Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 89450 | Odgovora: 447 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.222.*



+471 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 11:31 - pre 177 meseci
Nemoj Dimkoviću da se praviš da ne znaš šta znači " antikomunisti su mi gori od komunista". Antikomunisti su ovi novi što 20 godina govore " bando crvena " i to im je sav uspeh u životu. To i da uđu na Šojićevu listu.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.rs.



+8 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 12:17 - pre 177 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ma da, svi su oni komunisti ...


da da, nisu oni komunisti ... ko sto nisu ni "Die Linke" na susednoj temi.

Citat:
CGIL je italijansko sindikalno udruzenje.
formirano je dogovorom izmedju socijalista, komunista i demohriscana "paktom u rimu" juna 1944. godine.
1950. demohriscani i socijalisti se odvajaju i formiraju CISL, i od tada je CGIL pod uticajem komunisticke partije italije (PCI).

od svog osnivanja CGIL je najuticajniji italijanski sindikat.
broji preko 5,5 miliona clanova.
......itd.......


http://en.wikipedia.org/wiki/I...eneral_Confederation_of_Labour

dimke, znam ja da si ti vest u tom guglanju, znas da pronalazis te dijagrame i to, imas brz internet ......
... ali znas u cemu je problem?

ti to sto pronadjes ne znas da procitas.
... evo mrle da te nauci par trikova:

kada vidis rec demokratija - to citas kao demokratura.
kada vidis slobodno trziste - to citas kao sloboda za kleptomane.
kada vidis sloboda - to citas kao paranoicna ksenofobija.
... itd......

i dimke, ja ti lepo kazem - bolje ti je da odma' predjes na nasu stranu.
mojne posle da bude kasno.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 12:32 - pre 177 meseci
Smaraj smaraj Mrle, nego probaj ti tim silnim "komunistima" u Italiji da objasnis neka glavna pravila igre u komunjizmu i cega ce morati da se odreknu - pa da vidimo koliko ce njih da ostane... lako je tudjim q gloginje mlatiti :)

Najbolesnija ideologija pored fasizma - da neki nesposobni lenji mamlaz i doktor nauka primaju jednako "po potrebama" i da se ljudima otima radom stecena imovina sve kako "proletarijat", tj. samoproklamovana banda najbucnijih mediokriteta, kaze... pali bre.

Meni nije jasno samo kako posle "epic fail" momenta krajem 80-tih, gde su skoro svi "komunisticki projekti" bankrotirali i zavrsili u gladi i nemastini neko i dan danas moze da propagira tako besmislenu ideologiju...

Dokazali ste gde god da ste se pojavili da ostaje pustos i nemastina. Prosao vam rok trajanja - usmrdeli ste se :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.241.*



+558 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 14:55 - pre 177 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Najbolesnija ideologija pored fasizma - da neki nesposobni lenji mamlaz i doktor nauka primaju jednako "po potrebama" i da se ljudima otima radom stecena imovina sve kako "proletarijat", tj. samoproklamovana banda najbucnijih mediokriteta, kaze...
A gde je to i kad bilo?
Citat:
Ivan Dimkovic:Meni nije jasno samo kako posle "epic fail" momenta krajem 80-tih, gde su skoro svi "komunisticki projekti" bankrotirali i zavrsili u gladi i nemastini neko i dan danas moze da propagira tako besmislenu ideologiju...
Pa mozda nisu imali fondove od 100 hiljada milijardi nepostojecih para iza kojih stoji samo rec drzava da postoje (gde su, neka ih pokazu, ili neka pokazu bilo sta realno postojece sto vredi toliko) da spasu propali "sistem" kao neki, pa da ih daju nekim privatnim firmama da ne propadne par privatnih banaka i da se ne bi "sistem" raspao, a vi im aplaudirate. To cak ni u SSSR nije bilo, pa ni ovde, evo, ovde su "komunisti" Fikreta Babu Abdica uhapsili a firmu mu razbucali zbog istog zbog cega ovi tvoji dadose te zajednicke "hiljade milijardi dolara i evra" zajednickih para privatnim bankama. Samo, ko ne plati na mostu platice na cupriji, to se zna.
Citat:
Ivan Dimkovic:Dokazali ste gde god da ste se pojavili da ostaje pustos i nemastina.
Za razliku od ovih "tvojih" koji donose samo prosperitet i izgradnju, kao sto vidimo. Nemoj be da si deca. Taman si poceo da budes normalan. Sve su to ista gona. Ovi samo imaju bolju zvaku, a sa druge strane, komunisti bar nisu bili pikice koje se kriju iza nekih artija i blebetajucih manipulacija, nego su uzimali sta hoce i radili sta hoce, boleo ih organ za bilo koga, i niko nije smeo da pisne, kao pravi baje.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 15:46 - pre 177 meseci
Lesli, briga mene za ideologiju, to su zvake za budale - fakat jeste da bi meni neki novi proleteri dosli na vrata i uzeli ono sto misle da meni ne treba da pripada.

Haha bili skoro izbori ovde, i videh tu i tamo reklame neke smesne komunisticke partije (prave, ne Die Linke)... covece kakve njuske na slici, tacno mogu da ih zamislim - vasar najgorih i najnesposobnijih mediokriteta ciji je jedini zajednicki imenitelj nesposobnost i lenjost, koji bi preko tudje grbace da "ostvare svoja prava" ...

Zbog toga sasvim podrzavam drzave u kojima je dozvoljeno posedovanje oruzja... pametni Ameri, ako se neko seti da organizuje tzv. "revoluciju" - moze, nema frke... cekace ih malo olova u vugla.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 15:53 - pre 177 meseci
Citat:
Lesli Eldridz:Sve su to ista gona. Ovi samo imaju bolju zvaku, a sa druge strane, komunisti bar nisu bili pikice koje se kriju iza nekih artija i blebetajucih manipulacija, nego su uzimali sta hoce i radili sta hoce, boleo ih organ za bilo koga, i niko nije smeo da pisne, kao pravi baje.

Ovo sve stoji...osim onoga na kraju, da su bili baje...

Debelo su oni cvikali za svoju guzicu...Da su bili baje, ne bi postojali oni silni Staziji, KGBovi, Sekuritatee, DBovi...

"Baje" su toliko bile "omiljene" da su tajne policije radile prekovremeno.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.241.*



+558 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 16:36 - pre 177 meseci
Isti q.Sad ne postoje razne udbe svuda? Zasto zavaruju poklopce za sahtove u svojim zemljama i 100 hiljada policajaca grada Cikaga obezbedjuju svaki skup na kome se takvi okupljaju, kad su tako omiljeni? Sve su to ista gna i sve to sto pricate je sitnosoptvenicka propaganda kojom su nekima budale isprale mozak devedesetih ili mozda njihovi nazovi roditelji pre toga koji su deci pricali price o politici (takve bi trebalo prve ukloniti kao stetne) , a samo se rezultati vaze.

Boli me q sto su "komunisti" oduzeli nekim u kosmickom smislu nevaznim budalama "posteno zaradjeni kapital". Evo, zato je sad Ivan vazan u kosmickom smislu, ili ti ili ja ili bilo ko? Niko na svetu u krajnjoj liniji nije vazan nikome osim sebi, a i to je nevazno za siru sliku. Ono sto je vazno je da su te neke osobe X, etiketa nije vazna, ovde, u ovoj zemlji znaci, napravile celokupnu infrastrukturu ove zemlje, izvrsili industrijalizaciju, opismenili stanovnistvo, iskorenili bolesti itd. I to za oruzjem u Americi su detinjarije. Mozes da imas sto hiljada pusaka, ako drzava resi da ti oduzme "posteno zaradjen kapital" zbog visih ciljeva oduzece ti ga, tako je bilo od kad je sveta. To su toliko smesne stvari koje pricate kao da imate pet godina. Stiso on igracke pa ne daje. Koga briga da li neki patuljak daje il ine daje, ima ti opale dve uvratnice pa da se pusis, ako se tako dogovorimo, a ovde su se bili tako dogovorili i tacka. Nema vise vraćke. U pravu je Ventura, sve, ili uglavnom sve sto su oni radili ovde je odobravano od naroda, a vi sad mozete da lazete koliko hocete i da ponavljate te budalastine, ali se zna ko je i kako plakao za drugom Titom, ko je psovao Slovence sto predlazu da se ukine stafeta, pa cak i kome i dan danas nedostaje socijalizam i rado bi se vratio u njega. Itd.

Derete se samo zato sto ste provaljeni i sto neki vide da ovo sto rade "vasi" da "ocuvaju privredu" a sto ni "komunisti" nisu radili. Sitni i odvratni gmizavci, najstetniji od svih gmizavaca koji su ikad gmizali zemljom. Eno ga jedan sto je posteno zaradio kapital, oduzelo mu 9 stanova od 24 koliko je ukrao muckajuci u skaldu sa propisi. Aj će placemo.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 16:43 - pre 177 meseci
Citat:
Lesli
Mozes da imas sto hiljada pusaka, ako drzava resi da ti oduzme "posteno zaradjen kapital" zbog visih ciljeva oduzece ti ga, tako je bilo od kad je sveta


Pa da, sve je to isto Lesli - opste je poznata cinjenica da su u civilizovanim zemljama praktikuje otimanje tudje imovine, ono van izuzetnih slucajeva...

Tako da, opstom relativizacijom, postaju iste Staljinove cistke i neko prinudno otkupljivanje kuce na buducem auto-putu u Francuskoj...

Postaju potpuno isti Stazi u DDR koji je imao na stotine hiljada uhoda u obicnim gradjanima i neka bezbednosna sluzba na zapadu...

Jeste, da... u glavama ludaka :)

Nego vidis - Lesli, mene boli ona stvar za "one" i "ove" - gledajuci samo moju guzicu, ja sam svestan da imam mnogo vise nego proleteri, i to sto imam sam stekao iskljucivo svojim radom - koji bi sigurno odlucili da mi oduzmu ono sto sam posteno stvorio zbog "jednakosti" - sta da ti kazem, od mene jedino mogu da dobiju onu stvar.

A to isto misli i >90% ljudi koji posteno rade i zaradjuju u zivotu. Zato ste danas statisticka greska.

Citat:

Sitni i odvratni gmizavci, najstetniji od svih gmizavaca koji su ikad gmizali zemljom. Eno


Hihihi - ovo je pogled klasicnog proletera na svet... Gmizavci da da... jedino vas zeza sto je broj proletera solidno opao u poslednje vreme tako da neku epizodu "revolucije" neces skoro gledati.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 16:45 - pre 177 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Isti q.Sad ne postoje razne udbe svuda?

Ima, ima...Ali onakvih, sto su stvarale gulage, gole otoke...vala nikada nije bilo, a valjda nece vise nikada ni biti.

Mozda su za tebe sve tajne policije iste, sta znam...

Citat:
Lesli Eldridz:Boli me q...

Svako svoju ranu lize.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-135-49.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 16:49 - pre 177 meseci
Citat:
vilil1
Ima, ima...Ali onakvih, sto su stvarale gulage, gole otoke...vala nikada nije bilo, a valjda nece vise nikada ni biti.


a guantanamo bay?

ali ni jedno "drustveno korisno udruzenje" se ne moze meriti sa sekuritateom,cija arhiva se proteze na 10 km...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.241.*



+558 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 16:51 - pre 177 meseci
Jest, u normalnim zemljama se samo pod maskom "ocuvanja sistema" 1000 ili 100 hiljada puta vise tudje imovine nego sto su "oduzeli" zli komunisti presipa privatnicima.

To da li ce da neko oduzima ili nece to se ti ne pitas. Ako nekad rese da ti iz nekog razloga oduzmu zbog nekog opsteg dobra, ima da ti oduzmu i tacka, a ti se deri i vristi koliko hoces. Recimo sta znam, da je uradio onaj asteroid od pre neki dan negde, i sad udari nekakva kriza, ko ce da pita nekog Ivana sta on hoce? Ili stvarno bude neka pandemija neke tajanstvene bolesti kao sto je bila kuga, recimo rasiri se ebola, za to sam cuo, a verovatno postoji jos slicnih virusa. Koga briga tada za nekog Ivana i sta on hoce i sta nece. Nece ni ćuran na svadbu pa ga odnesu uz muziku.

BTW, pa to su sve bili izuzetnio slucajevi i izuzetna situacija. Izuzetni slucajevi su bili lopovi koji su muckajuci u skladu sa propisi prisvojili prirodna bogatstva, a izuzetna situacija je bila sto je bio rat a onda je obnavljana zemlja. Koga briga za patuljke. Oni treba da budu srecni i zahvalni sto nisu zatrti svi do poslednjeg, a vi ste neozbiljni inace se ne bi drali nesto besmisleno i nevazno.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.241.*



+558 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 16:53 - pre 177 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:A to isto misli i >90% ljudi koji posteno rade i zaradjuju u zivotu. Zato ste danas statisticka greska.
ma koji smo to mi? Ja nisma komunista nit sam ikad bio. Samo ne moze da lazete.
Citat:
Ivan Dimkovic: ...tako da neku epizodu "revolucije" neces skoro gledati.
Jedina revolucija koju bi ja podrzao je neka planetarna kuga, da se smanji broj mudraca. Boli mene organ za sitne gmizavce i za njihove revolucije. Ja samo pisem sta je sta, a ti si zadojen propagandom i obican inadzija. Prava srbenda.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.241.*



+558 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 16:54 - pre 177 meseci
Citat:
vilil1: Ima, ima...Ali onakvih, sto su stvarale gulage, gole otoke...vala nikada nije bilo, a valjda nece vise nikada ni biti.
Pises nesto bezveze. To stvaraju i sad, samo ti na Tv ne govore da stvaraju. Sve je to uvek isto bilo, samo ste vi zaslepljeni.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 16:56 - pre 177 meseci
Guantanamo bay?

Za pocetak, u Guantanamo Bay je zavrsilo samo par drzavljana USA/Kanade - ostali su ekipa pokupljena sa razno-raznih USA ratista.

Bez ulazenja koliko je to ratiste legalno (Irak svakako nije), i koliko je sam Guantanamo legalan (nije, prosudio cak i USA sud) - Guantanamo je zatvor za ratne zaroboljenike (termin koji oni ne koriste kako bi izbegli zenevsku konvenciju)

Kakve to veze ima sa represijom komunistickih tajnih sluzbi nad sopstvenim stanovnistvom??!?! A o brojevima da ne pricamo - par stotina ratnih zarobljenika vs. MILIONI drzavljana sopstvene zemlje... Alo...

A upravo je o tome stvar - komunjare su ubijale, zatvarale i pljackale sopstveni narod i odrzavale svoj sistem totalnom diktaturom kroz instrumente sile i opste cenzure.

SFRJ je bila "lajt" verzija svega - imala cak i trzisnu ekonomiju, ali opet - pad SFRJ je klasican komunisticki pad, sistema koji se oslanjao na jedno lice, lokalnog nepogresivog diktatora partije. Kada je diktator odapeo, ceo sistem je pao kao kula od karata.

Uzgred, @Lesli, svaka cast SFRJ firmama i drzavi za industrijalizaciju i opismenjavanje Jugoslavije... ali to ih ne oslobadja krivice za stvaranje poslusnicke puzave partijske drzave (od cega Srbija i dan danas pati - jedina zemlja u Evropi sa pravima "partija" kodifikovanim u Ustav), za goli otok, za otimanje imovine nevinim ljudima i tako dalje...

Znas - bez zelje da ovde pravim direktno poredjenje, i Hitler je industrijalizovao Nemacku i svi istoricari se slazu da je sledio bum njihove ekonomije.. opet, to ga ne oslobadja krivice za strahote ucinjene posle.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 16:59 - pre 177 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Pises nesto bezveze. To stvaraju i sad, samo ti na Tv ne govore da stvaraju. Sve je to uvek isto bilo, samo ste vi zaslepljeni.

Ha, ha, ma daaj, sta pricas...ajde Horvat sto poredi G. Bay sa ovima, mlad je ne zna...Ali ti bar ne bi trebao, ti valjda znas i ako hoces mozes reci istinu, a ne ovako.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.241.*



+558 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 17:00 - pre 177 meseci
Dobro, nije bilo dovoljno golih otoka. Ja bih i sad jedan otvorio, mada se ruku na srce ni bih time ni zamarao, jer ima jedan sto je bolji bio u tim stvarima.
Citat:
Ivan Dimkovic: A upravo je o tome stvar - komunjare su ubijale, zatvarale i pljackale sopstveni narod i odrzavale svoj sistem totalnom diktaturom kroz instrumente sile i opste cenzure.

SFRJ je bila "lajt" verzija svega - imala cak i trzisnu ekonomiju, ali opet - pad SFRJ je klasican komunisticki pad, sistema koji se oslanjao na jedno lice, lokalnog nepogresivog diktatora partije. Kada je diktator odapeo, ceo sistem je pao kao kula od karata.
Sistem je pao zato sto su ga srusili nacionalisti i lopovi da bi opljackali zemlju, a sto se tice "svog naroda" niko nije vrsio nikakavu represiju ni nad kime osim nad narodnim neprijateljima.

Lupetate gluposti. Rekli smo da prvio morate da prestanete da se brijete gumicama, onda cemo da pricamo ozbiljno.
Citat:
28. 02. 1990.
Vec mi se gadi od svacije spremnosti na osporavanje svega sto je za vreme komunizma ucinjeno. Kao da su svi orni da razore sve sto je stvoreno. Kao da su u toku minulih pedeset godina postojali samo komunisti. I kao da su svi komunisti bili zlocinci ili kapoi u logorima. Biti antikomunist danas kao da je pitanje prestiza.

5. 08. 1990.
Od Srbije nista ocekivati ne mogu:
- dok je bila u sklopu komunisticke despotije, ganjali su me fanatici i cankolizi zato sto nisam hteo da velicam tiraniju i sto mi je individualna sloboda bila najvisi cilj;
- sada, u haosu nacionalnog ludila, odbacuju me rodoljubi i sicardzije zato sto necu da uzdizem svoj narod, jer ne mogu da blatim ostale.

Borisav Pekic
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-135-49.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 17:00 - pre 177 meseci
pa ima veze upravo te,sto se i u gb trpaju ljudi pod "optuzbom" da su teroristi i sta ti ja znam,opasnost za drzavnu bezbednost,poput golog otoka,s razlikom koju si upravo i ti naveo,da su u gb uglavnom stranci a ne ameri

dok su to,kako vi to volite reci,"komunisticke zemlje",resavale po kratkom postupku [a i njihovi kompanjoni "demokratske zemlje"] u stranim drzavama

edit:@lesli,a sta je bilo za vreme informbiroa?
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.241.*



+558 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 17:02 - pre 177 meseci
Sta je bilo, Tile ebo kevu rusofilima aka anticivilizacijskim elementima. Tacno ono sto je i trebalo da bude i treba opet.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip.t-dialin.net.



+7181 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 17:04 - pre 177 meseci
Citat:
Lesli
Sistem je pao zato sto su ga srusili nacionalisti i lopovi da bi opljackali zemlju, a sto se tice "svog naroda" niko nije vrsio nikakavu represiju ni nad kime osim nad narodnim neprijateljima.

Lupetate gluposti. Rekli smo da prvio morate da prestanete da se brijete gumicama, onda cemo da pricamo ozbiljno.


Da nisu mozda i korisnici kompjutera bili "narodni neprijatleji" kada su zabranili uvoz racunara 80-tih?

A da... jesu :)

Cuj nije bilo represije... moja pokojna baba bila slata u sve vukojebine jer je odbijala da postane clan Partije, zena nikad nije napredovala a radila svoj posao posteno kao nastavnica...

Pa da, trebala je da postane clan "Partije" i sve bi bilo OK - znaci represije nije bilo, samo si morao da klimas glavom :)

Toliko nije bilo represije da su svi masovno odbacili komunizam cim im se ukazala prva prilika slobodnih izbora - vrlo zanimljivo, ako je sistem bio tako dobar kako li su svi jedva cekali da ga zbace.

To sto pisete ti i Mrle zvuci kao pateticni B horor film iz 60-tih - toliko krivljeje stvarnosti je vec previse i za bajke.

Citat:
Horvat
pa ima veze upravo te,sto se i u gb trpaju ljudi pod "optuzbom" da su teroristi i sta ti ja znam,opasnost za drzavnu bezbednost,poput golog otoka,s razlikom koju si upravo i ti naveo,da su u gb uglavnom stranci a ne ameri


Ajde saberi ti malo cifre, i jos po koje fakte... GB sa par stotina i komunisticki gulazi sa N miliona, GB koji je posle 3 godine prestao da prima nove zatvorenike, vs. decenije i decenije terora u komunizmu... GB koji je osudila celokupna svetska javnost vs. teror koji nisi smeo da pomenes da te ne zatvore :)

Jeste... skroz isto - 100%
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji15.11.2009. u 17:05 - pre 177 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:Kakve to veze ima sa represijom komunistickih tajnih sluzbi nad sopstvenim stanovnistvom??!?! A o brojevima da ne pricamo - par stotina ratnih zarobljenika vs. MILIONI drzavljana sopstvene zemlje... Alo...

A upravo je o tome stvar - komunjare su ubijale, zatvarale i pljackale sopstveni narod i odrzavale svoj sistem totalnom diktaturom kroz instrumente sile i opste cenzure.

Ovo je poenta cele price. Svako je mlatio svoje. Zivkov Bugare, Causesku Rumune, i tako dalje. Do Pol Pota.

Uzas!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Uvodi se porez na elitne lokacije u Srbiji

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 89450 | Odgovora: 447 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.