Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je moguce da ovo radi Wells Fargo. Procitajte moje pismo! Neverovatno!

[es] :: Advocacy :: Da li je moguce da ovo radi Wells Fargo. Procitajte moje pismo! Neverovatno!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6509 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

legija
Nezaposlen
Banja Luka

Član broj: 3570
Poruke: 1479
213.196.119.*



+42 Profil

icon Re: Da li je moguce da ovo radi Wells Fargo. Procitajte moje pismo! Neverovatno!30.05.2011. u 16:42 - pre 157 meseci
To sa imenima je jako dobar trik, samo kod mene ne radi, jer ja za tri sekunde zaboravim i ime i o cemu smo razgovarali.
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.koelnet.com.



+105 Profil

icon Re: Da li je moguce da ovo radi Wells Fargo. Procitajte moje pismo! Neverovatno!30.05.2011. u 17:35 - pre 157 meseci
Za sta pali to sa imenom? Ako je radnik u pravu nema cega da se krije.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Da li je moguce da ovo radi Wells Fargo. Procitajte moje pismo! Neverovatno!30.05.2011. u 18:15 - pre 157 meseci
Zato sto nije u pravu? A kad se klijent pozali i pitaju ga ko vam je to rekao njegovo ime se nigde ne spominje.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.pools.arcor-ip.net.



+6455 Profil

icon Re: Da li je moguce da ovo radi Wells Fargo. Procitajte moje pismo! Neverovatno!30.05.2011. u 22:35 - pre 157 meseci
Citat:
Slobodan Miskovic: Za sta pali to sa imenom? Ako je radnik u pravu nema cega da se krije.

Jako često radnik nije u pravu, i kaže ti šta god samo da te skine sa grbače... Pa često i na prilično drzak način...

I kada klijent koji zove nema pojma kako se zove taj koji ga je oterao u tri lepe, šta da kaže šefu kad bude razgovarao sa njim? Jedan od pedeset operatera ga je oterao u tri lepe, onaj sa dubokim glasom?

Ovako lepo imaš ime i prezime čoveka sa kojim razgovaraš. I ako krene neko vrdanje/bahaćenje/drskost, samo mu kažeš - gospodine Petre Petroviću, ja sigurno ne mogu da izađem na kraj sa vašom mega velikom XYZ kompanijom koja ima desetine hiljada zaposlenih, ali sa jednim zaposlenim u call centru - Vama, sigurno mogu. I to je to. Međutim skoro pa nikada ne dođe do toga, jer su i oni sa druge strane slušalice jako dobro svesni toga.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Da li je moguce da ovo radi Wells Fargo. Procitajte moje pismo! Neverovatno!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6509 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.