Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji hosting odabrati za video sajt?

[es] :: Hosting :: Koji hosting odabrati za video sajt?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8652 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Koji hosting odabrati za video sajt?28.06.2010. u 17:18 - pre 168 meseci
Evo da i ja kazem ono sto je vec receno.

Taj video koji ide sa drugih servera ne utice na tvoj bandwidth? I ne treba ti nista specijalno od hostinga. Sve sto odgovara za bilo koji drugi sajt bez videa odgovarace i za tvoj sajt.


A sto se tice podrske za joomlu, tu mogu da ti kazem recimo za godaddy jer ga ja koristim. Godaddy ima podrsku za skoro sve CMS-ove i forume, ima odgovarajucu verziju PHP-a, MySQL-a, automatizovano instaliranje, na jedan klik, kojeg god hoces CMS-a, phpmyadmin za administraciju baze ako zatreba itd... Sve sto pise da nude u njihovim paketima je 100% tacno. O ostalim hostinzima malo znam.
 
Odgovor na temu

gmagdic
Goran Magdić
Hosting Support, AdriaHost
Beograd

Član broj: 258823
Poruke: 42
*.static.sbb.rs.

Sajt: www.adriahost.rs


+2 Profil

icon Re: Koji hosting odabrati za video sajt?29.06.2010. u 10:45 - pre 168 meseci
Citat:
Sasha_bn: Prikazivanjem video snimaka sa youtube ili nekih drugih video servisa koristis njihov bandwidth tako da tebi i ne treba nesto previse bandwidtha.

Jedini problem sto mozes imati na shared hostingu je u slucaju da nagrne dosta korisnika pa opterete server, pogotovo jer koristis joomlu.

S obzirom da je nemoguce sa bilo kakvom reklamom da ti preko noci navuces veliki broj korisnika najbolje ti je da uzmes shared hosting i pratis kako se stvari odvijaju. Dalje po potrebi predjes na vps ili ded.


Čovek je u pravu, nije loše imati dosta bw, ali ako se klipovi povlače sa drugih servisa, znato smanjujes bw...

Najbolje da napravis custom paket sa hosting kompanijom gde ces imati dodatnog bandwidtha.
www.adriahost.rs
Najbolji poslovni hosting u Srbiji.
http://twitter.com/AdriaHost
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Koji hosting odabrati za video sajt?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8652 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.