Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

(Huawei MT882) M-tel +Ruter (Linksys WRT54G v2.2)

[es] :: SOHO Networking :: (Huawei MT882) M-tel +Ruter (Linksys WRT54G v2.2)

[ Pregleda: 2438 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

borke
Banja Luka

Član broj: 1141
Poruke: 14
*.teol.net.



Profil

icon (Huawei MT882) M-tel +Ruter (Linksys WRT54G v2.2)16.10.2008. u 23:31 - pre 189 meseci
Pozdrav
nisam puno radio sa Linksisima WRT54G pa bi molio nekoga da mi pomogne ako ima vremena, a radi se o sledecem.
Na jednoj lokaciji ima Huawei MT882 (bridz mod) i Linksis WRT54GL pppoe pravi konekciju na provajdera. Koristim DD-WRT rom v24 std i sve radi bez problema. Doduse malo tromo ali radi, nepuca veza i sl gluposti.

Na drugoj lokaciji ima MT882 (bridz mod) i Linksis WRT54G i sve ostalo je isto samo eto sto je razlika u Linksys-u ovdje je WRT54G v2.2. I nece pa nece... Znaci nema koji rom nisam probao .. Radilo bi to kad ja nebi zelio da to bude u bas ovakvoj config (DynDNS mi treba da radi, a jedino kad je MT882 na WAN portu i kad se konektujem preko pppoe vidi externu adresu i nju DynDNS obnavlja).

Jednu stvar doduse nisam uradio, nisam zvao M-tel da mjenjaju MAC adresu, a to mi je maloprije palo napamet jer nekad su to negdje kod provajdera radili nesjecam se gdje, ali sumnjam da je dotoga jer sam i na prvoj lokaciji ovo iskonfigurisao bez da sam javljao M-tel-u.
----------Evo sad sam provjerio u M-tel-u oni neganjaju MAC adrese tako da i ovo otpada tj. nije to problem

Ako neko ima jos neku ideju hvala mu ako nema mirise mi da cu sutra put podnoge pa u kupovinu novog Rutera :(.

Poz

[Ovu poruku je menjao borke dana 17.10.2008. u 09:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: (Huawei MT882) M-tel +Ruter (Linksys WRT54G v2.2)

[ Pregleda: 2438 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.