Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji C-B laser printer kupiti

[es] :: Ostali hardver :: Koji C-B laser printer kupiti

[ Pregleda: 1750 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ELTI
Ivica Topic
vlasnik servisa
"ELTI",-serviser
Rijeka-Hrvatska

Član broj: 21632
Poruke: 1711
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: skype:ivica.elti1


+5 Profil

icon Koji C-B laser printer kupiti09.12.2007. u 19:46 - pre 199 meseci
Imam jedan dobri stari HP 5L printer koji me sluzi vec godinama ali imam problem sa njegovim driwerima a moguce i sa njegovom memorijom. Koristim njegove integrirane driwere iz Win XP, medjutim kad dam nalog za stampanje nekog veceg fajla, PDF-a ili neke vece slike zapocne transfer i onda jednostavno prekine, odnosno na printeru mi pocne blinkati zuta LEDica sto signalizira pogresku i naravno nista od printanja. Ne znam da li je problem mozda u njegovom premalenom buferu ili nesto sa driwerima. Sve mi se cini da cu ipak morati kupiti novi printer.E sad sam u dilemi sta kupiti. Uglavno printam dokumente a ponekad predloske za stampane veze njih obicno printam na paos ili termo foliju. Ponekad imam potrebu printanja na deblji papir pa bi volio imati printer koji sto manje savija papir kod printanja, idealno bi bilo da ga ne savija nimalo ali sumjam da takvih uopste ima na trzistu bar od ovih obicnih. Jos bih volio kad bi na tom printeru imao mogucnost da mu po potrebi mogu saam dopuniti toner kao sto sam mogao na ovom HP-u. Molio bih savjet nekoga ko ima iskustva sa ovakvim printerima, sta kupiti, a da koliko toliko zadovoljava moje zahtjeve.
Ako nemate sta raditi nemojte to raditi ovdje. Potrazite drugi forum.
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Koji C-B laser printer kupiti11.12.2007. u 18:40 - pre 199 meseci
Bilo je nekoliko tema gdje su preporuceni neki modeli pa ih pokusaj potraziti.
Ukratko - HP1020, HP1018, HP1022, Canon LBP2900 LBP3000 .To su sve entry modeli, ali za c/b ispis dusu dali. Lako dobavljivi toner i ostatak rezervnih dijelova, zadovoljavajuce performanse....
Pogledaj njihove specifikacije pa vidi kako ti odgovaraju. (svi su A4)

 
Odgovor na temu

ELTI
Ivica Topic
vlasnik servisa
"ELTI",-serviser
Rijeka-Hrvatska

Član broj: 21632
Poruke: 1711
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: skype:ivica.elti1


+5 Profil

icon Re: Koji C-B laser printer kupiti12.12.2007. u 10:37 - pre 199 meseci
Hvala, malo sam pogledao, mislim da mi je ovaj HP 1020 sasvim prihvatljiv, jedino sto me malo buni je 2Mb memorije, vjerujem da to kod ovih USB printera nije toliko bitno, dok mi je to pravilo veliki problem na starom HP 5L, koji zbog malo memorije nije mogao isprintati vece dokumente.
Ako nemate sta raditi nemojte to raditi ovdje. Potrazite drugi forum.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Koji C-B laser printer kupiti

[ Pregleda: 1750 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.