Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zelim pokrenuti posao, ali ne znam kakav oblik

[es] :: Vodič za posao :: Zelim pokrenuti posao, ali ne znam kakav oblik

[ Pregleda: 2389 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

poduzetniik
kenan kurtanovic
privatni poduzetnik,voda i grijanje
Sarajevo

Član broj: 158761
Poruke: 2
217.199.142.*



Profil

icon Zelim pokrenuti posao, ali ne znam kakav oblik04.10.2007. u 00:25 - pre 202 meseci
Pozdrav,

Jel ima neko voljan ko ima vremena da mi preporuci sta se u velikom gradu(u mom slucaju Sarajevo) moze otvoriti, cime se baviti. Kod mene otac ima firmu koja se bavi prodajom i ugradnjom materijala za vodu i grijanje. E sada ja tu mogu raditi, ali on mi govori da je spreman dati mi pare da ja probam nesto. E tu mi je potrbna vasa pomoc. Sta otvoriti, jel vi imate neka iskustva. Za pocetni kapital spreman sam izdvojiti 5000 KM (2500 €). Sta mislite o tome da se negdje u centru grada otvori nesto kao grill gdje bi najvise paznje posvecivali girosu i kebab. Svaki savjet mi je dobro dosao!

Hvala vam!
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.195.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Zelim pokrenuti posao, ali ne znam kakav oblik04.10.2007. u 00:49 - pre 202 meseci
uopsteno:
sta znas da radis a da to nije nesto sto ne gotivis? da li na toj_i_toj lokaciji vec neko radi nesto od odgovora na prethodno pitanje? ako ne, da li ima potrebe za tako necim?



edit: prosireno drugo pitanje


[Ovu poruku je menjao momsab dana 04.10.2007. u 02:00 GMT+1]
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

poduzetniik
kenan kurtanovic
privatni poduzetnik,voda i grijanje
Sarajevo

Član broj: 158761
Poruke: 2
217.199.142.*



Profil

icon Re: Zelim pokrenuti posao, ali ne znam kakav oblik04.10.2007. u 00:56 - pre 202 meseci
brate, ja radim pomalo kod starog na dostavi materijala...zavrsio sam fax koji je najlaksi ovdje cisto da imam nesto, to ne kontam ni raditi...vise se zbog staraca to zavrsavalo...a sto se tice prostora u centru je...prolazi mnogo raje, a donera je uvijek bilo jbg...i sta mislis koliko bi mi bilo potrebno radnika i tako....
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Zelim pokrenuti posao, ali ne znam kakav oblik

[ Pregleda: 2389 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.