Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomoc oko izbora wireless-a u resniku

[es] :: Wireless :: pomoc oko izbora wireless-a u resniku

[ Pregleda: 1042 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

meagainstthemachine
bg

Član broj: 139262
Poruke: 2
*.my-trion.net.



Profil

icon pomoc oko izbora wireless-a u resniku10.01.2009. u 09:58 - pre 186 meseci
iam wireless preko jednog provajdera i 512 placam 1900 dinara ,preskupo je a +neefikasno (deshava se da mi mi d/l pada na 9kb/s i radio secka na 64k) pa sam mislila da ako ima neko ko bi mi predlozio provajdera kom bi eventualno mogla da pristupim poshto zivim u Resniku a josh uvek nemam uslova za ADSL (dok nam ne promene centralu koju menjaju naveodno vec dve godine) a SBB sam zvala 2 meseca svaki dan i iskulirali su me.
ako vec nije dozvoljena reklama provajdera ovde na forumu molila bih one koji imaju neku ideju da mi poshalju na pm.
unapred hvala.
njanja
 
Odgovor na temu

Strale
Posta Srbije
Surcin

Član broj: 59181
Poruke: 1015
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: pomoc oko izbora wireless-a u resniku10.01.2009. u 13:55 - pre 186 meseci
Bezi od tog triona ja sam bio kod njih i otiso sam, jer lika ne zanima tvoj kvalitet interneta nego samo pare koje mu dajes. Provajder je totalno neprofesionalan. Nazovi ove www.kbcnet.rs
 
Odgovor na temu

meagainstthemachine
bg

Član broj: 139262
Poruke: 2
*.my-trion.net.



Profil

icon Re: pomoc oko izbora wireless-a u resniku11.01.2009. u 00:11 - pre 186 meseci
oni ne pokrivaju resnik imaju pristupne tachke u pinosavi i rushnju.:(
njanja
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.magnetplus.net.



+69 Profil

icon Re: pomoc oko izbora wireless-a u resniku11.01.2009. u 09:22 - pre 186 meseci
Pa zar nije tebi najlakse da skeniras okolinui i vidis sta ima od ap-ova ? Ako ti za neke nije jasno da li su community mreze,ili su wireless isp-ovi,kopiraj ssid-ove ovde,pa cemo mozda moci nesto da iskopamo., a i vidim kad se ljudi raspitivali u ovoj temi http://www.elitesecurity.org/t261640-0 da im se javishe dvojica,valjda od razlicitih isp-ova.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: pomoc oko izbora wireless-a u resniku

[ Pregleda: 1042 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.