miric
prof,osnovna skola
Sabac

Član broj: 252608
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 13:10 - pre 172 meseci
Za sellenu- poslala sam ti pripreme
 
Odgovor na temu

ctct
Ceca Miric
prof,osnovna skola
Sabac

Član broj: 252608
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: pripreme za čas24.03.2010. u 13:28 - pre 172 meseci
ljudi pa gde ste, javi te se nija valjda da vas muci pedagogija i psihologija, pa polaze se jos
 
Odgovor na temu

ctct
Ceca Miric
prof,osnovna skola
Sabac

Član broj: 252608
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: pripreme za čas24.03.2010. u 13:30 - pre 172 meseci
Za flu- hvala
 
Odgovor na temu

nadanovoselac
profesor engleskog jezika

Član broj: 255342
Poruke: 4
109.93.4.*



+1 Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 15:01 - pre 172 meseci
za ctct - Da li bih i ja mogla da dobijem pripremu za cas? Moj e-mail [email protected]
 
Odgovor na temu

nadanovoselac
profesor engleskog jezika

Član broj: 255342
Poruke: 4
109.93.4.*



+1 Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 15:03 - pre 172 meseci
za wladu 1313- bila bih ti vrlo zahvalna za pitanja. moj e-mail [email protected]
 
Odgovor na temu

jrakic81
Jelena Rakic
prof engleskog jezika, OS
Kragujevac

Član broj: 255626
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 17:16 - pre 172 meseci
Molila bih kolege profesore engleskog da mi posalju svoje pripreme sa polaganja na [email protected]!
 
Odgovor na temu

TARA977
profesor engleskog jezika

Član broj: 177130
Poruke: 7
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 17:32 - pre 172 meseci

Da li i meni mozete poslati pripreme casa za engleski jezik?
Hvala unapred! [email protected]
 
Odgovor na temu

ziggy015
nastavnik eng.jezika od I-IV razreda

Član broj: 231183
Poruke: 21
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 18:19 - pre 172 meseci
Profesori engleskog, kada drzite casove i u kojim skolama?
 
Odgovor na temu

devotion
engleskinja:-) OS
KV

Član broj: 255605
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 18:35 - pre 172 meseci

Postovane kolege !Jako dugo pratim ES ali se nisam registrovala sve do sada kada imam nesto bitno da vam kazem;-) Ono sto je mene mucilo duge tri godine, mucilo je i registrovane clanove koji su uspeli da daju sve odgovore na moja pitanja iz senke:-) Mozda je sebicno, ali, nisam htela da se ponavljam!
Elem, prosle nedelje sam polozila famozni ispit za licencu!!! Sada je sve proslo, kao da nije ni bilo konstantnog pritiska i stresa! Zato se i javljam,da, koliko mogu, ublazim buducim licenciranim kolegama strah od predstojeceg:-)
U novembru mesecu sam polozila psihologiju kod predivne prof. Vere a prosle nedelje i drugi deo!
Cas je prosao u najboljem redu, deca su dala maksimalni feedback a komisija je radila svoj posao-trazila dlaku u jajetu!
Najvaznije od svega jeste da ukljucite svu decu,da smislite zanimljive aktivnosti,da budete nasmejani, da ne obracate paznju na clanove komisije i da radite svoj posao;-)
Posle svega toga,kada svi polozite,idete u kafe ''Akademija'',na Slaviji,narucite kaficu ili guaranu, listate zakon i cekate da vas malo propitaju. Mozda imate srece pa vam padnu zanimljiva pitanja kao sto su: oduzimanje licence, uslovi za prijem u radni odnos ili nadleznosti direktora, pa se ispricate sa sekretarom kao sa drugaricom:-) ili naletite na Savete i Zavode pa zanemite;-)
Potom,birate jednu od 6 situacija, izaberete najlaksu za objasnjavanje i upustite se u opusteni razgovor sa pedagogom-psihologom, kojoj sam zaboravila ime.
I tako, srecni, umorni, zbunjeno-nasmejani, priguseno vristeci, trcite ka bus stanici, hvatate prvi bus, i non-stop se javljajuci na telefon, hvalite na sav glas (da sve putnike probudite iz sna) da ste konacno polozili i taj ispit!!!
Znam da ste vec pomislili da je lako ovako pisati kad sve prodje ali,znajte da ispred svega ovoga stoji puno nerviranja, nespavanja i gladovanja jer niste u stanju da ista pojedete a neprestano ste gladni!A, kad sve prodje, shvatite da ste se uzalud nervirali i da je sve ovo jedno, u svakom smislu, lepo i nezaboravno iskustvo!
Ako ce vam znaciti,rado cu poslati pripreme na vas mail!
Nadam se da sam bar malo uspela da ublazim strah od ''Sudnjega dana'' :-))
Puno srece vam zelim!
Licencirani prof. engleskog jezika i knjizevnosti ;-))
 
Odgovor na temu

mikrianulla
profesor, Osnovna škola
Beograd

Član broj: 254588
Poruke: 22
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 20:22 - pre 172 meseci
Draga koleginice, "engleskinjo",
hvala ti na iscrpnom izveštaju! Moram da priznam da si mi malo ublažila strah... Polažem psihologiju sada u subotu, 27.3. i uhvatila me je žešća frka. Čitala sam Rota, nabavila pitanja i skriptu ali imam neke praznine. Naime, neka od pitanja nisu objašnjena u skripti, a nema ih ni kod Rota. Doduše,takvih ima svega 3-4...
Svi hvale izvesnu gđu profesorku , pa se nadam da neće biti problema...

Reci mi još samo , u vezi praktičnog dela ispita - da li si ceo čas održala na engleskom jeziku? Radim u školi već 6 godina i, iz iskustva znam da, kada bih predavala samo na engleskom, razumelo bi me svega 10% učenika. I, da li posle tog praktičnog dela ispituju metodiku i kako izgleda taj deo posle ispita?
I, da! Pored toga, bila bih ti zahvalna kada bi mi na mail ([email protected]) poslala pripremu za čas!

Hvala unapred, i čestitam!!!
 
Odgovor na temu

MarajaNS
prof matematike
Novi Sad

Član broj: 255657
Poruke: 17
*.ADSL.neobee.net.



+4 Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 21:35 - pre 172 meseci
Pozz svima!

Položila sam pedagogiju i psihologiju 5.12.2009. i još nisam dobila poziv za čas. Ima li još takvih?
 
Odgovor na temu

Sellena78
prof.engleskog,OŠ

Član broj: 252953
Poruke: 22
*.exe-net.net.



+1 Profil

icon Re: Ispit za licencu24.03.2010. u 23:00 - pre 172 meseci
Devotion,hvala na zanimljivom izvestaju,a pripreme posalji obavezno,nemoj ni da pitas da li treba :)))) Moja mail adresa je u mom prethodnom pismu,malo iznad tvog izvestaja.Bas i mene zanima ovo sto kolegenica pita da li je bar malo dozvoljeno koristiti srpski na polaganju casa,jer su i moja (isto 6ogodisnja) iskustva ista-da deca ne mogu da razumeju sve ako pricas iskljucivo na engl.Zamisli padne ti se da drzis cas gramatike,neko glagolsko vreme i sl. a ti treba sve da im ispredajes na engleskom??Pa nisu oni na fakultetu,vec samo mali osnovci!Ja bar to tako gledam.. A sve mi nesto govori da bi komisija to ipak negativno ocenila :(
 
Odgovor na temu

ctct
Ceca Miric
prof,osnovna skola
Sabac

Član broj: 252608
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Ispit za licencu25.03.2010. u 07:37 - pre 172 meseci
Nadanovoselac- poslala sam!!!
 
Odgovor na temu

ctct
Ceca Miric
prof,osnovna skola
Sabac

Član broj: 252608
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Ispit za licencu25.03.2010. u 07:38 - pre 172 meseci
Tara i jrakic poslala sam vam pripreme
 
Odgovor na temu

Ekaterina
Prof. srpskog jezika. Tehnol.skola

Član broj: 210204
Poruke: 126
*.uforce.net.



+1 Profil

icon Re: Ispit za licencu25.03.2010. u 09:46 - pre 172 meseci
MarajaNS, i ja polozih Psihologiju kad i ti i jos cekam. Ako i ti radis u srednjoj dodje tacna moja pretpostavka da cemo posle Uskrsa polagati drugi deo ispita. Sto se mene tice, moglo bi i na jesen :-)
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Ispit za licencu
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1270171 | Odgovora: 3574 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.