Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc Access i Interface!!!!! Projekat

[es] :: Access :: Pomoc Access i Interface!!!!! Projekat

[ Pregleda: 1903 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

knezvlad6

Član broj: 169769
Poruke: 10
78.30.141.*



Profil

icon Pomoc Access i Interface!!!!! Projekat02.10.2008. u 17:43 - pre 190 meseci
Pozdrav svima...treba da uradim projekat iz predmeta softverski inzenjering. I uradim ja dokumentaciju i dijagrame koje je profesor trazio(ER,DTP,UML....) i sad ide tezi deo barem za mene....treba da uradim neku najosnivniju aplikaciju za temu koju obradjujem a to je Spa Centar(Frizersko,kozmeticki salon)...ako moze neka pomoc kako bih to mogao da odradim bilo bi dobro...koliko sam mogao da se raspitam ako budem radio bazu u Access-u kao da uradim interface prema bazi...nadam se da nije odgovor imas Wizard i to je to...znaci trebao bi da napravim neku aplikaciju koja bi imala izbor radnika koji radi tretman,zatim izbor tretmana,polje za unos cene....i naravno standardne opcije koje bi omogucile unos novih radnika i tretmana u bazu....svaka pomoc je dobrodosla
 
Odgovor na temu

domaci_a_nas
PHP developer

Član broj: 42333
Poruke: 524
*.dynamic.sbb.rs.



+8 Profil

icon Re: Pomoc Access i Interface!!!!! Projekat03.10.2008. u 20:38 - pre 190 meseci
Citat:
knezvlad6: polje za unos cene....
Mislim da je ovde cena ključna reč. Ti želiš da ti neko započne bazicu, napravi tabelice, pa onda još neko da ti uradi poneki mali query, pa onda formice, modulčiće, reportiće i tako... Što ne bi bar sam započeo, napravio tabele na osnovu dijagrama pa to okačio, možda ti se posle neko i javi.
Ozbiljan i odgovoran mladić
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Pomoc Access i Interface!!!!! Projekat

[ Pregleda: 1903 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.