Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vivax problem(Da li vjerujete u gremline?)

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Vivax problem(Da li vjerujete u gremline?)

[ Pregleda: 1503 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blags

Član broj: 90403
Poruke: 1
217.23.198.*



Profil

icon Vivax problem(Da li vjerujete u gremline?)04.04.2006. u 15:53 - pre 220 meseci
Elem dakle,kupih prije nekih 5 mjeseci dvd player Vivax K-200.Problemi su nastali posle mjesec dana.a problemi su:na mp3 diskovima mi mora bar jednu pjesmu zavrsiti pre kraja i prebaciti na sledecu,a na pojedinim dvd diskovima mi je kockao sliku.I odnesem ga liku koji mi je prodao doticnog koji je naravno posumjao na lose diskove i moj rezac,medjutim diskovi nisu bili problem jer su u pitanju bili traxdata,verbatim,sony a pojedini diskovi nisu bili rezani na mom rezacu.U svakom slucaju dok sam cekao da player dodje iz servisa,uzmem te iste diskove i odnesem ih u drugu radnju sa istim playerom i sve normalno radi.Sve u svemu poslije mnogo zajebancija za koje sad nemam vremena da vam objasnjavam dobio sam player na kojem nemam problema sa dvd diskovima ali je problem sa mp3 diskovima ostao plus mi se desavaju fantomske stvari.Npr.audio disk svirra i sam od sebe stane i moj definitivno najomiljeniji paz sad,player je u stopu i u stopu je nekih recimo 8 sati dok sam na poslu dodjem kuci a nadjem vrata od playera otvorena ili player jednostavno radi i svira a ja ga nisam pustio u play niti otvorio vrata.Sta mi preporucujete da ga vratim ili da uradim update firmware-a.Gdje mogu da nadjem doticni firmware?Gremlini ipak postoje!!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Vivax problem(Da li vjerujete u gremline?)

[ Pregleda: 1503 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.