Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

veliki brat 2009.

elitemadzone.org :: MadZone :: veliki brat 2009.

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 17945 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.telenor.co.yu.



+19 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 18:20 - pre 185 meseci
@Nabukodonosor
Aj vazi,kad stavis silikone javi pa da buljimo i u tebe

Ne pratim VB, ali pratim razne sportske dogadjaje i mislim da od toga imam iste vajde koliko i da pratim VB.
Ne znam...meni je to zagluplivanje u oba slucaja, jedina razlika je sto su me odmalena naucili da gledam fudbal i sl. sportove.
Da se fudbal pojavio pre nekoliko godina, nisam siguran da bih pratio utakmice i nervirao se oko toga.

Mislim.... kome se gleda VB neka gleda, da nije gledan ne bi se ni prikazivao.Mene da neko pita zasto pratim sportske dogadjaje verovatno ne bih imao neki racionalan odgovor, ali posto me niko ne pita...koga briga za svo to zamlacivanje.
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 18:35 - pre 185 meseci
@Nebojsa Milanovic

Dosadan si. Sta ocekujes, da ti neko ispise svoj psiholoski profil?
Jednostavno, neko voli to da gleda, neko fudbal, neko da slusa muziku, neko da pije pivo a neko sok i pritom nema pojma zasto to voli. I bas ga briga, vazno da je zadovoljan dok to radi i da uziva u tome. Pitajte svoje zene sta misle o fudbalu i nemojte da se uvredite kad cujete odgovor. Za vecinu zena fudbal je debilizam i gubljenje vremena. Do pre par godina nisam propustao nijednu utakmicu a danas se pitam sto sam gubio vreme uz te gluposti.

Dakle, Nebojsa ti kao moderator ne bi trebao da spamujes temu i pitas gluposti samo jer ti satro nesto nije jasno.
Po tebi, niko ne bi trebao da gleda VB i sada treba da ti objasni svoju glupost.

 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 18:37 - pre 185 meseci
Smesno je porediti fudbal i VB. Evo jedne "male" razlike.

Gledate fudbal i klincu objasnjvate sta je to gol, sta je bek, sta radi vezni, kada je ofsajd...
Naucice nesto (pod uslovom da ne zna).
Mozda ce dobiti zelju da se bavi sportom.
Sutra ce sa drugarima pricati o potezu koji je napravio Ronaldinjio i tako rjesio utakmicu.

Gledate VB i klincu objasnjavate kako je neka tamo isfolirana plavusa sa ugradjenim silikonima postala poznata kada se udala za fudbalera.
Naucice kako se psuje i zabija noz u ledja.
Mozda ce dobiti zelju da se drogira i da bude "opasan baja" i da se "slika za televiziju" jer to donosi polularnost.
Sutra ce sa drustvom pricati kako je JK rekla onoj Sani da se nosi i tri i da je ona glavna zvjezda. Kometrisace koja ima manje celulita.

Stvarno nema razlike.

Zasto mi (stariji) gledamo sport?
Pa, hebi ga, naucili me kad sam bio klinac da je to dobro i da je bolje od gledanja VB i slicnih sranja.
Jos je bolje otici napolje i grati basket/fudbal, ali odnekud mora da se pocne
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 19:07 - pre 185 meseci
Nije bas sve tako crno-belo. Meni tako cale objasnjavao pa nista ....a moj stric svom sinu isto tako objasnjavao pa eno ga sin porastao, pa ne izbija iz kladionice.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 19:37 - pre 185 meseci
Ne kazem ja da je kod svih tako i da tako mora biti.

Eto, meni je cale objasnjavao (slicno), pa ne gledam fudbal stalno. Niti igram nesto cesto (jednom, dva puta u mjesec dana preko leta).
Ali cu svejedno veceras odgledati utakmicu, a na poluvremenu VB .

Edit:

Tuki cu da gledam fudbal. Sestrina drugarica i sestra gledaju VB. Dobro me ne ispolivase vrelom kafom kada sam pomenuo fudbal. Moram kod komsije.
Bas sam ih pitao "Zasto gledate, pa to je glupo, sta mozes da naucis?"
Odgovor: "Sta te briga, gledaj one tvoje bilmeze sto trce levo-desno kod komsije".
Nema logike.

[Ovu poruku je menjao Laki_Gen dana 10.03.2009. u 20:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Seraphim0301
Istocno Sarajevo

Član broj: 207987
Poruke: 1
*.teol.net.



+3 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 20:53 - pre 185 meseci
You really think people are going to be seduced by that?

I think he knows what Rome is. Rome is the mob. Conjure magic for them and they'll be distracted. Take away their freedom and still they'll roar. The beating heart of Rome is not the marble of the senate, it's the sand of the coliseum.

Kako neko rece,hleba i igara. ;) I to najnovija verzija.
Narod hoce da pusti mozak na pasu, tudji zivoti su ih uvijek interesovali i eto ti dobitne kombinacije.
Jos sto je najgore sve su jaci produkcijski i ne mozes a da ne znas sta se desava, svuda su, jos eto doveli i Canka! :D
Meni ne smetaju nek gleda ko sta hoce, dokle god budem imao off dugme na daljinskom. :D
Mada pametan covjek uci od svakoga ako nista barem kakav ne treba biti. I kakvih sve ljudskih psiha ima.
Oni mogu da dodju kao odlican socioloski eksperiment, ko ih bude gledao iz takvog ugla.

Poenta je da su ljudi pametno smislili koncept kojim ce da mlate pare, i da dizu prasinu jer na kraju krajeva, i mi koji ih ne gledamo,
upravo pricamo o njima. ;)
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8414
*.3dnet.co.yu.



+1354 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 21:02 - pre 185 meseci
Ima vrlo interesantnih komentara :)

Evo recimo jednog dobrog pitanja:

Citat:
A koja je razlika u pracenju npr. fudbala i VB ?


Po meni - vrlo mala. Da preciziram: govorim o gledanju fudbala, ne o igranju.

Dominantan razlog zbog koga je fudbal toliko gledan je što se lako gleda. Dakle, velika lopta koja sporo ide i koja se zbog toga lako prati i eto zabave za raju.

A evo odmah i potvrde da to gleda sličan profil ljudi (bez uvrede, naravno):

Citat:
mrkii: Do pre par godina nisam propustao nijednu utakmicu a danas se pitam sto sam gubio vreme uz te gluposti.


 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.152.*



+558 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 21:08 - pre 185 meseci
Citat:
DaliborP: Tako je. Stabilan i uravnotezen covek svoje frustracije leci gajenjem prepelica u podrumu i suludom politicko-socijalnom raspravom sa ljudima 20 godina mladjim od sebe na tehnickom forumu. To zvuci dosta bolje od Skandala.

Malo mi je dosadno, a kad si vec pomenuo ovo, ja bih da se malo vratim na to. Pa ja sta da radim sto su vecina mojih ispisnika postali smaraci i hodajuci lesevi koji pricaju o pdv i bizmisu i svetskim ekonomskim krizama ili su postali bozemesakloni patriote, ili religiozni fanatici ili publika za velikog brata ili stagod slicno bolesno? Kako nisam imao s kim da ostanem mlad kad su svi ostarili, ko onaj iz pesme, ja sam onda morao da nadjem alternativna resenja. Sta tu ima lose? To treba plus da mi bude a ne minus, kako ti to hoces da predstavis. Najvaznije je da covek ostane duhom mlad a to sto telo stari, pa to ne moze da se zaustavi, ali nije ni razlog da covek zbog toga sam sebi sputava duh, kad vec ima onoliko onih koji to pokusavaju da mu urade umesto njega. Ovo neprocenjivo znanje i veliku tajnu koju sam ti sad otkrio ces i ti da naucis, kad postanes star koliko i ja. To jest, ako ostanes normalan i ne zastranis mnogo zbog tog citanja Skandala, gledanja velikog brata i zbog racunanja nekih brojki i pedevea.
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.200.205.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 21:23 - pre 185 meseci
Izgleda da je tebi i "mlad mozak" ostao zarobljen u telu odraslog coveka.
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 21:44 - pre 185 meseci
Ne daj se, Lesli.
Ne daj se godinama, moj Lesli,
drugacijim pokretima i navikama,
jer jos ti je soba topla............
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
93.86.219.*



+35 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 22:31 - pre 185 meseci


Citat:
Kako nisam imao s kim da ostanem mlad kad su svi ostarili, ko onaj iz pesme, ja sam onda morao da nadjem alternativna resenja.


Citat:
pitikovski: Ne daj se, Lesli.
Ne daj se godinama, moj Lesli,
drugacijim pokretima i navikama,
jer jos ti je soba topla............





 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 22:46 - pre 185 meseci
Citat:
Po meni - vrlo mala. Da preciziram: govorim o gledanju fudbala, ne o igranju.

Dominantan razlog zbog koga je fudbal toliko gledan je što se lako gleda. Dakle, velika lopta koja sporo ide i koja se zbog toga lako prati i eto zabave za raju.

A evo odmah i potvrde da to gleda sličan profil ljudi (bez uvrede, naravno):

Evo i odmah potvrde kao se pomocu puno reci moze reci... nista (bez uvrede , naravno). hihi
 
Odgovor na temu

Seraphim0301
Istocno Sarajevo

Član broj: 207987
Poruke: 1
*.teol.net.



+3 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 22:47 - pre 185 meseci
Samo tako Lesli ! ;)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
77.46.248.*



+558 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 23:31 - pre 185 meseci
Citat:
Mitrović Srđan: Izgleda da je tebi i "mlad mozak" ostao zarobljen u telu odraslog coveka.

Tacno, to i jeste cilj. Kad moze Umberto Eko da kaze kako najradije cita Andersenove bajke i Dilan Doga, sto ja ne bih mogao? Mlad, mlad, jasta, a to je zato sto ga stalno vezbam uz omladinu, da mi ne zakrzlja nego da ostanem i ja mladjahan i da ne postanem ozbiljan junak mrka brka koji prica o pedeveu. O cemu bih ja uopste i pricao sa mojim ispisnicima od kojih je ogromna vecina propala, kao sto je opisano, pa postala publika za veliku braću, trac novine i nekakve pedeve formulare, za ove forume nisu culi, poslednji put su recimo sta znam, kupili "nosac zvuka" , dok jos CD nije bio omasovljen a mp3 ne znaju ni sta je, osim kad im deca traze da im kupe neke za njih cudne zvrcke sa jos cudnijim imenima. Oni moji ispisnici koje sam poznavao vise ne postoje, prema tome nema potreb da se druzim sa ovim zalosnim i sumornim praznim ljusturama. Tako ce i tvoji, to jest, mozda nece jer si ti izgleda vec postao publika za veliku bracu, vi cete pa kontra, da sedite i podsmevate se onim vasim ispisnicima koji ce da postanu kao ja. To mu dodje ko jedan sto kad smo bili tamo negde prva godina gimnazije i radili stvari koje se tad obicno rade, pa kaze on, "e bre, ja bre mislim da svi ovi sto ne puse, oni su bre mnogo glupi". Koji pacijent, jos tad bio. Tako isto i gledaoci velike brace verovatno misle za ovakve kao ja da smo velike budale. Meni to ni najmanje ne smeta, sta, neka cveta hiljadu cvetova, rek'o drug Mao. Samo da su mi oni zivi, zdravi i zadovoljni pa da mogu da gledaju veliku bracu i da citaju skandale, jer zna se, dok je ovaca biće i šišanja.
 
Odgovor na temu

drbogi

Član broj: 5045
Poruke: 601
212.200.213.*

ICQ: 454238854


+3 Profil

icon Re: veliki brat 2009.10.03.2009. u 23:42 - pre 185 meseci
Citat:
Nebojsa Milanovic: Ima vrlo interesantnih komentara
Dominantan razlog zbog koga je fudbal toliko gledan je što se lako gleda. Dakle, velika lopta koja sporo ide i koja se zbog toga lako prati i eto zabave za raju.



U pravu si za ovo 100%, npr. meni kod hokeja na ledu smeta što pola utakmice ne mogu da lociram pak, (pločicu). Sve drugo je ok, pravi sport, ali ne vredi to ništa, kad ja "loptu" ne vidim. Još kad izbrendiraju led...

 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8414
*.3dnet.co.yu.



+1354 Profil

icon Re: veliki brat 2009.11.03.2009. u 00:19 - pre 185 meseci
Pogledaj samo stoni tenis: Apsolutno genijalna igra, prepuna vrhunske tehnike, brzine i refleksa, svaki udarac je prava nauka.

Ali džabe, teško se gleda i raja to ne gleda - gleda fudbal gde igrač 4% utakmice ima loptu, a svo ostalo vreme pretrčava teren levo-desno (ili čak ni to).

Ali pošto je lakoća gledanja glavni kriterijum -fudbal je najgledaniji.
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: veliki brat 2009.11.03.2009. u 00:32 - pre 185 meseci
A kuglanje?

A u vezi hokeja, kada se gleda u HD-u lepo se vidi pak.
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.200.205.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: veliki brat 2009.11.03.2009. u 00:57 - pre 185 meseci
Citat:

prava nauka.

Ali džabe, teško se gleda i raja to ne gleda - gleda fudbal gde igrač 4% utakmice ima loptu, a svo ostalo vreme pretrčava teren levo-desno (ili čak ni to).

Ali pošto je lakoća gledanja glavni kriterijum -fudbal je najgledaniji.


Eh gde me nadje :) ja prosto obozavam stoni tenis i igram ga svaki dan bar po 1-2 sata. Dok fudbal npr igram jednom nedeljno (termin). Definitivno mnogo zanimljiv i dinamican sport stoni tenis :)
Kod fudbala mi najvise smeta sto traje jebenih 90 minuta smaranja i trckaranja zbog par akcija i golova.


Sto se tice Lesli Eldridz-a covece nadji hobi neki ***ote. Stvarno nemam reci za tebe koje ne ukljucuju psovane
i pljuvanje zbog kojih bi bio sankcionisan. Generalno gledajuci mislim da svima jako ides na k****.
Ne mislim na ovu temu generalno vec na sve proseravas se kao da si izmislio kulturu / misljenje itd itd.
Kao da si posrkao na cevcicu svu pamet sveta pa nama ovde prodajes muda za bubrege. Alo brate koji si ti faktor da gledaoce VB ili gledaoce bilo cega zoves ostecenim / retardiranim / _you_name_it.

COSAK!

[Ovu poruku je menjao Mitrović Srđan dana 11.03.2009. u 02:09 GMT+1]
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
79.101.231.*



+558 Profil

icon Re: veliki brat 2009.11.03.2009. u 09:58 - pre 185 meseci
Nikakav nisam faktor brate al ih opet nazivam, a nazivaj i ti mene kako hoces, evo, ja se ne ljutim. Uz to, imam i hobi, eto, a to je da ovako iz fotelje u casovima dokolice nerviram ove sto su se oslobodili pa okupirali sve svojom velikom bracom i skandalima i pisanjem "će te" , "će mo" , "ićiću" i slicno. To je zato sto sam kukavica, pa ih nerviram daljinski a ne smem ovako licem u lice. Sta da radis, frustriran sam ja sam, a mora i takvi da postoje, jer kako bi se onda znalo ko je hrabar a ko nije i ko je frustriran a ko nije?

[Ovu poruku je menjao Lesli Eldridz dana 11.03.2009. u 11:16 GMT+1]
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: veliki brat 2009.11.03.2009. u 10:05 - pre 185 meseci
Citat:
Nebojsa Milanovic: Pogledaj samo stoni tenis: Apsolutno genijalna igra, prepuna vrhunske tehnike, brzine i refleksa, svaki udarac je prava nauka.

Ali džabe, teško se gleda i raja to ne gleda - gleda fudbal gde igrač 4% utakmice ima loptu, a svo ostalo vreme pretrčava teren levo-desno (ili čak ni to).

Ali pošto je lakoća gledanja glavni kriterijum -fudbal je najgledaniji.

Znaci fudbal se "lako" gleda pa je zato najpopularniji. I po tebi nema razlike izmedju fudbala i VB-a. Stvarno si odlicno to primetio.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: veliki brat 2009.

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 17945 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.