Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MT Lokalna mreza i Internet pomoc???

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: MT Lokalna mreza i Internet pomoc???

[ Pregleda: 1915 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

briki
Tomislav Prebeg
Stupnik

Član broj: 119707
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon MT Lokalna mreza i Internet pomoc???04.03.2007. u 12:37 - pre 208 meseci
Ovako na krovu imam MT koji je wirelessom spojen na lokalni AP i je preko njega imam izlaz na lokalnu mrezu sve radi uredno e sad juce sam se spoio na ADSL dobio sam D-Linkov stroj DSL-684T koji cini mi se radi u ruter modu posto sam stalno na netu nemoram se spajat i onda sam ja ustekao u njega MT stavio D-Link u IP range MT i sebe i uredno vidim i MT i D-Link ali kad ocu na net moram stavit GW od D-Linka a kad ocu na lokalnu mrezu od MT-a jel moguce to rijesiti da nemoram svaki put mjenjat GW.

Hvala
Briki
 
Odgovor na temu

sdurut
Mašinski šloser

Član broj: 76787
Poruke: 673



+66 Profil

icon Re: MT Lokalna mreza i Internet pomoc???04.03.2007. u 13:37 - pre 208 meseci
Stavi default gateway da ti je Dlink ruter za internet. A na PCju stavi persistant rutu za Wireless lokalni lan. U nekom od mojih predhodnih postova imaš kako se setuje presistant ruta.
 
Odgovor na temu

briki
Tomislav Prebeg
Stupnik

Član broj: 119707
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: MT Lokalna mreza i Internet pomoc???04.03.2007. u 19:30 - pre 208 meseci
Oces rec da na MT stroju stavim GW za net a na svom stroju persistent zao mi je ali nisam nasao tvoj stariji post na tu temu pa ako bi mi mogao malo podrobniije objasnit

Hvala
Briki
 
Odgovor na temu

sdurut
Mašinski šloser

Član broj: 76787
Poruke: 673



+66 Profil

icon Re: MT Lokalna mreza i Internet pomoc???05.03.2007. u 10:57 - pre 208 meseci
http://www.elitesecurity.org/t...ktrotika-za-jednu-malu-mrezicu
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: MT Lokalna mreza i Internet pomoc???

[ Pregleda: 1915 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.