Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 12504 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 18:48 - pre 162 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Idi,sad vam pa recnik smeta, ili vam je bitno ko je snimao, i o svemu cete da drndate, samo da se ne promenite. E nece to da moze.

Ja koliko vidim i cujem ti birokrate ne kukaju, nego od kuknjave ovih "priprostih" covek vec 20 godina ne sme ni frizider da otvori. Tih birokrata ima mozda 100 hiljada, ama priprostih ima na milione i nista ne rade osim sto sede i kukaju i traze ko ce da im neko da dzabe pare (da ih zaposli bla bla bla) . I ti hoces da ja takve zalim, ovo ono. E pa zao mi je ali ne mogu. Ja takve ne podnosim i gnusam ih se. I samo mogu da im pozelim da sto pre propadnu zato sto takvi nikome ne trebaju.


Cek, ti ocekujes od kuke i motike inicijativu?? Zna se za sta sluze te alatljike.
Cemu sluze onda elitisti?? Da se kukavicki skrivaju iza parola?
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 18:49 - pre 162 meseci
Bo ljude koji cekaju da im neko drugi "da" ili donese bilo sta. To se kaze losem... i dlaka smeta. I bo tu patetiku o nekakvom "napacenom narodu" i kako oni hoce da rade i ne znam sta sve ne ali im zli ovi i oni ne daju. Sve su to gluposti za koje nikoga nije briga. Evo ovde ima sve to lepo objasnjeno.



Prema tome, nema vise nista da se menja, a oni ako hoce neka se deru, neka piste, neka seku sebi polne organe, neka udaraju glavama o zid, nek skacu u bunar, koga je briga. Sam pao, sam se ubio.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 18:58 - pre 162 meseci
@Lesli Eldridz

I ja se cesto smejem na ovaj skec g. Atkinsona, ali ovi 'humanisti' imali su sta opljackati,
ali mi imamo jedan problem sto neko rece - mi svi u gradu vrtimo istih 1000 eur...
Tako da je poredjenje neumesno :)

p.s.

Ona cica na kraju ;)
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 19:08 - pre 162 meseci
I ja sam dok sam bio glup, tj. dok nisam napunio 12 godina, mislio da su tamo neki politicari i birokratija krivi za sve.
Medjutim, onda sam shvatio da su to najpametniji i najsposobniji ljudi koje ova zemlja ima, a da su ovi tzv. "osteceni" najobicnija gomila glupaka kojima po prirodi stvari i ne pripada nesto bolje od onoga sto vec dobijaju.

Ovi prvi su se bar snasli i makar nesto pametno i korisno za sebe ucinili, a s obzirom na ove druge, tj. na gomilu glupuka kojom bi trebalo da upravljaju, nije nikakvo cudo sto im je ovako kako je, jer sa njima ni Chercil ne bi bogznasta postigao. Njima ustvari treba poglavica Ludi Konj ili takav neki da sa njim odgalopiraju u legendu.

Samo kuknjavate na tu birokratiju ko' da je Japanci ili Francuzi umjesto vas trpe i drze na tim pozicijama. Samo kukajte i arlaucite i zavijajte i na Mjesec ako treba.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 19:32 - pre 162 meseci
@Odin D.

Nisam znao da zivim u zemlji glupaka, a uzduz i popreko sam je presao :)
Divio se povrtarima u Leskovcu, vocarima od Topole do Grocke, vrsnim ratarima po Vojvodini
i ukrasnoj zivini (mora da uradim neku volijeru, mnogo volim one cvergalne :) ) i minijaturnim svinjama,
ljudima koji prave poljoprivredne masine, komsiji koji napravio mi bojler od prohroma,
isto ljudima koji me vodili na reka i jezera gde smo rostiljali i pekli na raznju, ljudima koji
rade i stvaraju, da primitivni su...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 19:51 - pre 162 meseci
Sta onda kukas kad je sve tako bajkovito.
Uzgajaj i ti sarene kokosi i mini-prasad, pravi sam bojlere od prohroma itd. i nema da te sekira birokratija i politika.

Samo da znas, kad dodje vreme da posaljes dijete na skolovanje ili nedaj-boze platis neku bolnicu ili operaciju i sl. imaj na umu da ces tesko te sarene kokosi, mini-krmke i uradi-sam bojlere zamjeniti u neku drugu valutu, npr. evro kojima se navedene robe i usluge placaju.
Nemoj poslije kad dodje stani-pani da tatrljas kako ti to niko nije rekao. Evo ja ti sad na vreme kazem.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 19:58 - pre 162 meseci
Pa ja pricam o ljudima koji nesto rade.

A ti mi spominjes nesposobnu birokratiju koja zeli da te iste ocerupa :)
Ima lekara, doduse neki broj mengela i tako slicnih, ali onaj moj recept - za primer!
Pa majku mu ne postoji ovo drustvo zarad njih nego oni zbog njega, a ima kandidata
za ta mesta :)

Nece niko na mesta mojih priljatelja, to ni bicom ne mozes naterati,
a ovi tvoji, cekaju u redu :)
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 20:06 - pre 162 meseci
Imam utisak da ti je razumjevanje socioloskih prilika na nivou predjednika pionirske zajednice 4. razreda osnovne skole.
Gubim inspiraciju da ti nesto objasnjavam.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 20:16 - pre 162 meseci
Kazu da na prostima svet ostaje :)
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 20:25 - pre 162 meseci
Ako ti na to racunas, mogu ti reci da su te 3ayebali ti sto su te u to ubjedili.
Bolje obezbedi neki drugi vid penzije.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 20:29 - pre 162 meseci
Pa nista, eto ubog neka skapam, mozda je i to dobro za nesto :)
No znas sta je najgore - ja ih ubedjivao a oni se pravili da mi veruju ;)

Sve bude i prodje...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 20:33 - pre 162 meseci
Budale su, vala, vazda konstantne od kad je svijeta i vijeka.
Ne prolaze nikako.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 20:35 - pre 162 meseci
Ma ne budi na kraj srca :(
Prolaze, prolaze i niko zivi to ne primecuje :D
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 20:39 - pre 162 meseci
Neznam kako to zamisljas da me upravo demantovanjem svoga tvrdenja u njega ubjedis.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 20:40 - pre 162 meseci
Jok.. nista ne zamisljam.. nego kuckam po kodu ovde pa uzgred odgovaram...
drzi me budnim od jutros od 6:00 h :)

p.s.

A spavam u proseku 5-6 sati na dan...
Ne zameri, kad videh Leslija iskuca 3 funkcije i implementaciju istih :)
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 20:46 - pre 162 meseci
E hvala ti sto si to podjelio sa nama.

Mi ovdje upravo crkavamo za kompenzatorima.
Ajd' nam pricaj kako si se ozenio i djecu pravio.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 20:49 - pre 162 meseci
Pa sad oko dece... probaj sam..
A za zenidbu, jedan nas nezenja hteo da otima nekom cici pusku, sa pricom - kad ovaj sa oruzjem doveo zenu , mogu i ja :)
Jel' te veseli?

p.s.

Daj malo vise volje u prici, ne dajes mi inspiraciju :)
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 20:56 - pre 162 meseci
Evo evo veselimo se!

Samo ti nastavi, vrlo si nam zanimljiv.
Sta bi na ovom forumu bilo zanimljivo da ga ti ne zacinjavas licnim 'dodacima".
Pa ja samo zbog toga i pratim ovaj forum, a vjerujem i mnogi drugi.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 21:00 - pre 162 meseci
Hvala na paznji...
I ubuduce ako treba :)

Nego kratak si mi sa nekom interesantnom pricom, daj mu ga malo...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???25.01.2011. u 21:11 - pre 162 meseci
Neka, ipak nisam ja za to.
Mislim, imam je interesantnih prica, ali na ovom forumu ja uglavnom iznosim svoja misljenja.
A za te neke licne price imam neku privatnu publiku pa mi ne trebaju forumi, i tako....

Ovdje si se ipak ti vec odomacio u toj ulozi pa bolje i da ostane tako.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Evropski parlament ratifikovao SSP i usvojio rezoluciju o Srbiji - I STA SAD???

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 12504 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.