Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SATELITSKI LINK - dali da bacam pare ?

[es] :: ISP :: SATELITSKI LINK - dali da bacam pare ?

[ Pregleda: 4060 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

borke
Banja Luka

Član broj: 1141
Poruke: 14
*.dialup.blic.net



Profil

icon SATELITSKI LINK - dali da bacam pare ?24.10.2001. u 00:44 - pre 274 meseci
Jasno i kratko. Na pola puta sam da kupim karticu za EOL, pa me interesuje sledece, koja je kartica najbolja i dali stvarno to radi (mislim na brz download) jer koliko sam procitao dosada od surfanja nema ama bas nista ! Molim iskren i jasna odgovor.
Unaprijed hvala na odgovoru

P.S. Za mog sunarodnika iz RS ! Nemoj da se sikiras zbog takve situacije uskoro ce biti jos provajdera, ali situacija se nece promjenit, a ti nato nemozes uticati tako da ti je metla za sebe trosis. Da je internet i telefonija ove zemlje jedini problem ja bi pristao na to do sudnjeg dana! Pozdrav
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

Član broj: 187
Poruke: 1780
*.yubc.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: SATELITSKI LINK - dali da bacam pare ?24.10.2001. u 01:51 - pre 274 meseci
Citat:
borke je napisao:
Jasno i kratko. Na pola puta sam da kupim karticu za EOL, pa me interesuje sledece, koja je kartica najbolja i dali stvarno to radi (mislim na brz download) jer koliko sam procitao dosada od surfanja nema ama bas nista ! Molim iskren i jasna odgovor.
Unaprijed hvala na odgovoru

P.S. Za mog sunarodnika iz RS ! Nemoj da se sikiras zbog takve situacije uskoro ce biti jos provajdera, ali situacija se nece promjenit, a ti nato nemozes uticati tako da ti je metla za sebe trosis. Da je internet i telefonija ove zemlje jedini problem ja bi pristao na to do sudnjeg dana! Pozdrav

Kratko i jasno
EON postize oko 100 - 150 kbit/s i kosta 30 dem mesecno
kartica za preporuku je tzv siemens tip ili SKY STAR 1
u svakom slucaju DVB tehnologiju koriste i drugi SISP-ovi, npr imas preko kiparskog isto proxy al garantuju 400 kbit/s za 80 dem mesecno

www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: SATELITSKI LINK - dali da bacam pare ?24.10.2001. u 02:01 - pre 274 meseci
Torbice jel bih mogao ja kod tebe da placam 80dem mesecno ali da mi garantujes 400KB/sec download preko proxyja ?
 
Odgovor na temu

Zoran Rašković
Serbia

Član broj: 95
Poruke: 1360
*.bct.bellsouth.net



+1 Profil

icon Re: SATELITSKI LINK - dali da bacam pare ?24.10.2001. u 02:49 - pre 274 meseci
ne moze!
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.3.EUnet.yu

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: SATELITSKI LINK - dali da bacam pare ?27.10.2001. u 21:35 - pre 274 meseci
mozes ti da imas terabitnu zemaljsku konekciju al ako onaj od koga skidas nema dovoljno dobru konekciju onda tebi download nece ici brzo

logicno
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

U--G
Hag - NL

Član broj: 623
Poruke: 379
*.speed.planet.nl

ICQ: 39908270
Sajt: www.radovac.com


Profil

icon Re: SATELITSKI LINK - dali da bacam pare ?27.10.2001. u 23:04 - pre 274 meseci
Mozes i ti i onaj sa koga skidas da ima tera konekciju ako je peering los mozes plakati.
Horror, and moral terror are your friends.
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: SATELITSKI LINK - dali da bacam pare ?28.10.2001. u 00:29 - pre 274 meseci
logicno
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: SATELITSKI LINK - dali da bacam pare ?

[ Pregleda: 4060 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.