Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nestali Studio B,Enter, Sos i Metropolis !?!?

[es] :: Digitalna Televizija :: Nestali Studio B,Enter, Sos i Metropolis !?!?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6203 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gost




Profil

icon Re: Nestali Studio B,Enter, Sos i Metropolis !?!?22.05.2010. u 11:19 - pre 169 meseci
Neka se javi neko iz Novog Sada da nam kaze da li ima pomenute kanale da nam sve bude jasnije
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Nestali Studio B,Enter, Sos i Metropolis !?!?25.05.2010. u 17:48 - pre 169 meseci
Ja sam iz NS i ukinuli su mi pre 20-ak dana Studio B, SOS, Metropolis i Enter, ali su mi 2 nedelje pre toga uvalili lokalne stanice: Apolo, Panonija i Most. A znam i da Pošta ima neku kablovsku televiziju PTT-KDS ili tako nešto i kod njih je ukinut SOS kanal (za ostale ne znam) na analognoj kablovskoj u NS.

Tako da možda to čeka i ostale korisnike, što bi bilo jako loše pošto već planiran da odjavim IPTV kad mi prođe ugovor zbog ovakvih gluposti, onda ne bih imao kod koga da pređem da mogu da gledam SOS i ostale kanale koji me interesuju a nisu iz NS. Neko se tu gadno igra sa ljudima i pravi pametan bez pokrića. Nadam se da će se i bezglavi dozvati pameti i ostaviti narod na miru, a ne samo uvoditi restrikcije.

Ti kanali možda nemaju licencu za celu Srbiju, ali ja sam platio da ih gledam, između ostalog zato sam i uzeo IPTV, da ih nije bilo u ponudi nikad ih ne bi ni zvao. Važno da kineske i ruske i ko zna kakve kanale možemo da gledamo, a ustvari me samo nerviraju kad moram da prebacujem preko njih.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: Nestali Studio B,Enter, Sos i Metropolis !?!?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6203 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.