Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

AMD zvanično predstavio prvi DirectX 11® GPU

[es] :: Video karte i monitori :: AMD zvanično predstavio prvi DirectX 11® GPU

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3842 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sapphire
Denis Biondić
.NET software developer
Nürnberg, Germany

Član broj: 213086
Poruke: 290
62.113.2.*



+6 Profil

icon Re: AMD zvanično predstavio prvi DirectX 11® GPU04.06.2009. u 17:07 - pre 182 meseci
Citat:
nkrgovic:Bez ikakve zelje za flame-om, crytek pravi vec treci engine, koji ce tehnicki mozda biti odlican, ali igre su dosadne. Retki su oni koji mogu da igraju igru zato sto je grafika dobra, vecina ipak zeli zabavu i dobru pricu.


Nekada je igru prodavala atmosfera i prica. Dovoljno se sjetiti Resident Evil-a 1, 2 i 3 (gledajuci nekada, na PS1). Danas (velikim djelom) vladaju gluposti poput Sims-a, Spore-a i ostalih nebuloza. Marketing donosi zaradu, i najuspjesnije su kompanije koje uspiju natrpati 48 verzija Fife, Formule 1 i Moto Crossa za Bozicnu ludnicu na Zapadu.
Ipak, ne kazem da danas ne postoje igre sa "pricom", i pogotovo atmosferom. Samo kazem da ih je dosta manje.
My programs don’t have bugs, they just develop random features.
 
Odgovor na temu

Ha-Nocri

Član broj: 45144
Poruke: 1192
93.86.30.*



+10 Profil

icon Re: AMD zvanično predstavio prvi DirectX 11® GPU04.06.2009. u 18:25 - pre 182 meseci
Evo još detalja:
http://vr-zone.com/forums/4385...-name-and-specs-revealed-.html

I za NVIDIA-u:
http://www.brightsideofnews.co...ce-gtx380-clocks-leak-out.aspx
i5-750 @4GHz with CM Hyper 212+
GTX 580 Lightning XE 3GB
Corsair HX750
CM Sniper
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.dynamic.sbb.rs.



+537 Profil

icon Re: AMD zvanično predstavio prvi DirectX 11® GPU05.06.2009. u 08:23 - pre 182 meseci
Citat:
Ha-Nocri: @Miroslav
Da, to tek neću razumeti, igranje fps-ova na gamepadu lol
Baš nedavno naišao na neki text o nekoj igri koja je izašla za XBox i PC i možeš je igrati u mreži protiv igrača bilo koju od te dve platforme da imaju. Osrednji igrač na PC-u je pobeđivao najboljeg na konzoli upravo zbog mnogo intuitivnijeg načina upravljanja, kezboard + mouse. Mislim da bi trebao da se malo edukuješ pre nego što počneš da išta tvrdiš. I vidim kako si igrao kada nisi mogao da rešiš problem Obliviona da ti ne puca. Ali na kraju, ako si ti zadovoljan sa konzolom uživaj. Ko sam ja da ti to sporim



Ne razumeš igranje FPSa na gamepadu?
Milioni ljudi pika halo3, Killzone2 i čekaju prokleti Crysis2. Sve što treba da uradiš je da probaš. Killzone2 u multiplyeru je neuporedivo zabavniji od CSa.

Da se edukujem pre nego tvrdim da je udobnije igranje na konzoli? Igrao sam se 15 godina na PCu i iskreno, žao mi je tog vremena, trebalo je konzolu ranije da kupim.

Što se Oblivona tiče, pokušavo sam mnogo toga i na kraju digao ruke, jer ja hoću da se igram, ne da gubim vreme u pokušajima da nateram igru da radi. Posle nekog vremena sam čuo da je samo trebalo da zamenim CPU jer šatro to se dešava na AMD procesorima. Ja da menjam pola računara zbog jedne igre? Ne hvala, ali podržavam princip, u tom sam poslu.
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
212.200.221.*



+21 Profil

icon Re: AMD zvanično predstavio prvi DirectX 11® GPU05.06.2009. u 10:48 - pre 182 meseci
A da ste ovorili posebnu temu "Igre: Console vs PC" (mozda u Advocacy forumu?)

 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.dynamic.sbb.rs.



+537 Profil

icon Re: AMD zvanično predstavio prvi DirectX 11® GPU05.06.2009. u 11:28 - pre 182 meseci
Ummm, takav fanboy fest vam stvarno ne treba. :)

OK, skrenuli smo s teme, amtputirajte sav offtopic i sklonite negde u madzone (i zaključajte).

Ja se izvinjavam. Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Moderator
Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.adsl-1.sezampro.yu.



+3779 Profil

icon Re: AMD zvanično predstavio prvi DirectX 11® GPU05.06.2009. u 12:41 - pre 182 meseci
Tema je takva da je logicno bilo zakljuciti da je moguc ovakav njen dalji razvoj Neka ostane ovako, ali gledajte da se drzite teme, ako eventualno neko ima nesto da doda, ili ce u suprotnom biti zakljucana. [off-topic]Licno nemam nista protiv konzola za igranje a ni PC-a koji su optimizovani za igranje. Svako neka kupuje ono sto mu odgovara.[/off-topic] I ja bih se brzo smorio kad bih usao u ovakvu diskusiju jer vise nemam potrebu da moja bude zadnja. Suprotstavljenih subjektivnih stavova, koji su u vecini slucajeva objektivno nebitni, ce uvek biti dok je ljudi

[Ovu poruku je menjao Binary Mind dana 05.06.2009. u 18:28 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: AMD zvanično predstavio prvi DirectX 11® GPU

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3842 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.